Bilgisayar Öğretmenine Hediye Önerileri

bilgisayar-ogretmenine-hediye-onerileri

Bilgisayar öğretmenine hediye arayışında olanlar, birbirinden yenilikçi alternatifler bu içeriğimizde sizleri bekliyor!

Eğitim hayatımız boyunca, hepimizin hayatına sayısız öğretmen girer. Her konuda bizi aydınlatan,  geleceğimizin temellerini atan öğretmenler, oldukça değerlidir. Okul dönemimizi bir düşünelim.

Sabah erkenden okula gider, gün boyu öğretmenimizle ve arkadaşlarımızla vakit geçiririz. Bu yüzden hemen hemen hepimizin okulunda en az bir tane favori öğretmeni olmuştur.

Bizle ilgilenen ve büyük bir sabır gösteren öğretmenlerimize duyduğumuz büyük sevgi, eğitim hayatımızı ve öğrendiklerimizi de oldukça etkiler.

Branşı bilgisayar öğretmenliği olan ve size bu dersi sevdiren biricik öğretmeninizi mutlu etmek gibi bir düşünceniz var fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız endişelenmeyin.

Bu içeriğimizde bilgisayar öğretmenine hediye edebileceğiniz farklı ve orijinal hediyelerden bahsedeceğiz. Böylece hediye seçimi aşaması sizin için son derece zahmetsiz bir hal alacak.

Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku ile tanışmaya hazır mısınız? Muhiku’da geniş ürün yelpazesi, yenilikçi ürün yapısı ve hesaplı fiyat aralığı ile öğretmeniniz için değerlendirebileceğiniz harika alternatifler var!

Şimdi sizde Muhiku’nun öğretmene hediye kategorisi içerisinden güzel seçimler yapabilirsiniz.

Bilgisayar Öğretmenine Hediye Ne Alınır?

Çoğumuz özel bir gün vesilesiyle ya da tamamen içimizden geldiği için öğretmenimize alacağımız hediyeyi günlerce düşünürüz. Sizde öğretmene ne hediye edilebilir diye düşünüyor ve işin içinden çıkamıyorsanız içeriğimizin devamına mutlaka göz atmalısınız.

ogretmenler-gunu-yesil-defter

Hayatta değer verdiğimiz ve kıymetini bilmemiz gereken en önemli kişilerden biri de öğretmenlerimizdir. Kıymetli öğretmenlerimiz okul döneminde gününün büyük bir kısmını bize bir şeyler öğreterek geçirir.

Sırf bu sebepten bile öğretmenlerimize verdiğimiz değeri bir hediye ile göstermek isteriz. Peki öğretmene ne hediye edilebilir? Bu sorunun cevabına verebileceğimiz en güzel yanıtlar içeriğimizin devamında.

İşte öğretmene hediye edebileceğiniz hoş ve tatlı seçenekler.

Defter

Bir öğretmenin en çok kullandığı ve ihtiyaç duyduğu araç gereçlerden biri nedir sizce? Elbette ki defterler. Gün içerisinde sürekli derse giren öğretmenlerin çoğu; işleyeceği konu, vereceği bilgiler ve çok daha fazlası için yanında hep bir defter taşır.

Tam da bu sebeple öğretmeninizi bir hediye ile şaşırtmak ve sevindirmek istiyorsanız ona güzel bir defter alabilirsiniz.

Muhiku’dan öğretmenlere özel tasarlanan defterleri oldukça uygun bir fiyata satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Uygun fiyat aralığı ile her cebe hitap eden Muhiku, kıymetli öğretmenlere özel tasarladığı makul fiyatlı defter seçenekleri ile cep yakmaz.

Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu

yenilenen-ogretmene-tebessum-hediye-kutusu

24 Kasım Öğretmenler Günü, biricik öğretmeninizin doğum günü ya da tamamen içinizden geldiği için öğretmeninize hediye almak istiyorsanız size önerebileceğimiz ilk alternatif Muhiku’nun Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu’dur.

Tamamen öğretmene hitap eden hediyelerle tasarlanan bu kutu, bilgisayar öğretmenine hediye olarak sunabileceğiniz hoş seçeneklerden biridir.

Muhiku’nun Öğretmene Tebessüm Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Öğretmen kupa,
 • Brownies by Limburgia 6’lı mixbox,
 • “Happy Teacher’s Day” rozet,
 • Büyük boy sukulent,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Özellikle erkek öğretmene hediye ne alinir diye düşünenlerin imdadına yetişen bu hediye seti, yaklaşan Öğretmenler Günü’nü de en güzel şekilde kutlamanızı sağlar. Ayrıca kutu içerisinde yer alan özel tasarım ürünlere de öğretmeninizin bayılacağından hiç şüphemiz yok.

Fular

kedili-fular

Hepimiz fuların şık ve kullanışlı bir aksesuar olduğu konusunda hemfikiriz. Ayrıca bu güzel aksesuar, sevdiklerimiz için de harika bir hediye alternatifidir. Özellikle bilgisayar öğretmeniniz bayan ise bayan öğretmene hediye olarak özel tasarım bir fular tercih edebilirsiniz.

Muhiku’nun farklı renk ve desenlerde sunduğu fular alternatifleri içerisinden biricik öğretmeninizin zevklerine göre bir seçim yapabilirsiniz. Böylece bayan öğretmene ne hediye alınır diye düşünmeye gerek kalmadan öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Bilgisayar Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

Gel gelelim 24 Kasım Öğretmenler Günü için değerlendirebileceğiniz hediye alternatiflerine. Hepimizin bildiği gibi 24 Kasım, tüm öğretmenlere sevgimizi ve duyduğumuz minneti göstermek için iyi bir vesiledir.

kitap-sever-ogretmene-hediye-kutusu
Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu

Tamamen öğretmenlere atfedilen bu özel gün, kutlanmaya ve hatırlanmaya değerdir. Peki bu anlam dolu günde Öğretmenler Günü hediyesi olarak ne almalıyım diyorsanız içeriğimizin devamındaki hediye alternatiflerini değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

İşte gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Öğretmenler Günü için öğretmene hediye fikirleri.

Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu

Bilgisayar öğretmeninize Öğretmenler Günü için harika bir hediye fikri ile geldik! Muhiku’nun büyük bir özenle tasarladığı Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu içerisinde harika ürünler var. Üstelik tek bir kutu içerisinde birleşen bu ürünler, hem çok kullanışlı hem de bir o kadar lezzetli.

Muhiku’nun Kitap Sever Öğretmene Hediye Kutusu içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Lady Grey çayı,
 • Best Teacher Ever kupa,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Erkek öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz bu hediye kutusu, mutlu etme garantisi sunuyor. Tabi bu hediye setini yalnızca erkek öğretmenleriniz için değil; bayan öğretmene hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Eminiz ki kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm öğretmenleriniz bu hediye ile kendini oldukça değerli hissedecek.

Kitap

Öğretmen denince hepimizin aklına kitaplar gelir. Okumayı, öğrenmeyi ve kitapları bize sevdiren biricik öğretmenlerinize ufkunu daha da genişletecek bir kitap almaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise bilgisayar öğretmenine hediye olarak ilgi duyduğu türdeki kitapları tercih edebilirsiniz.

Kitaplar bütçemi zorlar diye düşünüyorsanız endişelenmeyin. Çünkü Muhiku var! Sunduğu uygun fiyat aralığına sahip hediye alternatifleri ile her cebe hitap eden Muhiku sayesinde bütçenizi zorlamanıza gerek kalmaz. Ayrıca Muhiku’nun aynı gün teslim hediye avantajı ile geç kalsanız bile öğretmeninizin Öğretmenler Günü’nü tam vaktinde kutlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir