in

Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

bayan-ogretmene-ogretmenler-gunu-hediyesi

Bayan öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi vermek isteyen okurlarımız için zarif, kullanışlı ve farklı bütçelere hitap eden hediyeleri bu içeriğimizde toplamak istedik. Hazırladığımız içeriğin Öğretmenler Günü öncesinde size fikir vermesini, öğretmeninize ya da öğretmen yakınınıza en doğru hediyeyi armağan etmenize yardımcı olmasını umarız.

İçerik:

Öğretmenler Günü’nü özel kılan nedir; öğretmene söylenen bir çift güzel söz mü, sevgi dolu bir kucaklama mı ya da 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel seçilen bir hediye mi? Bize sorarsanız hepsi bir arada olmalı. Güzel bir cümlenin eşlik etmediği ve ardından sıcacık bir sarılmanın olmadığı Öğretmenler Günü hediyesi eksik olur.

Ancak yaşadığımız küresel salgın artık sarılarak sevgimizi göstermemize ya da hissettirmemize izin vermiyor. Bu sebeple gözleriniz ve hediyeniz öğretmeninize duyduğunuz sevgiyi açıkça gösterecek.

Eğer 24 Kasım’da bayan öğretmene Öğretmeler Günü hediyesi için farklı alternatifler arıyorsanız Muhiku’nun Öğretmenler Günü hediyeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Farklı konseptler ile hazırlanan hediyeler arasında öğretmenleriniz için en özel hediyeyi bulabilirsiniz.

Öğretmenler Günü için en güzel sözler ile hazırladığımız blog yazımız hediyenize anlam dolu bir not eklemenize yardımcı olacak. Böylece 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğretmeniniz için çok daha anlamlı ve özel geçecek.

Şimdi seçtiğimiz hediye fikirlerine göz atalım.

Bayan Öğretmene Hediye Kutusu

guz cayi hediye kutusu
GÜZ ÇAYI HEDİYE KUTUSU

Değişik Öğretmenler Günü hediyesi almak istiyorsanız farklı içeriklerle hazırlanan hediye kutularından yana seçim yapabilirsiniz. Muhiku’nun öğretmene hediye kutuları içinden öğretmen yakınlarınıza hak ettikleri o kıymetli hediyeyi verebilirsiniz.

Güz Çayı Hediye Kutusu

Bayan öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak verebileceğiniz Güz Çayı Hediye Kutusu belki de 24 Kasım’a yakışan en güzel hediyelerden biri. Sonbaharın o titrek rüzgarına, çıplak ağaçlarına ve doğanın usulca uykuya dalışını anımsatan bu hediye kutusu; öğretmeninize ders aralarında, akşam ya da hafta sonu keyiflerinde öğretmeninize eşlik edecek.

Güz Çayı Hediye Kutusu içinde;

 • İran’dan hibiskus çayı,
 • Somon Hypnose double porselen fincan takımı,
 • Kuş figürlü tasarım fular,
 • Güneş Işıltısı kuru çiçek buketi,
 • Çay süzgeci,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Fularıyla, çiçeğiyle ve ışıl ışıl parlayan detaylarıyla kadınların gönlünü hoş edecek Güz Çayı Hediye Kutusu ile bu Öğretmenler Günü’nde öğretmeninize ya da yakınlarınıza 24 Kasım kadar özel bir armağan verin!

Öğretmenler Günü Hediye Kutusu

ogretmenler-gunu-hediye-kutusu

 

Muhiku’nun Öğretmenler Günü’ne özel hediyeliklerle süslediği Öğretmenler Günü Hediye Kutusu da, en güzel alternatiflerden biri. Kadın öğretmenlerinize verebileceğiniz en şık detaylara sahip bu hediye kutusu, ayrıca bir öğretmenin ihtiyaç duyabileceği pek çok şeye sahip.

Öğretmenler Günü Hediye Kutusu içinde;

 • Paşabahçe’nin yasemin kokulu kolonyası,
 • Yade’nin yasemin kokulu aromaterapi mumu,
 • Soft renkli tasarım fular,
 • “World’s Best Teacher” baskılı özel tasarım defter,
 • Helen kuru çiçek,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Kutuya anlam katacak hediye notuna içeriğimizin giriş kısmında sizinle paylaştığımız güzel sözler arasından ekleme yapabilirsiniz. Öğretmenler Günü’ne dair en güzel cümlelerin yer aldığı blog yazımız sayesinde hediyenizin etki gücünü de arttırabilirsiniz.

Mavi Rüzgar Hediye Kutusu

mavi ruzgar hediye kutusu

Keyif verici detayların ve hoş hediyeliklerin yer aldığı Mavi Rüzgar Hediye Kutusu, öğretmeninizin tatil günlerine keyifle eşlik edecek. Hafta içi yorgunluğunu üzerinden atabileceği bu hediye sayesinde; yeni bir kitaba başlayacak, keyif verici aktivitelerini düzenleyecek. Üstelik tüm bunları ona armağan edeceğiniz kupadan kahvesini ya da çayını yudumlarken yapacak.

Mavi Rüzgar Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Mavi göz desenli yaldızlı kupa,
 • Bahar Esintisi kuru çiçek buketi,
 • Keyif ajandası,
 • Özel kutusunda beyaz roller kalem,
 • Epoksi mavi büyük bardak altlığı,
 • Epoksi kitap ayracı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Bayan öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak verebileceğiniz hediye kutularına değindik. Öyleyse bir de tekil hediyeliklere bir bakalım. Özellikle öğrenci dostu bu hediyelikler, öğretmeniniz ehem hesaplı hem de özel bir sürpriz yapmanıza yardımcı oluyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri

best-teacher-in-the-world-kadin-ogretmene-kupa

Bayan öğretmene hediye fikirleri içinde 24 Kasım’a özel tasarlanan hediyelere de yer vermek istedik. Günün anlam ve önemine uygun tasarımlarla süslenen hediyelikler içinden öğretmeniniz için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz. Bütçenize uygun en şık seçimi yapabilirsiniz.

Kupa

Öğretmenler Günü hediyesi kadın için olunca birazcık daha çiçeksi detaylarla süslü olmasını isteyebiliyoruz. Bu sebeple Öğretmenler Gününe özel hediyeler arasında yer alan kupa tasarımları içinden rahatlıkla seçim yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Hem bütçenizi yormamak hem de öğretmeninizi mutlu etmek için Muhiku’nun kupa çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bardak Altlığı

Bayan öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak yalnızca kupa vermek istemiyorsanız, seçtiğiniz kupa tasarımıyla uyumlu bardak altlığı da alabilirsiniz. Böylece küçük bir kupa takımı oluşturabilirsiniz.

Bu hediye öğretmeninizin çay ve kahve keyiflerine eşlik edecek. Ayrıca ona her zaman dünyanın en güzel mesleğini yaptığını hatırlatacak.

Defter & Ajanda

defter-kalem-cikolata

Bayan öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak şık bir ajanda ya da defter de verebilirsiniz. Çünkü öğretmenlerin meslek hayatında en çok kullandıkları araçlar arasında ajanda ve defter çeşitleri yer alır. Kimi zaman ders planı yapmak, kimi zaman alanla ilgili yeni gelişmeleri not etmek için öğretmeninize aramağan edeceğiniz defter ya da ajandayı kullanabilir.

Muhiku’nun 24 Kasım hediyeleri arasında yer alan özel tasarım defter ya da ajanda çeşitlerinden birini öğretmeniniz veya öğretmen yakınlarınız için seçebilirsiniz.

Brownie

Son zamanların en popüler alternatiflerinden biri olan brownie çeşitleri Muhiku’da! Öğretmenler Günü’nde bayan öğretmeninize tatlı bir armağan vermek istiyorsanız bu lezzetli mi lezzetli hediyeyi seçebilirsiniz.

Şık kutusu ve lezzetli içeriğiyle öğretmeninizin gözüne de damağına da hitap edecek. Hatta bu hediyeyi belki de yemeye bile kıyamayacak. Brownies By Limburgia 6’lı ve 12’li çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  muhiku-babaya-yilbasi-hediyesi-onerileri

  Babaya Yılbaşı Hediyesi Önerileri

  muhiku-kadina-hediye-seti

  Kız Kardeşe Doğum Günü Hediyesi Fikirleri