in ,

Anneler Günü Ne Zaman?

anneler-gunu-ne-zaman

Mayıs ayına az bir zaman kalmışken pek çok kişinin merak ettiği ve netleştiremediği bir konu var; Anneler Günü ne zaman?

Biz de bu içeriğimizde annelere atfedilmiş bu özel günün tarihine yer vereceğiz. Ayrıca bu anlamlı günde annelerinize armağan edebileceğiniz birbirinden kıymetli hediye fikirlerine değinerek size ilham olacağız.

Anneler Günü, annelerimizi yılın en azından bir gününde hatırlamak ve onları onurlandırmak için ortaya çıkmış bir gündür. Dünya ülkelerinde farklı zamanlarda kutlansa da ülkemizde Anneler Günü, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü  kutlanır. Buna rağmen yine de Mayıs ayının yaklaşmasıyla birçok kişi tarafından Anneler Günü ne zaman, diye merak konusu oluyor.

Annenize bu sene hediye alırken geçen senelere göre tekrara düşmemek önemlidir. Ayrıca sıradan hediye seçenekleri arasında kaybolmamak istiyorsanız Muhiku’nun Anneler Günü hediyeleri seçeneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Anneler Günü ne zaman kutlanır, diye merak edenler için işte o cevap!

Anneler Günü Ne Zaman 2022

anneye-alinabilecek-ozel-hediyeler-nelerdir

Aslında hepimizin hemfikir olduğunu düşündüğüm bir durum var ki o da annelerimizi yılda sadece bir gün değil her gün hatırlamamız gerektiğidir. Bir gün değil her gün annemizin günü olmalı, her gün annemizin kıymetinin farkında olarak yaşamalıyız.

Yine de merak edenler için belirtelim. 2022 yılında Anneler Günü 8 Mayıs Pazar gününe denk gelir.

Her ne kadar her gün annemizin günü olmalı desek bile Anneler Günü’nde annemiz için özel bir şeyler yaparak onu mutlu etmek isteriz. Bu belki annemiz için aldığımız bir hediyeyle, belki annemiz için hazırladığımız güzel bir kahvaltıyla ya da şık bir akşam yemeğiyle olabilir. Ayrıca asıl önemli olan annemize o günü güzel duygularla yaşatmaktır.

Anneler Günü’nde sadece bizi doğuran annemizin değil, yakınımızda anne olan herkesin Anneler Günü’nü bir mesajla veya arayarak sözlü şekilde kutlamayı da unutmayalım. Teyzemiz, anneannemiz, babaannemiz, evli isek kayınvalidemiz, kardeşimiz, arkadaşımız, komşumuz gibi yakınlarımızı da bu özel günde hatırlamak, onları mutlu eder.

Peki, sizler Anneler Günü’nde ne yapmayı düşünüyorsunuz? Anneler Günü için bir planınız var mı? Annenize bu özel günde hediye almayı düşünüyor musunuz? Henüz alacağınız hediyeye karar veremediyseniz bir hediyeden beklentiniz nedir?

Muhiku’da Anneler Günü hediyesi koleksiyonu dışında da anneye armağan edilebilecek pek çok hediye seçeneği mevcut. Dilerseniz, Muhiku’nun anneye hediye sayfasını ziyaret edebilir ve daha fazla hediye seçeneğine göz gezdirebilirsiniz.

İşte Anneler Günü yaklaşırken en çok düşünülen konular bunlar oluyor. Sizler de bizimle planlarınızı ve fikirlerinizi yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

En Güzel Anneler Günü Hediyeniz Muhiku’da!

sof esintiler hediye kutusu

Hediyenin uzmanı olan Muhiku’da Anneler Günü için geleneksellikten uzak, özgün bir hediye bulabilmeniz mümkün. Yenilikçi hediye kutuları ile ön plana çıkan Muhiku, bu yıl da Anneler Günü için hediye kutuları tasarladı.

Soft Esintiler Hediye Kutusu

Soft Esintiler Hediye Kutusu, annenize Anneler Günü’nde armağan edebileceğiniz en özel hediyelerden bir tanesi. Bu özel hediye kutusu, en ince ayrıntısına kadar bir kadını mutlu edecek detaylar ile tasarlanmıştır. Muhiku’nun Soft Esintiler Hediye Kutusu ile annenizin yüreğine dokunabilirsiniz. Ayrıca bu hediye ile sözcüklere ihtiyaç duymadan onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

Soft Esintiler Hediye Kutusu’nun içerisinde yer alan hediyelikler arasında;

 • Yade beton manolya aromalı soya mum,
 • Eyüp Sabri Tuncer okyanus kolonyası,
 • Kuş tüyü motifli tasarım fular,
 • Bahar esintisi kuru çiçek,
 • Yade kibrit,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Kutunun gönül çalan iki ürünü elbette bahar esintisi kuru çiçek  ve annenizin şıklığınızı ön plana çıkaracak kuş tüyü motifli fular. Annelerinizi mest edecek bu özel hediyeler, Anneler Günü’nü daha da anlamlı hale getirecektir.

Şüphesiz, Soft Esintisi Hediye Kutusu’ndaki her ürün ayrı ayrı etkileyicidir. Bunun yanı sıra son derece anlamlı bir konsepte sahip olan bu kutu, annelerimiz için oldukça şık bir hediye seçeneğidir.

Ayrıca hediye kutusuna Hibiskus çayı, ahşap kutu boyama deneyimi ve diğer hediyelerden ilave edebilirsiniz. Böylece hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.

İçten Teşekkür & Tebrik Hediye Kutusu

yenilenen icten teşekkur ve tebrik hediye kutusu

Her anne içtenlikle sunulan bir teşekkürü hak eder! Gelin bu Anneler Günü’nde annenize sevginizin yanı sıra teşekkürlerinizi de sunun. Muhiku’nun Anneler Günü hediyeleri koleksiyonu içerisinde yer alan İçten Teşekkür & Tebrik Hediye Kutusu ile annenizin bu özel gününü en özel şekilde kutlayın!

İçten Teşekkür & Tebrik Hediye Kutusunun içerisinde;

 • İngiltere Lady Grey çayı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade Yasemin aromaterapi mum,
 • Sinbo french press
 • Yade limon kolonyası, 
 • Nature kuru çiçek,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Anneleriniz için özenle hazırlanan bu hediye kutusunun içerisine içtenlikle yazdığınız bir hediye notu ekleyebilirsiniz. Böylece hediyenizin etki gücünü arttırabilirsiniz. Ayrıca Muhiku’da hediye kutusunun içerisine ekleyebileceğiniz farklı ürün seçenekleri mevcuttur.

Bunun yanı sıra 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı, Kolombiya kahvesi, Paşabahçe’nin roze kolonyasını ya da en çok tercih edilen hediyeliklerden birini kutunuza ekleyerek hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

Hayatı boyunca önceliği evlat olan, evladına sevgisini koşulsuz veren tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun. Gülen yüzleri hiç solmasın!

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Avukatlar-Günü-Hediye-Önderileri-2020

  Yenilikçi Avukatlar Günü Hediyeleri Önerileri 2022

  anneler-gunu-hediye-onerisi

  5 Harika Anneler Günü Hediye Önerisi