At Seven Birine Hediye Ne Alınır?

at-seven-birine-hediye-ne-alinir

At seven birine hediye arayan okurlarımız için dopdolu bir içerikle geldik. Gerek onların sıcacık sevgilerine, gerek ise hayatın farklı alanlarında kullanabilecekleri hediyelere bu içeriğimizde yer verdik. Umarız sizin için seçtiğimiz öneriler, sevdiklerinize sevgi dolu bir sürpriz hazırlamanıza yardımcı olacak.

İnsanlığın kadim dostu olarak nitelendirilen atlar, özellikle Türk kültüründe çok özel bir yere sahip. İnsanlığa her alanda yardımcı olan atlar, Türk kahramanlarının da en büyük yaveriydi. Hatta dinlediğimiz ya da okuduğumuz hikayelerde kahraman ve atı arasındaki sevgiye, yoldaşlığa sıkça değinilir.

At seven birine hediye alırken onun atlara duyduğu ilgiden beslenebilirsiniz. Bu sevgilerine hitap eden ya da sevgilerini gözler önüne seren hediyeleri tercih edebilirsiniz. Fakat kendinizi yalnızca bu hediyelerle sınırlandırmamanızı tavsiye ederiz.

Hayatın farklı alanlarında kullanabilecekleri hediyeleri de tercih edebilirsiniz. Eminiz bu hediyeler de onların çok hoşuna gidecek.

Muhiku’nun hediye kutuları sevdiklerinizi mutlu etmenize yardımcı olacak. Hediye kutuları arasından yapacağınız seçimle sevdiklerinize hem şık hem de işlevsel bir hediye armağan edebilirsiniz.

At Seven Erkeğe Hediye Önerileri

bir-kutu-kahve-molasi-hediye-kutusu
BİR KUTU KAHVE MOLASI HEDİYE KUTUSU

At seven bir erkeğe hediye arayışında olanlar için hem Muhiku hediyelerinden hem de diğer hediye alternatiflerinden yer aldık. Muhiku’nun erkeğe hediye kutuları onlara hayatın farklı alanlarında eşlik ederken diğer hediye önerilerimiz de hayranlıklarına ve sevgilerine hitap ediyor.

Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu

Sevdiklerinize dünyanın farklı yerlerinden seçilen kaliteli kahve çeşitleriyle eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatmaya ne dersiniz? Kahve saatine ya da öğle molalarına şıklık ve lezzet katacak olan Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu ile sevdiklerinize bu deneyimi yaşatabilirsiniz.

Muhiku’nun Bir Kutu Kahve Molası Kutusu içinde;

 • İki farklı yöreye ait filtre kahve çeşidi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade’nin yasemin kokulu aromaterapi mumu,
 • Moka pot keçe bardak altlığı,
 • Sinbo French press,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Şık French press ile kahve keyifle hazırlarken kupa ve bardak altlığı kahve keyfine şıklık katacak. Ayrıca Patiswiss çikolata da kahvenin lezzetine lezzet katacak!

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Eğer at seven bir erkeğe daha özel bir hediye vermek istiyorsanız erkeklere özel tasarlanan hediye kutularından yana yapabilirsiniz. Erkeklere özgü ürünler içeren bu kutular onlara kendilerini daha özel ve değerli hissettirecek. Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu, işte tam da böyle bir hediye. Bu şık ve karizmatik kutuyla ona daha önce hiç yaşamadığı bir hediye yaşatabilirsiniz.

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu içinde;

 • Yöresel filtre kahve çeşidi,
 • Yade’nin kahve kokulu aromatik mumu,
 • Şık seramik kupa
 • Eyüp Sabri Tuncer’in tıraş kolonyası,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Kahve bilgi kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Günlük rutinlerine, molalarına ve hayatın akışına keyif katacak bu kutu ile değer verdiğiniz erkeklere özel hissettirmek sizin elinizde. Hediye kutunuzu anlamlı bir not ile taçlandırarak hediyenizin etki gücünü daha da arttırabilirsiniz.

At Binme Turu

at-binme

At seven birine hediye edebileceğiniz diğer bir armağan ise at binme turu olacak. Bütçeniz ve imkanlarınız dahilinde ona keyif dolu bir saat armağan edebilirsiniz. Bir saati makul fiyatlarla sunulan bu eğlenceli aktivitenin tadını birlikte de çıkarabilirsiniz.

Tablo

At seven bir erkeğe armağan edebileceğiniz diğer bir hediye ise tablo. Atın asilliğinin ve özgürlüğünün yansıdığı tablolarla sevgisini evinin duvarına yansıtmasına fırsat verebilirsiniz. Özellikle hangi renk atlara daha çok ilgi duyuyorsa o renkte bir atın resmedildiği tabloyu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

At Seven Kadına Hediye Önerileri

yeni-gune-kisa-bir-mola-hediye-kutusu
Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

Eğer bir kadına hediye verecekseniz alacağınız hediyede bulunması gereken ilk kriter özenilmiş olması. Dolayısıyla at seven bir kadına hediye alırken de dikkat etmeniz gereken ilk şey bu.

Muhiku’nun kadına hediye kutularının her bir ayrıntısı özenle hazırlanıyor. Bu sebeple kadınlara özel ve değerli hissettiriyor. Eğer hayatınızdaki kadınlar için en kıymetli ve en zarif sürprizi hazırlamak istiyorsanız Muhiku’nun kadına hediye seçeneklerine bakabilirsiniz.

Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu

Bir kadına duyduğu sevgi kadar huzur verecek olan Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu ile sevdiklerinize benzersiz dakikalar yaşama fırsatı verebilirsiniz. Onu günlük hayatın koşuşturmasından ve sevgisinden uzaklaştıracak bu keyif dolu kutu, yüreğini en az sevgisi kadar sıcacık yapacak.

Muhiku’nun Güne Kısa Bir Mola Hediye Kutusu içinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Kadın figürlü kupa,
 • Yade yasemin kokulu kolonya,
 • Renkli geometrik desenli mini planlayıcı,
 • Büyük boy sukulent,
 • Deneyim & Kendin Yap: Parafin jel mum,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutuyla bir fincan çay eşliğinde, hoşça vakit geçirebilecekler. Bu keyifli ve lezzetli kutuyla değer verdiğiniz tüm kadınlara hak ettikleri sürprizi yapabilirsiniz.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

yenilenen-dogal-bakim-hediye-kutusu

Şimdi ise rüya gibi bir hediye kutusundan bahsedeceğiz. İçindeki her bir detayıyla şıklığın ve zerafetin timsali olan bu kutu, Muhiku’nun en özel ve en yeni kutularından. Bir kadın için özenle tasarlanan bu kutuyla değer verdiğiniz kadınlara mutluluk dolu bir hediye armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun Doğal Bakım Hediye Kutusu içinde;

 • Yade somon çiçekli yasemin mum
 • Yade lavanta sabun,
 • Lactone vücut losyonu,
 • Doğal vücut lifi,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Biblo

at-biblo

At seven birine hediye edebileceğiniz diğer bir armağan ise biblo. Atın adeta sanat eserine dönüştüğü bu biblolar sevdiklerinizin evine, odasına ya da ofisine farklı bir hava katacak. Eminiz en sevdikleri hayvanın yaşam alanında oluşturduğu o hava hepsinin çok hoşuna gidecek.

Kupa

Mitojik bir kahraman olan tek boynuzlu atla tasarlanan harika bir kupa ile de sevdiklerinize oldukça özel bir sürpriz yapabilirsiniz. Efsanelerin heyecan verici dünyasından fırlayan bu kahraman onlara sevgilerinin ne kadar özel ve kıymetli olduğunu da gösterecek. Tıpkı tek boynuzlu at gibi!

Ata duyulan sevginin de saygının da çok başka olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan at, en asil hayvandır desek yanılmayız. Duruşuyla dahi insanı kendine hayran bırakır. Ayrıca insan ile kurduğu bağ sebebiyle de ona duyulan sevgi bir başkadır. Yukarıda bahsettiğimiz hediye önerilerinden ilham alarak at seven birine en güzel armağanı verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
anneye-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog
Daha Fazla
Anneye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?
İçindekiler Gizle Anneye Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilir?Anneler için Yılbaşı HediyeleriKeyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye KutusuKolye ve Bileklik SetiKitapBrownieMumFularÇiçekKupa…