Araba Hediyesi Ne Alınır? Araba için Hediye Önerileri

araba-hediyesi-ne-alinir-araba-icin-hediye-onerileri

Birbirinden güzel ve kullanışlı araba hediyesi önerilerimizle sevdiklerinize güzel bir hayırlı olsun hediyesi armağan edebilir ve onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Türk toplumu olarak hediyeleşmeyi en çok seven milletlerden bir tanesiyiz. Sevdiklerimiz yeni bir ev aldığında ya da yeni bir eve taşındığında, yeni bir araba aldığında, çocuk sahibi olduğunda, yeni bi işe başladığında ya da güzel bir birlikteliğe adım attığında onları tebrik etmek adına en özel ve en güzel hediyeyi onlar için seçeriz.

Bu özel zamanlar için alacağımız hediyenin onlara uğur getirmesini ve onlar için kullanışlı hediyeler olmasını isteriz. En basitinden yeni ev hediyesi olarak şık bir fincan takımı alabiliriz. Böylece evlerindeki bir eksiği kapatabilirsiniz. Ayrıca bu hediye ile daima bizi hatırlamalarını sağlayabiliriz.

Araba hediyesi de sevdiklerimizi yeni araba aldıklarında tebrik etmek adına onlar için alacağımız en tatlı hediyelerden bir tanesidir. Böylelikle onlara, onlar adına ne kadar mutlu olduğumuzu da gösterebiliriz.

İşte yeni araba hediyesi ne alınır diye merak edenler için birbirinden güzel ve kullanışlı araba hediyesi önerileri!

Yeni Araba Hediyesi Önerileri

yeni-araba-hediyesi-onerileri

Yeni olan her şey bize daima heyecan verir. Örneğin; yeni bir giysi, yeni bir ayakkabı, yeni bir mekan, yeni bir iş gibi.

Yeni bir araba da bizleri en çok heyecanlandıran şeylerden bir tanesidir. Yeni araba alan dostlarımızın yüzlerindeki o sıcacık gülümseme ne kadar mutlu olduklarını gözler önüne serer.

Sizler de yeni araba hediyesi olarak onlara armağan edeceğiniz minik hediyelerle mutluluklarına mutluluk katabilirsiniz. Arabalarına özel alacağınız hediyeleri her kullandıklarında sizi hatırlayacaklar. Sizin gibi bir dosta, eşe veya sevgiliye sahip oldukları için kendilerini şanslı hissedeceklerdir.

İşte, sevdiklerinize yeni araba hediyesi olarak verebileceğiniz birbirinden güzel fikirler.

Sevgiliye Araba Hediyesi

sevgiliye-kargo-ile-gonderilebilecek-hediyelerSevgiliniz yeni bir araba aldıysa ve ona küçük bir jest yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Alacağınız hediyeyle hem hayırlı olsun dileklerinizi paylaşabilir hem de sevgilinizin mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

Sevgiliye yeni araba hediyesi ne alınır diye merak ediyorsanız aşağıdaki fikirleri değerlendirebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap

Sevdiklerimiz ehliyet aldıklarında ya da yeni bir araba aldıklarında onlara ilk söylediğimiz şey “eee ne zaman ıslatıyoruz?”, deyimidir. Fakat içinde bulunduğumuz sosyal mesafeli dönem sebebiyle bunu yapmak pek mümkün olmayabilir.

Onlar için Muhiku’nun sunduğu Kendi Kutunu Yap seçeneği ile hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine ekleyeceğiniz minik bir kolonya ile arabalarının daima güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Eğer bir kadına araba hediyesi alacaksanız torpido gözünde her şeyi derli toplu tutacak sevimli bir clutch çanta da ekleyebilirsiniz.

Bunların yanında hediye olarak çikolata, kuru meyve gibi sağlıklı atıştırmalıklar, deri kartlık ve cam su şişesi de gayet uygun olacaktır. Hediyeyi alacağınız kişi kadınsa daima arabada duracak hoş kokulu bir el ve vücut kremini de hazırlayacağınız kutuya ekleyebilirsiniz.

Diğer taraftan kutuya ekleyeceğiniz; farklı kahve ve çay çeşitleri, kupa, French pressle de daima arabalarında duracak minik bir kutu da hazırlayabilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz anlık gelişen planlara daima hazırlıklı olacaktır. Daima bagajında yer alacak bu kutu ile ansızın bir sahil kenarında dostlarıyla oturarak keyifle çayını ve kahvesini yudumlayabilecektir.

Anahtarlık

Sevdiklerinize yeni araba hediyesi olarak verebileceğiniz hediyelerden bir diğeri de anahtarlık olacaktır. Onların hoşlarına gidecek bir figürün ya da detayın yer aldığı tatlı veya şık bir anahtarlık ile onları tebrik edebilirsiniz.

Eşe Araba Hediyesi

kocaya-sevgililer-gunu-hediyesi-ne-alinir-erkek-ese-hediye-fikirleriEşinizle yeni bir araba aldınız ve bunu küçük bir hediyeyle taçlandırmak mı istiyorsunuz? Eşe araba hediyesi fikirlerimizden ilham alarak eşinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Kadına ya da erkeğe araba hediyesi vermek istiyorsanız bu fikirleri değerlendirebilirsiniz.

Araba Kokusu

Herkes arabasının kendine has bir kokusunun olmasını ve hoş kokmasını ister. Çünkü hepimizin de bildiği gibi bir arabaya bindiğimiz zaman dikkatimizi çeken ilk şey arabanın kokusu olacaktır. Onlar için seçeceğiniz tatlı veya fresh araba kokularıyla onlara kullanışlı bir hediye armağan edebilirsiniz. Ayrıca hediyenizle mutluluklarına da ortak olabilirsiniz.

Telefon Tutacağı

Gelişen teknolojiyle birlikte telefon hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Bunun belki de en büyük sebebi işlerimizi büyük oranda kolaylaştırması.

Yeni araba alan sevdiklerinize armağan edeceğiniz telefon tutacağı ile daha sağlıklı ve kontrollü araba kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Onlar için alacağınız telefon tutacağıyla bilmedikleri bir yere giderken rahatlıkla navigasyonu takip edebilirler.

Bu kullanışlı araç sayesinde istedikleri müzikleri kolaylıkla seçebilirler ve telefona rahatlıkla cevap verebilirler. Böylece dikkatlerini yoldan ayırmadan güvenli bir şekilde seyahat edeceklerdir.

Tüm bunların dışında sevdiklerinize araba hediyesi olarak dikiz aynası süsü, isimlik gibi hediyeler de verebilirsiniz. Ayrıca araba hediyesi sözleri ile bir not da yazabilirsiniz. Böylece hem anlamlı hem de kullanışlı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Ortopedik Araba Hediyeleri

ortopedik-araba-hediyeleri

Araba kullanmak büyük bir dikkat gerektiren eylemlerden bir tanesidir. Aynı zamanda yorucu bir eylemdir. Uzun veya kısa fark etmeksizin araba kullanmak sırtımızda ve boynumuzda birtakım ağrıların oluşmasına sebep olacaktır.

Siz de sevdiklerinizin karşılaşabileceği bu tarz rahatsızlıkları, onlar için alacağınız ortopedik araba hediyesi seçenekleriyle önleyebilirsiniz. Böylelikle onları tebrik edebilirsiniz. Ayrıca sağlıklarının sizin için ne kadar önemli olduğu mesajını verebilirsiniz.

Araba hediyesi olarak ne alınır diye merak edenler için ortopedik hediye fikirlerimiz şu şekilde:

Ortopedik Sırt Yastığı

Uzun süren ve dikkat gerektiren eylemleri gerçekleştirirken sırtımızı ve belimizi destekleyen ürünler kullanmadığımız takdirde sırt ağrıları yaşayabiliriz. Bu duruma önemsiz gözüyle bakarak görmezden gelirsek de bu problem büyüyebilir. Bu da çeşitli sağlık problemlerine sebep olabilir.

Siz de sevdiklerinize ortopedik sırt yastığı ile hem güzel bir araba hediyesi armağan edebilir, hem de bu tarz problemlerle karşılaşma olasılıklarını en az indirebilirsiniz.

Ortopedik Boyun Yastığı

Boyun da vücudumuz en önemli bölümlerinden bir tanesi. Baş ile omurga arasında bir köprü görevi gören boyun, tüm hareket kabiliyetimizi etkiler. Günümüzde en çok karşılaşılan boyun rahatsızlıklarından biri de boyun düzleşmesi. Uzun süre aynı pozisyonda durmaktan ve bir yere odaklanmaktan kaynaklı gerçekleşen bu problemin önüne geçmek ise oldukça kolay.

Sevdiklerinize yeni araba hediyesi olarak armağan edebileceğiniz ortopedik boyun yastığı ile bu tarz sorunlarla karşılaşma olasılıklarını en aza indirebilirsiniz. Böylece kısa mesafeli ya da uzun mesafeli yolculuklarda daha rahat hissedeceklerdir. Bu da güvenli bir yolculuğun olmazsa olmazlarından bir tanesidir.

Araba alan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz çeşitli alternatifleri sunduk. Umarız aradığınız ilhamı bulabilmenize yardımcı olmuşuzdur. Muhiku ekibi olarak güvenli yolculuklar diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

sevgiliye-hediye-notu-nasil-yazilir
Daha Fazla

Sevgiliye Hediye Notu Nasıl Yazılır?

İçindekiler Gizle Sevgiliye Hediye Notu Yazarken Yapılmaması GerekenlerSevgiliye Hediye Notu Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİlham Alın!Hatıralardan Faydalanın!Hayallerinizden Beslenin!Aşkınızı Dile…