in , ,

Anneye Alınacak Hediyeler Nelerdir? Annenizi Mutlu Edin!

anneye-alinacak-hediyeler-nelerdir

Annelerimiz bizim için dünyadaki en özel insanlardır. Bu yüzden anneye alınacak hediyeler içerisinden dikkatli bir seçim yapmalıyız.

Anne sevgisi içimizde ki en temel duygudur, hiçbir çaba sarf etmemize gerek olmadan doğal bir dürtü ile severiz annemizi. Annemizi mutlu etmek için ise küçük jestler yapmak isteriz. Anneye alınacak hediye seçeneklerine yer verdiğimiz yazıyla size yardımcı olmak istiyoruz.

Annelerimizi özel günlerde tabii ki mutlu etmek isteriz. Bizi hayata getiren, hasta olduğumuzda canı bizden çok yanan, biz iyi olduğumuzda bizden mutlu olan annelerimizin yüzünü her zaman güldürmek isteriz. Bunu çoğu zaman tatlı dilimizle yapabilsek de arada aldığımız hediyeler annelerimizi çok mutlu etmektedir.

Günlük yaşantımızda birçok arkadaşımıza çeşitli özel günlerde hediyeler alıyoruz. Fakat anneye hediye almaya gelince biraz geri planda kaldıklarını kabul etmeliyiz. Tabii ki bunun sebebi annelerimizi az sevmemiz değil. Hayatımızdaki birçok insanın aksine annelerimizin sağlıklı ve mutlu olmamız dışında pek bir beklentisi yoktur. Bu yüzden de bazen anneye hediye almanın gücünü hafife alabiliyoruz.

Anneye Alınacak Hediye Önerileri Nelerdir?

Doğum günü, Anneler Günü gibi özel zamanlarda alabileceğiniz hediye önerilerine geçelim. Anneye alınacak hediyelerde ona özel olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yüzden de mutfak eşyası fikrini hemen aklınızdan çıkarmanızda fayda var.

Elbette ki anneye alınacak farklı birçok hediye vardır. Fakat önemli olan alınan hediyenin ne için alındığıdır. Eğer herhangi bir sebepten annenizin kalbini kırdıysanız Muhiku’nun anneye özür hediyesi kategorisi içerisindeki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Hediye Kutuları

yeni-anneye-bakim-ve-keyif-hediye-kutusu

Annenize içten bir teşekkür etmeye ne dersiniz? Anneye Bakım ve Keyif Hediye Kutusu ile kişisel bakımını önemseyen annenize bayılacağı bir hediye sunabilirsiniz. Bu şık kutunun içerisinde;

 • Doğal vücut lifi,
 • Sinoz ballı sütlü vücut peelingi,
 • Yeşim taşı roller,
 • Sinoz akne ve siyah nokta karşıtı arındırıcı yüz bakım maskesi,
 • Yade ada çayı tütsü,
 • Anne motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Kutu fikrini seviyorsanız Anneler Günü hediyeleri sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Takılar

Bu seçenek biraz lüks kaçabilir fakat gücünü asla inkar edemeyiz. Annelerimize her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduklarını anlatmanın güzel bir yolu olduğunu düşünüyoruz. Takılar güncelliklerini asla yitirmezler tıpkı annelerimize olan sevgimiz gibi.

Yine de bu seçeneği değerlendirirken maddi durumumuzu dikkate alarak bir hediye seçmemiz önemlidir. Zira kendimizi zora sokacak bir tercih annemizi mutlu etse dahi sonrasında bizim için endişelenecek ve hediyemizin etkisini azaltacaktır.

Seyahat

Annelerimiz bizi doğurduktan sonra zamanlarının çoğunu bizimle ilgilenerek geçirir. Bu yüzden kendi eğlencelerini daima arka plana atarlar.

Annemize yalnızca hafta sonu için bile olsa küçük bir tatil hediye edebiliriz. Böylelikle dinlenecek ve enerji toplayacaktır.

Termal oteller annelerin çok keyif aldığı, sağlıklı ve kendilerini yenilenmiş hissettikleri konseptlerdir. Annenize bu tatilde eşlik etmeniz de onun mutluluğuna mutluluk katacaktır. Kısıtlamalar sona erdiğinde böyle bir seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Çiçekler – Saksı Çiçekleri

muhiku-orkide-cicek

Hepimiz büyürken annemizin en az bir dönem çiçek baktığını gözlemlemişizdir. Annelerimizin çiçeklere nasıl çocukları gibi davrandığını ne büyük özen ve sevgi ile ilgilendiğini görmüşüzdür. Annelerimize bakımı çok da zor olmayacak ve keyifle bakabilecekleri bir saksı çiçeği aldığımızda ise onların ne kadar mutlu olduğunu görmemiz kaçınılmazdır.

Anneye alınacak hediyeler arasında en geleneksel ve eskimeyecek seçenektir saksı çiçeği. Fakat bunun yanında kuru çiçek opsiyonunu da değerlendirebilirsiniz. Kuru çiçek buketleri güzel gözükür ve uzun süre boyunca sağlam kalır.

Renkli çiçekleri ve hoş kokuları ile çoğu saksı çiçeği annenizi mutlu edecektir. Biz bu yazıda saksı çiçeklerinin en güzeli üzerinde durmak istiyoruz.

Orkide

Orkideler Türkiye’de en çok sevilen çiçek çeşidi olarak geçmektedir. Ne kadar zarif ve güzel gözüktüklerini düşününce çok da şaşırmıyoruz. Orkidelerin bakımı çok zor olmamakla birlikte çok yıllık bitkiler olup yılda 2-3 kez ama muhteşem güzellikte çiçek açması ile de kıymetini koruyan çiçeklerdendir.

Orkidelerin uzun yıllar sağlam kaldığı ve çok yıllık bitkiler olduğundan bahsetmiştik. Eğer bakımı güzel yapılırsa 5 yıla kadar bozulmadan sağlıklı kalabilen çiçeklerdir. Orkide bakımı diğer bitkilerden biraz farklı olmakla birlikte çok zor değildir.

Son olarak orkidelerin yılda bir kaç kez çiçek açtığını belirtmiştik. Maalesef bu güzel bitkinin hoş kokulu güzel çiçekleri her zaman üzerinde kalmıyor. Çiçeklerini döktüğü zaman ise 2 uzun dal olarak kalmaktadır. Fakat bu sizi korkutmasın. Çünkü orkide nasıl çiçek açtırılır konusunu sizler için daha önce A’dan Z’ye ele aldık.

Anneleriniz dünyadaki en büyük hediye olarak sizlerin varlığını görmektedir. Yani onları mutlu etmek için mutlaka bir şey almak zorunda olduğunuz hissine kapılmamalısınız. Anneye alınacak hediyeler tabii ki onları mutlu edecektir. Fakat sizden duyacakları birkaç güzel sözün her şeye bedel olacağını ve onları çok mutlu edeceğini unutmayın.

Her anne tek başına dünya üzerindeki en önemli kişidir. Sizi hayata getiren ve olduğunuz kişi haline gelene kadar geçen sürede harcadığı emek, size verdiği sevgi her şeye bedeldir.

En Yenilikçi Anneye Alınacak Hediyeler

Anneler Gününde veya diğer özel günlerde annenize onun eşsiz olduğunu, varlığı için minnettar olduğunuzu ve onu düşündüğünüzü hissettirecek hediyeler seçmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz.

Günümüzde anneye hediye denince ilk akla gelen ve en çok tercih edilen seçeneklerin tekstil ürünleri veya küçük mutfak aletleri olduğunu göz önünde bulunduracak olursak bu seçeneklerle annemize olan hislerimizi ifade etme isteğimiz ne yazık ki imkansız bir hal alıyor.

Tam da bu nokta da sizi ve annelerinizi sevindirecek bir haberimiz var! Onlara sürekli erteledikleri mutluluğu yaşatmaya hazır mısınız? Muhiku olarak anneniz için tasarladığımız anneye hediye fikirleri ile annenize yepyeni deneyimler yaşatıp yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz.

Anneye Almamanız Gereken Hediyeler

fotograf-albumu

Anneye ne hediye alınır diye soranlara için birkaç güzel öneride bulunduk. Şimdi gelelim asla almamanız gereken seçeneklere. Yukarıdaki opsiyonlar içinize sinmediyse aşağıdakileri de elemenizi tavsiye ederiz.

Fotoğraf Albümü

Niyetimiz annemizin yüzünü güldürmek ise onun için tercih edebileceğimiz en güzel hediyelerden biri anılarla dolu bir fotoğraf albümü seçenekleridir. Bebeklikten bu yana çekildiğiniz bütün fotoğraflarla annenize unutamayacağı bir hediye sunabilirsiniz. Böylece seneler geçse bile bu hediye ile annenizi daima mutlu edebilirsiniz.

Anneye Alınacak Hediyeler; Şık Bir Fular

kedili-fular

Sizi bu yaşa getiren anneniz pekâlâ kendi alışverişini yapabilmektedir. Niyetiniz annenize güzel bir jest yapmak, onu mutlu etmek biliyoruz. Fakat kıyafet gibi sıradan bir seçeneği değerlendirmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Anneye alınacak hediyelerle birlikte almamanız gereken belli başlı fikirlerden bahsetmek istedik. Ayaklarının altında cennetle dolaşan annelerimize hediye ne alsak az kalacaktır biliyoruz.

Yine de annelerimizin yüzünde tebessüm oluşturabilecek, onları daima düşündüğümüzü hissettirecek bir hediye almak isteriz. Eğer siz de annenizin uzun süre severek kullanabileceği bir hediye seçeneği arıyorsanız Muhiku’nun şık fular seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Yazar aureme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  8 Unutulmayacak Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Önerisi

  3. Nesil Kahve Demleme Yöntemleri Nelerdir?