Babaya Hediye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Babaya hediye ne alırsanız alın, babanızın çok mutlu olacağından eminiz. Fakat yine de onun en çok hoşuna gidecek hediyeyi seçmenizde size yardımcı olmaya çalışacağız. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden babaya hediye alırken dikkat edilmesi gereken hususlara geçelim ama öncesinde erkeklere hediye seçmenin ne derece zor olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Erkekler giyim ve aksesuar açısından kısıtlı tercihlere sahip. Bu sebeple onlar için hediye beğenmek bir hayli güçtür. Alternatiflerin az olmasıyla birlikte aslında çeşitlendirildiğinde azımsanamayacak kadar çok seçenek olduğu da söz konusudur.

Erkeklere hediye alırken aslında bazı önemli hususlar vardır; hediye almayı düşündüğünüz kişinin alışkanlıkları, hoşlandığı ve hoşlanmadığı eşyalar, hedef ve hayalleri, hobileri, mesleği, burcu vb. Dolayısıyla erkeklere hediye seçerken bu noktalara dikkat etmek gerekir. Diğer taraftan babaya hediye alırken de bunlar sizin için yol gösterici olmalıdır.

Babanız karakteristik özellikleri bakımından şık veya sadelikten yana; ciddi ya da daha az ciddi olabilir. Bu yüzden babanızı mutlu etmek istiyorsanız bu konulara özellikle dikkat etmenizde fayda var.

Babaya ne hediye alınır, sorusunun yanıtına geçmeden önce pek çok okurumuzun işine yarayacak ve onları hata yapmaktan kurtaracak bir bilgiye de yer vermek isteriz. Evet babaya hediye ne alınır, sorusundan önce babaya ne hediye alınmaz konusuna değinmek istiyoruz.

Babalar için alınacak hediyeler içinde giysi seçeneklerine yer vermek biraz riskli olabilir. Özellikle ayakkabı gömlek vb. beden problemi yaşanması pek muhtemel bu hediyeler arasındadırlar. Beden problemi yaşanmasa bile omuz tipine veya ayak tipine göre rahatlık problemi, sıkma vb. durumlar çokça yaşanmaktadır.

Bunların yanı sıra babanızın yaşı da babaya alınacak hediyeler için önemli bir rol oynar. Babanızın yaşlı, orta yaşlı veya genç olması hediye seçeneklerini birbirinden ayırmaktadır. Yaşı genç bir babaya sahipseniz dinamik hediyeleri seçebilirsiniz. Eğer babanız yaşı biraz daha büyük ise yaşına biraz daha uygun, oturaklı bir hediye seçmelisiniz.

Babaya Manevi Hediye Tavsiyeleri

babalar gunu icin fotografli hediye kutusuBabalarımız için hediye beğenmek biraz çetrefilli olabiliyor. Ancak bu yazımızda babanız için hediye seçerken nasıl bir süreç izleyebileceğimi hep beraber inceleyeceğiz. Babanıza hediye vermeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden biri babanızın karakteristik özellikleridir. Dolayısıyla size önereceğimiz hediyeler arasından babanızın karakterine, ilgi alanlarına ya da hedeflerine en uygun hediyeyi seçerek onun için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Muhiku’nun babalar için özel olarak oluşturduğu babaya hediye seçenekleri arasından babanız için sıra dışı bir hediye seçebilirsiniz. Bahsedeceğimiz diğer hediye önerilerinden oldukça farklı olacak bu hediyeler babanıza hiç tatmadığı bir hediye deneyimi yaşatacak.

Babalar Günü için Fotoğraflı Hediye Kutusu

Babalar Günü için Fotoğraflı Hediye Kutusu,  Muhiku’nun erkekler için hazırladığı en özel hediye seçeneklerinden biri. Her bir detayı üzerinde uzun uzadıya düşünülen ve her bir detayı özenle seçilen bu hediye babanıza kendini özel hissettirecek en güzel hediyelerden biri.

Babalar Günü için Fotoğraflı Hediye Kutusu içerisinde;

 • Ethiopia Kochere kahvesi,
 • My dad my hero kupa,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade kolonya,
 • 18 adet klasik fotoğraf baskı,
 • Happy Father’s Day motto kart,
 • Hediye notunuz yer alır.

Babalar Günü hediye fikirleri arasında oldukça tercih edilen bu yenilikçi kutu ile babanıza unutamayacağı bir Babalar Günühediye sunabilirsiniz. Unutmayın. Babanızı en iyi siz tanırsınız. Sizin yapacağınız seçimler doğrultusunda alacağınız bir baba hediyesi ile biricik babanıza tarifsiz mutluluklar yaşatabilirsiniz.

Cüzdan

babalar-gunu-cuzdan

Babaya alınabilecek hediyeler arasındaki diğer bir seçenek ise cüzdan. Babanız için isme özel cüzdanlardan tercih edebilirsiniz. İsminin yazılı olduğu cüzdan için babanız hediyenizin hem şık olduğunu hem de anlamlı olduğunu hissedecektir.

Cüzdanın özellikle deri olması hediyenize ağırlık katacaktır ve her yaştan babalar için uygun bir hediye olacaktır. Bu sayede babalarınız hem kaliteyi hissedecektir hem de yıllarca kullanabileceği bir hediyeye sahip olacaktır.

Kalem

Kalem, erkekler için değerli ve anlamlı hediyelerden bir başkasıdır. Özellikle akla ilk gelen hediyelerden biridir. Aslında sadece babalara özel bir hediye değildir. Sevgili, eş ve dost için de en ideal hediye seçeneklerinden biridir. Hele ki kalemin üzerine isim işlenmişse babanız kendisini hem özel hissedecektir hem de bu zarif hediye onu çok mutlu edecektir.

Kupa

Yukarıda belirlediğimiz hediyeleri akla ilk gelmesi sebebiyle daha önce altmış veya tercih etmemiş olabileceğiniz ihtimaline karşılık ek bir hediye tavsiyesi de kupadır. Özel tasarımlara sahip kupalar, günlük hayatta kullanılan ve son derece anlamlı hediyelerdir. Tam bir baba hediyesi olan kupa, babanızın çay veya kahve keyfini ikiye katlayacak.

Yukarıda bahsettiğimiz hediyeleri Babalar Günü hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz gibi yılın herhangi bir özel zamanında da tercih edebilirsiniz.

Çikolata

Babaların en sevdiği hediyeler içinde çikolata ilk sıralarda yer alır. Lezzetiyle babanıza eşsiz deneyimler yaşatacak özel bir çikolata ile Babalar Günü’nü en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Babaya hediye olarak sunabileceğiniz birbirinden lezzetli çikolatalara Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

Manevi Babalar Günü Hediyesi Tavsiyeleri

babalar gunu hediye kutusu

Babalar Günü’nde babanıza onun kahramanınız olduğunu, varlığı için minnettar olduğunuzu babanıza göstermek isteriz. Bu sebeple de onu düşünüp önemsediğinizi hissettirecek hediye çeşitlerine bakarız.

Günümüzde babaya hediye dendiği zaman ise ilk akla gelen hediyeler tekstil ürünleri. Tabii bunun yanında takım çantası da sıklıkla tercih ediliyor.  Fakat ne yazık ki bu seçeneklerle babamıza olan hislerimizi ifade edemeyiz.

Her şeyden önce aklınızda bulundurmanız gereken konu babalar için hediyenin maddi boyutunun hiçbir önemi olmadığıdır. Bu sebeple Babalar Günü hediyeleri ucuz olabilir. Önemli olan o hediyenin babanıza nasıl hissettirdiğidir. Dolayısıyla Babalar Günü manevi hediyeler içinden bütçeniz için en uygun seçimi yapmanızı öneririz.

Tam da bu noktada sizi ve babalarınızı sevindirecek bir haberimiz var! Muhiku Babalar Günü için özel olarak tasarladığı hediyeler ile babanıza yepyeni deneyimler yaşatmanıza ve yüzündeki tebessümün sebebi olmanıza yardımcı oluyor. Siz de Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri içinden babanız için en anlamlı ve en özel olacak hediyeyi seçebilirsiniz.

İşte, Babalar Günü’ne manevi hediye önerileri!

Babalar Günü Hediye Kutusu

Babaya manevi hediye ne alınır, diye soracak olursanız vereceğimiz ilk yanıt Babalar Günü Hediye Kutusu olacaktır. Daha önce önerdiğimiz pek çok hediye seçeneğini içinde barındıran bu hediye dopdolu içeriğiyle babanıza bambaşka bir mutluluk yaşatacak.

Babalar Günü Hediye Kutusu içerisinde;

 • Colombia Huila kahvesi,
 • Lady Grey çayı,
 • My dad my hero kupa,
 • Best dad ever keçe bardak altlığı,
 • French press,
 • Happy Father’s Day motto kart,
 • Hediye notunuz yer alır.

Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz bu yenilikçi kutu ile babanıza tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz. Muhiku’nun sunduğu Babalar Günü’ne özel hediyeler ile bu sene Babalar Günü’nü çok daha güzel bir şekilde kutlayabilirsiniz.

Tüm bu seçeneklerin yanı sıra Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap avantajından da yararlanabilirsiniz. Böylece babaya hediye olarak kendi seçtiğiniz ürünlerle özel bir kutu tasarlayabilirsiniz.

Kolonya

Muhiku’nun Babalar Günü’ne özel kolonya çeşitleri babanıza vereceğiniz en özel hediyelerden biri. Bu kolonya çeşitleri kişisel bakımını önemseyen babaları oldukça mutlu edecek. Diğer taraftan babanıza ucuz ve anlamlı bir hediye vermeniz için de en ideal seçenekleri arasındalar. Ayrıca bu kolonyalar mis kokuları ile tam bir baba hediyesi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
dogayi-seven-birine-hediye
Daha Fazla
Doğayı Seven Birine Hediye Ne Alınır?
İçindekiler Gizle Doğayı Seven Birine Hediye Kutusu FikirleriKeyifli Saatler Hediye KutusuHuzurlu Anlar Hediye KutusuLavanta Bahçesi Hediye KutusuDoğa HediyeleriSukulent…
en-guzel-5-hatiralik-hediye-fikri
Daha Fazla
En Güzel 5 Hatıralık Hediye Fikri
İçindekiler Gizle Anılarla Dolu Hatıralık Hediye KutusuDünya Kahveleri KutusuDünya Çayları KutusuKendine Vakit Ayır Hediye KutusuAtlas Kutusu Hatıra, zamanı…