Babaanneye Hediye Fikirleri – Babaanneye Alınacak Hediyeler

babaanneye-hediye-fikirleri-babaanneye-alinacak-hediyeler

Babaanneye hediye seçmek anneye nazaran biraz daha zordur. Çünkü arada büyük bir kuşak farkı vardır. Bu kuşak farkı da beraberinde büyük farklılıkları getirir. Bu yüzden içeriğimizde babaannesine hediye seçmek isteyen okurlarımıza yardımcı olmak istedik.

Babaanneye hediye edilmek üzere seçtiğimiz hediye fikirleri aslında her yaştan kadına hitap edecektir.

Babaanne için hediye seçerken öncelikle giyim kategorisini seçenekleriniz arasından elemelisiniz. Çünkü sizin zevkinizin ve babaannenizin zevkinin birbirine yakın olması bile çok düşük bir ihtimal. Dolayısıyla yanlış seçim yapma ihtimaliniz bir hayli yüksek.

Bu sebeple hediye seçerken daha çok manevi değeri yüksek ve hayata değer katan seçenekler arasından seçim yapmanızı tavsiye ederiz. Bu tarz hediyeler hemen hemen herkesi mutlu edecek türden hediyelerdir.

Muhiku yenilikçi hediye dünyasıyla herkese hitap ediyor. Özel zamanlar için hazırladığı hediye seçeneklerinin yanı sıra kadına ve erkeğe özel hazırladığı hediye seçenekleriyle işimizi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Eğer siz de babaannenizin mutluluğunu garantilemek istiyorsanız Muhiku’yu tercih edebilirsiniz. Muhiku’nun anneye hediye seçenekleri içinde eminiz ki babaannenizin zevklerine hitap eden hediye kutusunu bulacaksınız.

Babaanneye Doğum Günü Hediyesi Önerileri

kahve-anisi-hediye-kutusu
Kahve Anısı Hediye Kutusu

Babaanneniz için en az onun kadar tonton ve tatlı bir doğum günü sürprizi hazırlamak istiyorsanız size müthiş önerilerimiz var. Muhiku’nun doğum günü hediyeleri koleksiyonu içinden seçtiğimiz önerilerle sizlere harika doğum günü hediyesi fikirleri sunduk.

Dilerseniz bu hediye önerilerinden biri ile babaannenize sürpriz yapabilir dilerseniz de doğum günü hediyeleri sayfamızı ziyaret ederek diğer hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kahve Anısı Hediye Kutusu

Babaannenize hediye edebileceğiniz Kahve Anısı Hediye Kutusu en özel doğum günü sürprizlerinden biri olacak. Bir tarafı ile geleceğe tutunan, diğer tarafıyla da yeniliği yakalayan bu hediye kutusu babaannenizin yüreğinde sıcacık bir sevgi rüzgarı estirecek.

Kahve Anısı Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Mithra Türk kahvesi,
 • Siyah çizgili porselen fincan takımı,
 • CHOCCO’M el yapımı çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade limon kolonya,
 • Monstera desenli tasarım fular,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Anlamlı ve duygusal bir doğum günü notuyla anlam katacağınız bu hediye kutusunun içine dilerseniz tütsü, sabun ve daha pek çok hediyelik arasından da ürün ilave edebilirsiniz.

Sonbahar Tazeliği Hediye Kutusu

Babaannenize taptaze ve mis gibi bir doğum günü hediyesi armağan etmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse Sonbahar Tazeliği Hediye Kutusu en uygun hediye olacak. Babaanneye hediye edilebilecek bu hediye kutusu ile doğum gününde babaannenize adeta baharın tazeliğini sunacaksınız.

Sonbahar Tazeliği Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Fas’a özel bir lezzet olan Moroccan mint çayı,
 • İran’ın meşhur lezzeti hibiskus çayı,
 • Patiswiss’in portakallı bitter çikolatalı kuru portakal dilimi,
 • Fesleğen yetiştirme deneyimi,
 • Artemis kuru çiçek buketi,
 • Hediye notunuz yer almaktadır.

Dilerseniz hediye kutusunun içine tütsü, kahve ve en çok tercih edilen hediyelikler arasından da ürün ilave edebilirsiniz.

Lezzetli Bir Doğum Günü Pastası

Babaanneniz için hazırlayacağınız en özel doğum günü sürprizlerinden biri de onun için kendi ellerinizle hazırladığınız pasta olacaktır. Özenle hazırladığınız ve babaannenizin en sevdiği meyvelerle süslediğiniz doğum günü pastası karşısında babaannenizin mutluluğunu gizleyemeyecek!

“Doğum Günü Pastası Fikirleri” blog yazımız babaanneniz için en lezzetli doğum günü pastasını hazırlamanızda size yardımcı olacak.

Babaanneye Anneler Günü Hediyesi Önerileri

siyah-turk-kahvesi-hediye-kutusu
Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Özenle tasarlanmış bir hediye kutusu, Anneler Günü’nde babaanneye yapılacak en güzel ve en anlamlı sürprizlerden biri olsa gerek. Babaanneniz şık ve lezzetli içeriğiyle gözüne ve damağına hitap edecek hediye kutusunun tesirinden uzun süre kurtulamayacak ve bu tatlı sürpriziniz karşısında duygularına hakim olamayacak.

Muhiku’nun Anneler Günü hediyeleri koleksiyonu içinden seçtiğimiz hediyelerin size ilham vermesini umut ediyoruz. Muhiku, bu Anneler Günü’nde en doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak!

Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu kalitenin ve şıklığın mükemmel örneği. Her bir detayı üzerinde uzun uzun düşünülen bu hediye kutusu büyük bir özenle hazırlandı. Anneler Günü’nde gerek babaannenizi gerek anneannenizi gerek annenizi bu hediye kutusu ile sevindirebilirsiniz.

Siyah Türk Kahvesi Hediye Kutusu içinde;

 • Mithra Türk kahvesi,
 • Mat siyah seramik fincan takımı,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Coschocolate madlen çikolata,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz hediye kutusunun içine Yade’nin el yapımı ve doğal lavanta sabununu, venüs kuru çiçek buketini ya da en çok tercih edilen hediyelikler arasından babaannenizin zevkine en uygun hediyelikleri ilave edebilirsiniz.

Türk Kahvesi Keyfi Hediye Kutusu

Muhiku’nun lezzet ve şıklık ile donattığı bir diğer Anneler Günü hediyesi seçeneği ise Türk Kahvesi Keyfi Hediye Kutusu. Bu hediye kutusu içinde lezzetin pek çok tonunu barındırıyor. Diğer taraftan şık sunum parçalarıyla da tüm dikkati üzerine çekiyor.

Türk Kahvesi Keyfi Hediye Kutusu içinde;

 • Damla sakızlı Mithra Türk kahvesi,
 • Siyah çizgili porselen fincan takımı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Babaannenizin elinden çıkan doyumsuz lezzetlere lezzet katacak bir hediye kutusu. Ayrıca babaannenizle yapacağınız kahve keyiflerine de lezzet ve şıklık katacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir