in , ,

Anneler Gününde Anneme Ne Alabilirim?

anneler-gununde-anneme-ne-alabilirim-muhiku-blog

Anneler Gününde anneme ne alabilirim diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Yaşamın en değerli parçası olan annelerinize vereceğiniz hediye önerilerini sizin için araştırdık. Hediye arayışına girmeden önce yazımıza göz gezdirerek şıklarınızı azaltabilirsiniz.

Hayatlarının merkezlerine bizleri yerleştiren annelerimizin en özel günlerinden biri olan Anneler Günü yaklaşıyor.  Anneler Günü yaklaşırken hepimiz telaş içine girer, ne hediye alacağımızı araştırırız. Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler Günü’ne özel sürprizler yapabilir, kalplerine dokunacak sıcak hediyeler alabilirsiniz.

? Muhiku’nun hazırladığı koleksiyondan faydalanarak Anneler Günü’nde yaşadığınız hediye kararsızlığından kurtulabilirsiniz. Muhiku Anneler Günü hediyeleri sayfasında yer alan ince düşünülmüş kutu seçenekleri ile annelerimizin yüzünü güldürüyor.

Dolayısıyla Anneler Günü hediyeleri sayfasını inceleyerek annenize özel bir hediye armağan etmeniz Muhiku ile çok kolay. Yenilikçi hediyeler ile özel günlere değer katan Muhiku, Anneye hediye seçmenin en keyifli yollarından biri. Üstelik seçtiğiniz hediyeyi İstanbul içi aynı gün ücretsiz teslim edebilme imkanına sahipsiniz.

Anneler Günü için Hediye Önerileri

yeni-anneye-keyifli-bakim-hediye-kutusu

Annenizi özel hissettireceğiniz kutu seçenekleri Muhiku’da! Anneler Günü hediye kutuları ile aradığınız hediyeyi bulmanız çok kolay. Bu Anneler Gününde annenize özenle hazırlanmış, yenilikçi hediyeler vererek onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Muhiku’nun Anneye hediye sayfasını ziyaret ederek annenizi mutlu edecek o özel hediyeyi keşfedebilirsiniz.

Anneler Günü’nde annenize, anne adaylarını, eşlerinizi ve hayatımızda anne rolü üstlenen kişilere alabileceğiniz hediye önerilerini sizler için derledik. İşte, mutluluk dağıtacağınız bazı hediyeler.

Anneye Keyifli Bakım Hediye Kutusu

Anneler Gününde anneme ne alabilirim diye merak edenlere vereceğimiz ilk yanıt, güzel annelerimizin keyfine ve ağız tadına layık bir kutu.

Anneye Keyifli Bakım Hediye Kutusu; bakımdan vazgeçemeyen, günün yoğunluğu arasında yapacağı bakım ile keyiflenecek annelere hediye edebileceğiniz kutulardan biridir. Bu hediye kutusu ile annenizin biraz olsun kendilerine vakit ayırmalarını sağlayabilirsiniz.

Anneye Keyifli Bakım Hediye Kutusu‘nun içinde;

 • Yade yaseminli aromaterapi mum,
 • Yade portakal ve tarçın sabun,
 • Lactone portakal çiçeği el kremi,
 • Lactone marshmallow clouds vücut losyonu,
 • Büyük boy sukulent,
 • Best mom in the world motto kartı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

En güzel Anneler Günü sözleri ile hediyenize yapacağınız son dokunuşu çok daha anlamlı ve etkileyici kılabilirsiniz. Böylece bu özel günün üzerinden günler geçmiş olsa da hediyeniz ve cümlelerinizin sıcaklığı anneniz tarafından hep anımsanacak.

Rose Hediye Kutusu

rose-hediye-kutusu

Eğer iddialı hediyelerden hoşlanıyor, özenle hazırlanmış bir kutu arıyorsanız Rose Hediye Kutusu tam size göre. Tek bir kutu içerisinde sunulan seçkin ürünler ile annenizi özel hissettireceksiniz.

Muhiku’nun özenle hazırladığı bu kutu içinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Kadın figürlü porselen kupa,
 • CHOCCO’M çikolata,
 • Lactone kiraz çiçeği el kremi,
 • Pastel çiçek desenli fular,
 • Yaz rüyası kuru çiçek,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz bu ürünler dışında kendi tercihinize bağlı başka ürünlerde ekleyebilirsiniz. Anneler gününde ne alabilirim diye uzun uzun düşüyor ve ince düşünülmüş bir hediye arıyorsanız bu kutu tam size göre.

Özel Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Sohbetlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan Türk kahvesi, özenle düşünülmüş hediyelerin başında geliyor.  Anneler Günü hediyesi için düşünebileceğiniz kutu öneriler arasında yer alan Türk Kahvesi Kutusu hiç şüphesiz annelerimizi sevindiren hediyelerinden biri olacaktır.

Sohbetinize eşlik edecek detay ürünlere yer veren Özel Türk Kahvesi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Damla sakızlı Mithra Türk kahvesi,
 • Siyah çizgili porselen fincan takımı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade yaseminli aromaterapi mum,
 • Yade limon kolonya,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Emekleri ile hayatımızın her alanına dokunan annelerimize Türk Kahvesi Kutusu hediye edebilirsiniz.

Kahve Anısı Hediye Kutusu

kahve-anisi-hediye-kutusu

Tazelik ve ferahlık annelerin en sevdiği hislerden biridir. Anneler Günü’nde bahar havasını yaşatmanızı sağlayacak Kahve Anısı Hediye Kutusu tazeliği bir araya getiren ürünlerden oluşuyor.

Muhiku’nun Kahve Anısı Hediye Kutusu‘nun içinde;

 • Geleneksel Mithra Türk kahvesi,
 • Siyah çizgili porselen fincan takımı,
 • CHOCCO’M çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade limon kolonya,
 • Monstera desenli tasarım fular,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Farklı hediyeler ile zenginleşen kutu, Anneler Günü Hediyesi için tercih edebilirsiniz. Yalnızca Anneler Günü hediyesi olarak da değil, doğum günü gibi özel zamanlarda da annenize bu kutuyla mutluluk dolu bir sürpriz yapabilirsiniz.

Anneler Gününde Hangi Çiçek Alınır?

Özel gün tercihlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan çiçekler, Anneler Günü’nde en çok tercih ettiğimiz hediyeler arasında yer alıyor. Anneler günü hediyesi için çiçeklerin yarattığı eşsiz esintiden faydalanabilirsiniz. Hoş kokulu taze çiçek çeşitleri ile annelerinizi sade ama zarif bir yol ile mutlu edebilirsiniz.  

cicek-buketi-sukulent-arajnmani-kibrit-mum

Muhiku, Anneler Günü için hangi çiçeği tercih edeceğini bilmeyenlere özel çiçek seçenekleri sunuyor. Taze Çiçekler, aranjman çiçekler, özenle hazırlanmış çiçek buketlerinden oluşan çiçekler arasından tercih yaparak Anneler Günü hediyenizi seçebilirsiniz. 

Muhiku’nun Anneler Günü çiçekleri sayfasında, annenize armağan edebileceğiniz en şık ve en anlamlı çiçekleri bulabilirsiniz. Özel günlerinize renk ve anlam katacak bu çiçeklerle anı çok daha değerli kılabilirsiniz. Böylece annenize unutamayacağı bir hatıra bırakabilirsiniz.

İşte, Anneler Gününde anneme ne alabilirim diye merak eden okurlarımızın tercih edebilecekleri en güzel çiçekler.

Gül Buketleri

Güllerin yaydığı hoş koku ile annelerinizi mutlu edeceğiniz gül buketleri favori hediyeler arasında alıyor. Gelenekselleşmiş hediyeler arasında yer alan çiçeklere modern bir hava katan Muhiku, seçtiğiniz buketi İstanbul içi aynı gün ücretsiz annenize ve anneniz gibi gördüğünüz o değerli kadınlara teslim ediyor.

Orkide

muhiku-orkide-cicek

Narin yapıları ile her daim dikkat çeken orkideler, Anneler Günü’nde tercih edebileceğiniz çiçek seçenekleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile hayatımızda uzun yıllar yer edinen orkideler, annelerimizi sunacağımız hediyelerin en özellerinden biridir.

Yaşam alanının pek çok köşesinde, uzun yıllar bakabileceğiniz orkide çeşitleri Muhiku’da! Annenize  uzun yıllar bakabileceği bir çiçek  hediye etmek istiyorsanız hiç şüphesiz orkideyi tercih etmelisiniz. Muhiku ile en doğru seçimi yapabilir. Çünkü Muhiku’da annenizi mutlu edecek en şık orkideyi kolaylıkla bulacaksınız.

Sukulent

sukulent-aranjman

Bakımı kolay olan, uzun süre koruyabileceğiniz çiçekler arasında yer alan sukulet, Anneler Günü çiçek önerileri arasında yer alıyor. Sukulent her türlü ışığa uyum sağlayan özelliği ile risk oranı düşük olan çiçeklerdendir.

Anneler Günü için tercih edeceğiniz en güzel sukulent çeşitlerine  Muhiku ile ulaşın! Bakımı kolay olan ve uygun koşullarda uzun süre yaşayabilen sukuletler aranjmanları Muhiku’da sizi bekliyor! Anneler Gününde anneme ne alabilirim diyorsanız sukulentlerden faydalanabilirsiniz.

Yeryüzünün en değerli varlıkları olan annelerimizin, Anneler Günü’nü kutlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  anneler-gunu-icin-en-guzel-hediyeler-muhiku-blog

  Anneler Günü için En Güzel Hediyeler

  en-guzel-anneler-gunu-hediyesii-ne-olabilir

  En Güzel Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir?