in ,

WTFWTF KızgınKızgın DuygusalDuygusal HayranHayran KahkahaKahkaha SevimliSevimli ŞaşkınŞaşkın

Babaya Yılbaşı Hediyesi Önerileri

muhiku-babaya-yilbasi-hediyesi-onerileri

Yeni yıl yaklaşırken herkeste tatlı bir telaş başlamış durumda. Yakınlarımıza hediye almak için yeni yılın gelmesini heyecanla bekleyenler olarak en çok babaya yılbaşı hediyesi almakta zorlanıyorsanız bu yazımız tam size göre!

2022 gibi zorlu geçen bir yılın son günlerinde yepyeni bir yıla girecek olmanın tatlı heyecanlarını yaşamaya başlıyoruz. En büyük heyecan ise yeni yıla girerken yapacağımız minik çaplı aktiviteleri planlamak oluyor.

Yılbaşı zamanının rutini haline gelse de bu dönemin en heyecanlı tarafı sevdiklerimizle hediyeleşmek oluyor. Zaten hediye almayı ve vermeyi seven bir toplum olduğumuz için böyle özel zamanları değerlendirmek, sevdiklerimizle olan ilişkilerimizi pekiştirmek adına bize güzel bir fırsat sunuyor.

Annemiz, babamız, eşimiz, kardeşimiz, sevgilimiz ya da arkadaşımız. Her kim için olursa olsun hediye almak başlı başına bir heyecan. Fakat konu yılbaşında babaya alınacak hediyeler olduğunda heyecanın yerini korku alabiliyor.

Babaya en özel yılbaşı hediyeleri seçmek zor olsa da bazı kriterleri göz önünde bulundurarak unutulmaz hediyeler tercih edilebilir. Yılbaşında özellikle anne ve babaya alınabilecek hediyeler seçerken tercihlerimizi onun ihtiyacına ve beğenilerin yönelik yapmalıyız.

Ayrıca babaya manevi hediye olarak sunabileceğimiz alternatiflerle kendimizi sınırlandırırsak seçim yapmamız daha kolay olur.

🎄 Muhiku’nun yılbaşı özel koleksiyonu içinden babanız için hem kullanışlı hem de manevi değeri oldukça yüksek olan bir hediye seçebilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri koleksiyonunda yer alan karizmatik dokunuşlu yeni yıl hediyeleri bu yıl babanızın gözdesi olacaklar!

O zaman gelin, babaya yılbaşı hediyesi ne alınır birlikte keşfedelim!

Babalar için Yılbaşı Hediye Setleri

erkege-yilbasi-hediye-kutusu

Yılbaşı hediyesi babama ne alabilirim, diyenler için ilk önerimiz setler. Farklı hediyeliklerin kombinasyonu sonucu hazırlanan yılbaşı hediye setleri içinden babanız için en şık parçayı seçebilirsiniz.

Babaya yeni yıl hediyesi vermek isteyenler için birkaç set seçtik. Umarız seçtiğimiz setler yılbaşında babaya ne alınır diye merak edenlere ilham verirler.

Yılbaşı Hediye Kutusu

Babanızı en iyi siz tanırsınız. Dolayısıyla ona hitap eden en güzel hediyeye de siz karar verecekseniz.

Babaya yılbaşı hediyesi setleri içinde sizin için ilk sırada tamamen babanızın ilgi alanlarına ve zevklerine göre özgürce hazırlayabileceğiniz bir sete yer vermek istedik.

Yılbaşı ruhunu taşıyan birbirinden güzel hediyelerin yanına ekleyeceğiniz şık ve karizmatik hediyeyle babanıza yılın en anlamlı ve en özel hediyesini verebilirsiniz.

Babaya yılbaşı hediyesi hazırlamak için kendi kutunu yap sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan;

 • Yılbaşı için özel tasarlanan bir defteri,
 • Özel kutusunda siyah roller kalemi,
 • Nitelikli Arabica çekirdeklerinden elde edilen Burundi kahvesini,
 • “Happy New Year” baskılı yaldızlı kupayı,
 • Godiva çikolatayı,
 • Son olarak ise babanız için yazacağınız duygu yüklü bir yılbaşı hediye notunu kutunuzun içine ekleyebilirsiniz.

Eğer hediye notu yazarken duygularınızı ve iyi dileklerinizi nasıl bir araya getireceğinizi bilmiyorsanız en güzel yılbaşı mesajı örneklerine yer verdiğimiz blog yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu

yenilenen erkege hediye kutusuMuhiku, çok sevilen ürünlerden oluşan Erkeğe Hediye Kutusu ile çevrenizdeki her erkeği mutlu etmenizi sağlıyor. Fiyat performans oranıyla oldukça başarılı olan bir hediye seti.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Limon kolonyası,
 • Nefis kahve kokusuna sahip aromatik mum,
 • Özel kutusunda kalem,
 • Nitelikli Arabica çekirdekleriyle hazırlanan Brezilya kahvesi,
 • Kupa,
 • Sizin seçeceğiniz bir kitap yer alıyor.

Dilediğiniz takdirde içerisine eklemeler yapabileceğiniz bu kutu babalara yılbaşı hediyeleri arayanlar için olduğu kadar doğum günü hediyesi arayanlar için de oldukça uygun.

Yukarıda sıraladığımız fikirleri gerek çalışan gerek ise emekli babaya hediye olarak verebilirsiniz.

Ajanda – Kalem Seti

defter-kalem-cikolata

Yeni yıl denince akla ilk gelen şey ajandalar oluyor. Babanıza yeni yıl ajandası ile uyumlu şık bir kalem seti hazırlayarak armağan edebilirsiniz. Günlük ve haftalık planlarını not edeceği her zaman yanında bir yardımcı görevini üstleneceği ajandalar çalışma hayatının önemli bir parçasıdır.

Siz de babanızın hayatını kolaylaştıracak ajanda ve kalem setini yılbaşı hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Kendi Kutunu Yap sayfasını kullanarak kırtasiye ürünleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Baba için Yılbaşı Hediyesi Önerileri

brownies-by-limburgia

Gelelim set dışında babaya alınacak yılbaşı hediyeleri konusuna. Eğer bütçe konusunda sıkışıksanız ve kendinizi zorlamadan bir hediye almak istiyorsanız aşağıda yer verdiğimiz babaya yeni yıl hediyesi tavsiyelerimizden yardım alabilirsiniz.

Aşağıda yer verdiğimiz hediyelerden hangisini seçecek olursanız olun. Emin olun ki hediyenizle babanızın yüreğine dokunacaksınız.

Öyleyse sözü çok da uzatmadan babalar için yılbaşı hediyeleri nelermiş bir bakalım.

Brownie

Babanıza tatlı tadında geçecek bir yıl dilemeye ne dersiniz? Muhiku’nun lezzetli hediyelikleri arasında yer alan Brownies By Limburgia lezzetiyle babanıza unutulmaz bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Yemesine içmesine düşkün ve kullanışsız hediyelerden hoşlanmayan babalarımız eminiz bu hediyeye bayılacaklar.

Brownies By Limburgia 12’li moxbox içerisinde;

 • Klasik brownie,
 • Beyaz çikolatalı brownie,
 • Fıstıklı çikolatalı brownie,
 • Vişneli çikolatalı brownie,
 • Nane aromalı çikolatalı brownie,
 • Portakallı çikolatalı brownie,
 • Fındıklı çikolatalı brownie,
 • Haşhaşlı çikolatalı brownie,
 • Kahveli çikolatalı brownie,
 • Tahinli çikolatalı brownie,
 • Orman meyveli çikolatalı brownie yer alıyor.

6’lı ve 12’li moxbox çeşitleri içinden bütçeniz için en uygun seçimi yapabilirsiniz.

El Emeği Hediyeler

muhiku-ahsap-boyama-deneyimi-kiti

Anne babaya yılbaşı hediyesi seçerken aslında bir şeyler satın almak zorunda değiliz. Yeni yılın ilk günleri genelde soğuk ve karlı geçtiği için atkı bere takımını elinizde örüp babanıza hediye ederseniz hazır aldığınız herhangi bir şeyden daha çok mutlu eder.

Bir başka fikir olarak babanıza kendi ellerinizle boyadığınız bir ahşap kutuyu armağan edebilirsiniz. Muhkiu, ahşap boyama deneyim kitiyle size benzersiz kutular ortaya çıkarma imkanı sunuyor.

Babanızın içerisine saatini, kol düğmelerini ya da kablolarını koyabileceği yeni yıl temalı bir kutu hazırlayabilirsiniz. Eğer bir şeyler hazırlamak için vaktiniz yoksa Muhiku’nun el yapımı hediye çeşitleri arasından da yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz.

Tavla

Babaya alınabilecek hediyeler içinde onun zevklerini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Babanız tavla oynamayı seviyorsa bu durumu değerlendirip hediyenizi tavla takımından yana kullanmak güzel bir fikir olabilir. Böylece babanızın zevkleri doğrultusunda ona severek kullanabileceği bir hediye armağan etmiş olursunuz.

Olta

Babanızın hobileri arasında balık tutmak varsa ya da emekli olduğundan beri ağzından balık tutma isteği eksik olmuyorsa ona yılbaşı hediyesi olarak içinde her malzemesi olan tam takım bir olta seti alabilirsiniz. Olta seti sizden balıklar babanızdan olsun.

Resimli Masa Takvimi

Babaya alınacak yılbaşı hediyeleri içinde diğer bir tavsiyemiz ise resimli masa takvimi. Babanızın masa başı bir işi varsa resimli masa takvimi almakta tereddüt etmeyin. Takvimini kontrol etmeye her ihtiyaç duyduğunda aile resimlerini görmek babanıza iş molalarında motivasyon kaynağı olacaktır.

Masa takvimini fotoğraflar ile hazır yaptırabileceğiniz gibi biraz uğraş vererek evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Bu durumu değerlendirip yine el emeği bir hediye sunmak güzel fikir olabilir.

Dilerseniz Muhiku’nun fotoğraf baskı sayfasında yer alan resimli yılbaşı hediyelerine de bakabilirsiniz.

Kaligrafi ile Tabak İşlemesi

Kaligrafi bir yazı sanatı olmakla birlikte hayatımızda süslemelerde, hediyelerde karşımıza çıkıyor. Siz bu sanatı biraz daha çeşitlendirip yılbaşı hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Kaligrafi yazmaya yeteneğiniz varsa porselen bir tabak üzerine babanıza çok sevdiği bir şiirin bir mısrasını yazabilir veya sadece babanızın adını ve yeni yılı yazabilirsiniz.

Ancak bu konuda kendinize pek güvenmiyorsanız işin uzmanı kişilere hazırlatabilirsiniz. Böylece görsel anlamda çok şık bir tasarımı babanıza yılbaşı hediyesi olarak seçmiş olursunuz.

Kış Tatili

Anne ve babaya yılbaşı hediyeleri arasında belki de en güzel seçeneklerden biri keyifli bir kış tatilidir. 31 Aralık Cumartesi gününe geldiği için  babanıza -annenizle birlikte de olabilir- dinlenmesi için tatil hediye edebilirsiniz.

Ailesi için bu kadar çalışıp yorulan babalarımız için kısa bir tatil yetmez belki ama yine de biraz huzur bulması için güzel bir fırsat olur. Aynı zamanda anne ve babanıza yılbaşı tatili hediye ederek onlara belki de uzun zamandır hayalini kurdukları baş başa tatili armağan etmiş olursunuz.

Babaları yılbaşı hediyeleri fikirlerimiz bu şekildeydi. Dilerseniz anneye yılbaşı hediyesi fikirlerine yer verdiğimiz blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

Muhiku Blog ailesi olarak tüm okurlarımıza mutlu bir yıl dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  felsefe-seven-birine-hediye

  Felsefe Öğretmenine Hediye Ne Alınır?

  dans-etmeyi-seven-birine-ne-hediye-alinir

  Dans Etmeyi Seven Birine Hediye Ne Alınır?