Anneye Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

anneye-anneler-gunu-hediyesi-ne-aliinir

Doğduğumuz andan itibaren, sevgisini bizden esirgemeyen annelerimizin özel günü olan Anneler Günü çok yaklaştı! Siz de yaklaşan Anneler Günü için ne alacağınızı düşünmeye başladınız mı? O halde anneye Anneler Günü hediyesi seçenekleri ile size ilham olmaya geldik. Bu içeriğimiz size en güzel hediyeyi bulma yolunda kılavuzluk edecek. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

Öncelikle, hediyelerle annelerimizin kalplerini ısıttığımız Anneler Günü hakkında biraz bilgi edinelim. İlk olarak 1900’lü yıllarda Amerika’da kutlanmaya başlanan Anneler Günü, sonrasında bütün dünyaya yayılmıştır.

Türkiye’de ise 1955 yılında kutlanmaya başlamıştır. Dünyada farklı günlerde kutlanan Anneler Günü, Türkiye’de mayıs ayının ikinci pazarı kutlanır.

Annelerimiz, bizim için her zaman çok kıymetlidir. Bize gösterdiği sevginin karşılığını da her gün alması gerekir. Ancak, onlara adanan günde onlara özel hediyeler vermek için arayışlara gireriz.

❤️ Eğer hediye seçme konusunda sorunlar yaşıyorsanız Muhiku’nun Anneler Günü hediyesi seçeneklerine göz atabilir ve anneniz için en uygun hediyeyi seçebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Her koşulda yanımızda olan ve asla elimizi bırakmayan annelerimiz için her hediye yetersiz kalır. Ama Anneler Günü’nü, en iyi sırdaşımız olan fedakar annelerimize hediye almak ve onları mutlu etmek için bir fırsat olarak değerlendirebiliriz.

yenilenen-anneye-hos-bir-ani-hediye-kutusu
Anneye Hoş Bir Anı Hediye Kutusu

Bazen, anneye Anneler Günü hediyesi seçmek çok zor olabilir. Annemize en kıymetli hediyeyi vermeyi isteriz ancak seçeneklere dalıp kararsız kalabiliriz. Ama artık endişelenmeye gerek yok çünkü Muhiku bağımsız hediyelerinin yanı sıra eşsiz kutularıyla da yardımınıza koşuyor.

Muhiku’nun anneye hediye kategorisi ile sevgili anneniz için özenli bir seçim yapabilirsiniz!

Gelin hep birlikte kıymetli annelerimiz için değerlendirebileceğiniz hediye alternatiflerine bir göz atalım.

Anneye Hoş Bir Anı Hediye Kutusu

Anneler Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz ilk kutu, Anneye Hoş Bir Anı Hediye Kutusudur. Özellikle hediye kutusu seçimi yaparken içerisinde farklı tarzda ürünler bulundurmak önemli bir noktadır.

Bağımsız olarak da güzel ve işlevsel olan hediyeler içeren kutular alıcıların favorisi haline geliyor. Bu kutumuz da içindeki farklı tarzdaki ürünler sebebiyle oldukça talep görüyor.

Anneye Hoş Bir Anı Hediye Kutusu içinde:

 • Guatemala HueHuetenango kahvesi,
 • Anne baskılı kupa,
 • Anne baskılı bardak altlığı,
 • Büyük boy sukulent,
 • Dünyanın en iyi annesi motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Muhiku, herkesin çok sevdiği Guatemala kahvesi, sukulent, kullanışlı kupa gibi ürünleri birleştirerek çok hoş bir hediye tercihi yaratmış. Bu özel kutuyu annenizin de çok beğeneceğine eminiz.

Vücut Bakımı

Geleneksel hediyelerden sıkılmış, yenilikçi hediyeler arayışındaysanız Muhiku’da birçok yenilikçi hediyenin de mevcut olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Anneye Anneler Günü hediyesi alırken ilk akla gelen seçeneklerden biri de her kadının favorisi olan bakım hediye etmek oluyor.

peeling-vucut-bakimi

Her kadın bakım yapmayı ve kendine vakit ayırmayı çok sever, şüphesiz ki buna anneniz de dahil. Bakım yapmanın güzellik kadar kendine vakit ayırma isteğiyle de ilgisi vardır. Siz de Anneler Günü hediyesi olarak annenize bir vücut bakımı hediye edip ona rahatlatıcı dakikalar hediye edebilirsiniz.

Muhiku’nun NUSPA işbirliği ile gerçekleştirdiği peeling bakımı, uzman terapistler tarafından deniz tuzu kullanılarak ölü deri ciltten arındırılır. Bu işlemle cilt derinlemesine temizlenir. Bununla birlikte, bu bakıma sauna, buhar ve duş kullanımı dahildir.

Anneniz, cildini daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz yapacak olan bu bakıma bayılacaktır. Bu rahatlatıcı günde onun yanında olmanızı ve ardından onunla karşılıklı bir Türk kahvesi içip sohbet etmenizi öneririz.

Hamile Anneye Anneler Günü Hediyesi Seçenekleri

anneye-anneler-gunu-hediyesi-ne-alinir

Anneler Günü’nde anne adaylarını da unutmamak gerek. Hayatımızda deneyimlediğimiz ilk şeyler her zaman duygusal bir iz bırakır. Siz de hamile olan arkadaşınıza, eşinize veya kızınıza özel bir hediye vererek onların ilk anneliğini kutlamak istemez misiniz?

Anneler Günü duygusal yoğunluğu olan bir gün. Hamile anneler için ise duygusal yönü çok daha kuvvetli. İlk annelik heyecanı olan anne adayları için tatlı bir hediye vererek onlara bu duyguyla ilk kez buluşturabilirsiniz.

Anne adayları için çok özel olacak olan bu özel günü bir hamileye hediye ile  taçlandırabilir ve bu sayede de mutluluklarını ikiye katlayabilirsiniz!

Anneye Özel Hediye Kutusu

yenilenen-anneye-ozel-hediye-kutusu

Muhiku, birbirinden özel kutularıyla hamile anneye Anneler Günü hediyesi için harika seçenekler sunuyor. Biliyoruz ki, annelik oldukça yorucu bir iş ve hamile anneler de bu dünyaya adım atmaya hazırlanıyor. Onlara rahatlatıcı ve yeni başlangıçlara uygun bir hediye seçmek çok doğru olacaktır.

Anneye Özel Hediye Kutusu hamile anneye Anneler Günü hediyesi olarak en iyi seçeneklerden biri. İçerisindeki mini planlayıcı, özellikle dolu dolu geçecek günlerinde işine çok yarayacaktır.

Anneye Özel Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala HueHuetenango kahvesi,
 • Anne baskılı kupa,
 • Yade okyanus aromaterapi mum,
 • Yade okyanus kolonya,
 • French press,
 • Desenli yelpaze,
 • “Best mom in the world” Motto Kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutunun anne adayları için hoş bir tercih olacağına eminiz. Anne adayımızın ilk Anneler Günü kutlar, onlara bebekleriyle birlikte mutlu bir hayat dileriz.

Yeni Anneye Anneler Günü Hediyesi Seçenekleri

Hamilelik oldukça uzun ve zorlu bir süreçtir. Bu zorlu sürecin ardından, hayata gözlerini açan bebeğiniz ise büyük bir mutluluk sebebidir.

Yeni anne olan bir arkadaşınız veya kardeşiniz varsa, onlara Anneler Günü hediyesi almak şarttır. Anneler Günü, ilk çocuğunu kucağına yeni almış anneler için de çok özel bir gündür.

yeni-anne-ve-anne-adaylarina-anneler-gunu-hediyeleri

Annelik duygusunu yeni tadan anne için bebeğiyle geçireceği ilk Anneler Günü çok özel bir yer taşır. Yeni anneyi bu özel günle tanıştıran kişi olmak ister misiniz?

Yeni doğum yapmış bir anneye anneler günü hediyesi alarak onları kutlayabilirsiniz. Üstüne fazla kafa yormanıza gerek kalmadan harika bir hediye bulmanız için yazımızı okumaya devam edin.

Peki anneler en çok hangi hediyeyi sever? Hadi daha fazla uzatmadan yeni anneye Anneler Günü hediyesi önerilerine bakalım.

Çiçek

İlk anneye Anneler Günü hediyesi ne alınır sorusuna verilecek ilk yanıt için ilk önerimiz çiçek olacak, tabii ki!

💐 Muhiku’nun Anneler Günü çiçekleri kategorisini ziyaret ederek yeni anneye güzel bir çiçek seçebilirsiniz çünkü bu kategoride arkadaşınızı mutlu edecek birçok çiçek çeşidi bulunuyor.

aranjman-cicek-nasil-bakilir-aranjman-cicek-modelleri

Çiçekler yaşam alanlarımızı güzelleştirir. Özenle hazırlanan bu çiçekler, duygularınızı göstermenin en zarif yollarındandır. Yanına ekleyeceğiniz notunuzla birlikte hediyenize değer katabilirsiniz.

Pembe kırçıllı Gerbera Firefly, bordo Gerbera Chique ve Okaliptüs’ten oluşan Firefly – Pembe ve Bordo Renkli Gerbera Çiçek Buketi arkadaşınız için çok güzel bir tercih olacaktır. Çok satılan bu çiçeği vazo ile alma şansınız olduğunu da unutmayın.

Yeni anne olan arkadaşınıza bu zarif çiçekleri hediye edebilirsiniz. Bu özel günü, bu çiçeklerle kutlamanızın onu çok duygulandıracağına gönülden inanıyoruz.

Soft Anneler Günü Hediye Kutusu

Çiçeği burnunda anneler için bir diğer uygun hediye ise Soft Anneler Günü Hediye Kutusu olacaktır. Bir çay molasını en çok hak edenler annelerimizdir.

Hayatları boyunca sayısız çaba ve fedakarlık gösteren annelerimiz, bizler için süper kahramanlardır. Bu kutu da içerisindeki Hibiskus çayı ile annelere rahatlama ve dinlenme fırsatı sunacaktır.

Bu kutunun içerisinde:

 • Damla sakızlı Mithra Türk kahvesi,
 • Mermer desenli fincan takımı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade limon kolonya,
 • Deneyim kiti
 • Anne motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

İçindeki limon kolonya ve sütlü çikolata ile birçok kişinin favorisi olan bu kutu, Anneler Günü için çokça talep ediliyor. Özellikle yeni annelerin bu kutuyu çok seveceğini düşünüyoruz.

Anneler En Çok Hangi Hediyeyi Sever?

Anneler Günü yaklaştıkça anneye Anneler Günü hediyesi ne alınır diye düşünmeye başlarız. Onlara hediyelerin en güzelini ve en değerlisini almak isteriz. Zaten zor olan hediye seçme süreci, konu annelerimiz olunca bizi daha çok zorlar. Peki anneler en çok hangi hediyeyi sever? Hep birlikte bakalım.

Annelerimiz hayatımız boyunca yanımızdan ayrılmaz, sevgileriyle hep yanımızda olduklarını hissettirirler. Sonsuz şefkatleri ile bizi büyütürler. Fedakarlığın simgesi haline gelen annelerimizi özenle hazırlanmış bir hediyeli ile mutlu edebiliriz.

İşte anneler en çok hangi hediyeyi sever sorusunun yanıtı niteliğinde olacak hediyeler.

Pilates Dersi

İlk önerimizi geleneksel hediyelerden uzakta bir deneyim hediyesinden yana kullanıyoruz. Hayatlarının telaşı içinde bir hobiyi bırakın kendisine vakit ayıramayan annelerimiz var.

Bu sebeple onlara bir deneyim hediye etmek çok mantıklı bir tercih olacaktır. Siz de onlara bir deneyim hediye ederek hayatlarında yeni bir sayfa açılmasına neden olabilirsiniz.

50 dakikadan oluşan 10 derslik bir pilates kursu anneniz için oldukça verimli bir hediye olacaktır. Bu kurs akademisyen eğitmenlerden oluşan uzman bir kadro ile hizmet veriyor. Mat üzerinde egzersiz yapan katılımcı hem keyifli vakit geçirir hem de sağlıklı bir vücuda sahip olur.

Eğer anneniz de uzun zamandır kendine vakit ayıramıyor, sporu aksatıyorsa bu hediye onlar için muhteşem bir seçenek. Stüdyoda yoga ve nefes terapisi gibi hizmetler de mevcuttur. Sağlığın her zaman ön planda olması gerektiğini unutmayalım. Annelerimize sağlıklı ve huzur dolu bir hayat dileriz.

Atlas Kutusu

yeni atlas hediye kutusu

Bu önerimiz ise kitap kurdu anneye Anneler Günü hediyesi ne alınır diye soranlara geliyor. Toplu taşımadaki vaktini, çocuk uykudayken kendisine kalan ufacık vakti kitaplara ayıran annelerimiz için en iyi hediye kitaptır elbette.

Ancak, tek başına bir kitap almak yerine içine bir kitap da ekleyeceğiniz bir kutu almak daha iyi bir tercih olacaktır. Bu sayede onlara farklı tatlar da sunabilir, yeni ürünler denemelerine yol açabilirsiniz.

Atlas Kutusu tam olarak bütün isteklerinize karşılayacak bir kutu. İçindeki Çin çayı ve kahve ile birlikte belki de annenize daha önce hiç tatmadığı yeni tatlar sunacaksınız. Bunların yanında onlara bir deneyim de hediye edebileceksiniz.

Muhiku’nun Atlas Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahve,
 • Çin’in Jasmine çayı,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade lavanta sabunu,
 • Eyüp Sabri Tuncer el kremi,
 • Deneyim kiti,
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Tüm bu hediyelerin yanında annelerin en sevdiği hediyenin, içinizdeki saf sevgiyle onlara aktardığınız eşsiz sözcükler olduğunu unutmamak gerek.

Bu konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Anneler Günü Hediye Mesajları blog yazımızı okuyabilirsiniz. Böylece yazımızdan ilham alarak içinizdeki harika cümlelerle dönüştürebilir, annenize kıymetli bir not bırakabilirsiniz.

Anneler Günü İçin Ne Yapabilirim?

anneler-gununde-alinabilecek-hediyeler-nelerdir.jpg

Anneler Günü hediyesi için elimizde birçok seçenek mevcut. Ancak siz anneler günü için ne yapabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hediye önerilerinin dışına çıkarak annenize kendi ellerinizle vereceğiniz hediyelere odaklanabilirsiniz.

Anneler Günü, herkes için önemlidir ve yılın en önemli günleri arasındadır. Bu özel günde annenizi nasıl mutlu edebileceğinizi anlatacağız. Anneye Anneler Günü hediyesi ne alınır derseniz size farkındalık ve detaylarla özelleşecek hediye önerileri sunacağız. Siz de güzel bir hediye planlayarak annenizi mutlu edebilirsiniz.

Birlikte Dolu Bir Gün

Bütün bir günü birlikte geçirmek anneniz için en güzel hediyelerden olabilir. Sabah erkenden kalkıp evi toparlayıp ona güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Ardından onu güzel bir filme ya da oyuna götürüp çıkışta karşılıklı bir kahve içebilirsiniz.

Eve döndükten sonra birlikte en sevdiğiniz oyunlardan birini oynayarak kahkahalarla dolu bir gün geçirebilirsiniz. Akşama ona en sevdiği yemekleri yapmayı da unutmayın.

Kendi Kutunu Yap

Eğer hazır hediye kutuları almak istemiyor, ben Anneler Günü için ne yapabilirim diye düşünüyorsanız Muhiku burada da imdadınıza yetişiyor. Kendin yap fikirleri bazen oldukça sıkıcı gelebiliyor, sizi anlıyoruz. Fakat endişelenmenize hiç gerek yok.

Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun kendi kutunu yap fırsatı sayesinde hediyenizi oldukça kısa bir sürede hazırlayabilirsiniz. Böylece birbirinden özel bağımsız hediyeyi kendiniz de birleştirebilirsiniz.

muhiku-kendin-yap-kisiye-ozel-hediye-kutusu

💖 Kendi Kutunu Yap kısmından kendi kutunuzu baştan yaratabilirsiniz. Kutunuzu kendiniz seçebilir; içine dilerseniz mum, dilerseniz sabun, dilerseniz kitap ekleyebilirsiniz. Yanına annenizin en sevdiği çiçeği koyup bir de kahve ve fincan seti ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz de tütsü veya sağlıklı atıştırmalıklar ekleyebilirsiniz. Unutmayın, annenizi en iyi tanıyan sizsiniz ve Muhiku’da seçeneklerimiz oldukça fazla. Hayalinizdeki kutuyu yaratabilir, annenize en güzel Anneler Günü hediyesini verebilirsiniz.

Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir