in ,

WTFWTF HayranHayran KızgınKızgın KahkahaKahkaha SevimliSevimli DuygusalDuygusal ŞaşkınŞaşkın

Anneye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

anneye-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog

Yılın son zamanlarını anneye yılbaşı hediyesi ne alınır diye kara kara düşünmekle geçirmeyin! Sizin için seçtiğimiz hediye fikirlerinden ilham alarak yılın son günlerini keyifle geçirebilirsiniz. Ayrıca annenize en güzel yılbaşı hediyesini armağan edebilirsiniz.

İçerik:

Yılbaşı kutlamak kültürümüzde çeşitli fikir ayrılıklarına maruz kalsa da bizim için tamamen yeni bir yılın ve yeni umutların simgesidir. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için tertemiz bir sayfa açtığımızı düşünürüz.

Annelerimiz bizim en değerli varlıklarımız, yeni yılda ailesi evlatları için sağlıklı bir yıl ve güzellikler diler. Bu sebeple yılbaşı hediyesi anneye olunca çok daha özel seçimler yapmak istiyoruz.

Anneler Günü’nde veya diğer özel günlerde annenize onun eşsiz olduğunu, varlığı için minnettar olduğunuzu ve onu düşündüğünüzü hissettirecek hediyeler seçmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

Onlara sürekli erteledikleri mutluluğu yaşatmaya hazır mısınız? Muhiku olarak anneniz için tasarladığımız anneye hediye koleksiyonu ile annenize yepyeni deneyimler yaşatıp yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz!

Anneye Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilir?

yilbasi-hediyesi-yeni-yil-hediyeleri-muhiku-blog

Yılbaşı hediyeleri doğum günü, anneler günü gibi özel günlere istinaden biraz daha rahat olabileceğimiz bir zamandır. Daha fazla kategoride hediye seçebilir, daha az seçenek için basit olur mu kaygısı yaşarız.

Yılbaşı hediyeleri yeni yıla vurgu yapacak, önümüzdeki yeni yılın ne kadar güzel geçebileceği yahut yeni yılın bize katabileceği şeyler ile ilgili olması gerekmektedir. Annelerimiz daima pozitif olup bizim umutsuzluğa kapıldığımız zamanlarda dahi bizi teselli etmiş ve olumsuz koşulları bir şekilde kendi çabaları ile düzeltmişlerdir.

Bu sebeple yılbaşı hediyesi ile annemize “Her şey güzel olacak, olmasa bile düzeltebiliriz. Biliyorum çünkü sen yanımdasın ve bunun için çok mutluyum.” mesajını verebiliriz.

Hediye seçimi yaparken konseptimiz yılbaşı olduğu için ihtiyaca yönelik bir hediye de tercih edebilirsiniz bu annenize seni ve ihtiyaçlarını önemsiyorum, yeni yıla hiç bir ihtiyacın/eksiğin olmadan başlamanı istiyorum mesajını verecektir.

Gerçi bu seçeneğimiz çok da kolay olmasa gerek zira annelerimiz çoğunlukla kendi ihtiyaçlarından bahsetmez, bizim için daha iyisi olsun isterler. Annenize yılbaşı hediyesi olarak ihtiyaca yönelik bir hediye düşünüyorsanız iyi bir gözlemci olmanız gerekir.

Annelerimiz için yılbaşı hediyesi fikirlerine biraz daha yakından bakalım.

Anneler için Yılbaşı Hediyeleri

sevgiliye yilbasi hediye kutusu
Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye Kutusu

Anneye yeni yıl hediyesi almak isteyen okurlarımıza fikir vermesi için bu başlık altında farklı hediye alternatiflerine yer vermek istedik. Sizin için seçtiğimiz fikirlerden ilham alarak anneniz için en güzel sürprizi hazırlayabilirsiniz. İşte, yeni yılı çok daha özel kılacak olan anneler için yılbaşı hediyeleri.

Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye Kutusu

Yılbaşında anneye alınacak hediyeler arasında yer verdiğimiz ilk önerimiz bir hediye kutusu. Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye Kutusu her bir ayrıntısı ile çok şık ve özel. Her bir ayrıntısıyla yeni yılın timsali olan bu hediye, aynı zamanda yılbaşında anneye alınacak hediyeler arasındaki güzel seçeneklerden biri.

Annenize keyifli ve huzurlu bir yıl vadeden Keyifli Başlangıçlar Hediye Kutusu içindeki;

 • Yılbaşı temalı kuru çiçek buketi,
 • Yılbaşına özel tasarlanan kalpli kupa, 
 • Yılbaşının renkleriyle ve desenleriyle süslenen kutusuyla dikkat çeken hibiskus çayı,
 • Çay süzgeci,
 • Cos Chocolate kavanoz badem çikolata, 
 • “Happy New Year” baskılı yeşil defter,
 • “Ho Ho Ho” yılbaşı özel not kartı yeni yıla keyif, mutluluk, lezzet ve nice güzellikler katıyor.

Sıkıcı ve benzer hediye seçeneklerinden sıkıldıysanız ve annenize bambaşka bir hediye deneyimi yaşatmak istiyorsanız Muhiku’nun Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Hediye Kutusu tam da size ve annenize göre diyebiliriz.

Ayrıca resimli yılbaşı mesajları yazımızdan yardım alarak hediye kutunuz için anlam yüklü bir not hazırlayabilirsiniz. Böylece hediyeniz çok daha anlamlı olacaktır.

Kolye ve Bileklik Seti

Annelere özel yılbaşı hediyeleri içerisinde en popüler hediye seçenekleri elbette kolye ve bileklik. Yılbaşına özel şık bir kolye yahut bileklik annenizin gönlünü almaya yetecek.

Biz kadınlar takıları çok seviyoruz. Fakat boynumuzda ya da bileğimizde devamlı taşıyacak kadar anlamlı, güzel takılar edinemiyoruz. Anneniz için seçeceğiniz güzel bir parça onu çok mutlu edecek ve asla üzerinden çıkarmak istemeyecektir.

Bu bağlamda kararmaya dayanıklı bir malzemeden yapılma ürün almanız daha kullanışlı olacaktır. Böylelikle anneye en güzel yılbaşı hediyesi armağan etmiş olacaksınız.

“Sevgilimin annesine yılbaşı hediyesi ne alabilirim?” diye merak ediyorsanız, bu sorunun cevabı da kolye ve bileklik olacaktır. Kolye ve bileklik ile sevgilinizin annesine şık bir hediye armağan edebilir ve samimiyetinizi hissettirebilirsiniz.

Annenize armağan edebileceğiniz en şık kolye ve bileklik modellerine Muhiku’da! Takı sayfasında yer alan bileklik ve kolye modelleriyle oldukça şık bir gümüş takı seti oluşturabilirsiniz.

Kitap

Kitap her yaşta okunmaktan keyif alınan muazzam bir şey değil mi? İster bilimsel, ister romantik, ister klasik isterse şiir kitabı olsun annemizin sevdiği tarzda bir kitap hediye ederek ona yepyeni bir dünya sunmuş oluruz. Eğer annenizin hiç kitap okuma alışkanlığı yok ise dikkatini çekecek bir dergi yahut belgesel ile değişim yapabilirsiniz. Diğer taraftan anne babaya yılbaşı hediyesi olarak da armağan edilebilir.

Brownie

brownies-by-limburgia

Anneye yılbaşı hediyesi el yapımı olsun diyenlerden misiniz? O halde el yapımı brownie çeşitleri tam size göre bir hediye olacak.  Muhiku, Brownies By Limburgia markasının lezzet dolu kutularıyla yılbaşında annelere alınacak hediyeler arasında en lezzetli alternatiflere yer veriyor. Brownies By Limburgia 6’lı ve 12’li lezzet kutularıyla annelerinize oldukça özel bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

Brownies By Limburgia 12’li kutusunun içinde;

 • Klasik brownie,
 • Beyaz çikolatalı brownie
 • Fıstıklı çikolatalı brownie,
 • Vişneli çikolatalı brownie,
 • Nane aromalı çikolatalı brownie,
 • Portakallı çikolatalı brownie,
 • Fındıklı çikolatalı brownie,
 • Haşhaşlı çikolatalı brownie,
 • Kahveli çikolatalı brownie,
 • Tahinli çikolatalı brownie,
 • Orman meyveli çikolatalı brownie,
 • Hurmalı çikolatalı brownie çeşitleri yer alıyor.

Bu lezzet dolu kutuyu dilerseniz seçtiğiniz Muhiku hediye kutusu içine ekleyerek annenize dopdolu bir hediye verebilirsiniz.

Mum

yade-beton-soya-mum

Yılbaşında anneye alınabilecek hediyeler arasında yer alan diğer bir hediye alternatifi ise mum. Mum, annelerin (nedense) çok sevdiği ve ulaşılması en kolay hediyelerden biri. Farklı kokulara ve tasarımlara sahip olması da bizi en çok cezbeden özelliklerindendir.

Her bütçeye ve her zevke uygun bir mum bulmaksa kesinlikle mümkün. Özellikle yılbaşı temalı mum çeşitleri içinden anneniz için oldukça güzel bir yeni yıl hediyesi alabilirsiniz.

Fular

Anneye yılbaşı hediye fikirleri içerisinden bir diğeri de fular. Yılların eskitemediği klasik bir hediye haline gelen fular, yılbaşında annelere alınacak hediyeler içinde en zarif ve şık seçeneklerden biri. Yeni yılda anneninizin tarzına şıklık katmak ve ona sizden bir hatıra bırakmak için farklı fular tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Çiçek

“Anneme yılbaşı hediyesi ne alabilirim?” sorusuna pek çoğunuzun çiçek yanıtını verdiğini tahmin ediyoruz. Aslında oldukça sıradan ve basit bir hediye seçeneği. Ancak Muhiku’nun kışa özel detaylarla süslediği yılbaşı kuru çiçek buketleri ile bu klasik hediye anlayışına yepyeni bir soluk getirebilirisiniz. Üstelik hediyeniz bir hafta değil bütün bir yıl yaşayabilir.

Kupa

happy new year cam agacli kupa

Annelerimizin çay ve kahve tutkusu azımsanamaz. Tüketmekten bu kadar keyif aldıkları bu içecekleri sizin hediyeniz ile tüketmeleri ise tatlarına tat katacaktır. Muhiku’nun yılbaşına özel tasarladığı kupa çeşitleri içinden anneniz için en özel tasarımı seçebilir ve ona unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

Dünyanın en özel varlıkları için yeni yılın güzel başlamasını sağlamak isteriz. Ayrıca onlara güzel bir anneye yılbaşı hediyesi sunmayı arzu ederiz. Anneler için yılbaşı hediyeleri içerisinden en özel hediyeyi onlara armağan etmek isteriz.

Tabii en sevdiklerimize hediye almak daima zordur. Öylesine bir hediye değil anlamlı ve üzerine düşünülmüş bir hediye seçmek maalesef kolay olmuyor. Aslında beğenmeyeceği ve mutlu olmayacağı bir hediye alsak dahi annemiz asla bize beğenmediğini söylemeyecek aksine çok güzel bir hediye olduğunu söyleyecek sizi üzmemek için.

Dolayısıyla yılbaşı hediyeleri anneye nasıl bir hediye olursa olsun mutluluk verecektir. Fakat sonrasında hediyenizi bir kenara kaldıracak ve belki bir daha aklına gelmeyecek. Unutmadan söyleyelim. Muhiku’nun Kadına Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinde bulabileceğiniz birbirinden yenilikçi seçenekler var! Üstelik bu kullanışlı hediyeler uygun fiyat aralığı ile cep yakmaz.

Şimdi siz değerli okurlarımız şu soruyu sorabilirsiniz, “peki, anneye yılbaşı hediye kutusu ne alınır?” İşte tam da bu noktada sizlere yardımcı olmak isteriz. Çünkü hepimiz hediyelerimizin gerçekten beğenilmesini ve özel bir hediye olmasını isteriz. İşte siz değerli okurlarımız için yılbaşında anneye alınacak hediyeler!

Yazar aureme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  erkek-arkadasa-yilbasi-hediyesi

  Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  ogretmene-hediye-kutusu-hazirla

  Anaokulu Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri