Anneler Günü Hediyeleri ve Hediye Notları

anneler-gunu-hediyeleri-ve-hediye-notlari

Anneler Günü yaklaşırken annenize ne hediye alacağınıza ve yanına iliştireceğiniz nota karar vermediniz mi? O halde size Anneler Günü hediyeleri ve hediye notları ile ilgili biraz ilham verelim.

Anneler Günü yaklaşırken içimizi bir heyecan kaplıyor. Annemiz için o güne özel keyifli bir kutlama, unutamayacağı güzel bir hediye düşünmeye başlıyoruz. Yıllarca bizim için nice fedakarlık yapan annemize yılda bir gün de olsa güzel bir anı bırakmak, onu mutlu etmek bizim elimizde.

Anneler Günü’nde ne hediye alabiliriz? Hediye alırken nelere dikkat etmeliyiz? Hediyemizin üzerinde hediye notu olmalı mı? Olmalı ise ne yazabiliriz? Gelin, hep birlikte bu sorulara cevap arayalım.

En Özel Anneler Günü Hediyeleri

anneler-gununde-anneme-ne-alabilirim-muhiku-blogAnneler Günü’nde anneye hediye almak hepimiz için alışılagelmiş bir durum. Ancak hediye alırken Anneler Günü’nü geçiştirmek için değil de annemizi gerçekten mutlu etmek, annemizin kalbine dokunacak bir hediye almak veya el emeği göz nuru bir hediye hazırlamak oldukça kıymetlidir.

Anneye hediye alırken her zaman vurguladığımız önemli bir husus var; annemize alacağımız hediye lütfen ev eşyası olmasın. Anneler Günü hediyeleri sadece onlara yönelik, kişisel bir hediye olmalı. Bu duruma dikkat edildiğinde annemize hediye alırken daha doğru tercihlerde bulunabiliriz.

Anneler Günü hediyesi arayışında daha önce almadığınız nitelikte ve farklı bir tarzda tercih yapmak istiyorsanız Muhiku size bu anlamlı ve özel gün için özgün hediye kutuları sunuyor.

Anneler Günü Hediyeleri Muhiku’da!

Muhiku özgün tasarımlarıyla anneler gününde anneniz için geleneksellikten uzak hediye kutuları tasarladı. Muhiku’da annenize tercih edebileceğiniz hediye kutularına göz atalım.

Kahve Anısı Hediye Kutusu

kahve-anisi-hediye-kutusuAnnenize keyifle içebileceği bol köpüklü Türk kahvesi keyfi armağan etmek isteyenler için hem lezzetli hem şık bir hediye kutusu.

Kahve Anısı Hediye Kutusu‘nda;

 • Mithra’nın geleneksel Türk kahvesi,
 • Siyah çizgili porselen fincan takımı,
 • CHOCCO’M el yapımı Türk kahvesi & fındık beyaz çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yade limonlu kolonya,
 • Monstera desenli tasarım fular,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Isıyı muhafaza ederek kahve keyfinin süresini uzatan bu kullanışlı ve şık hediye seti, Anneler Günü hediyesi olarak kalpleri fethedecek güzelliğe sahip!

Unutmadan ekleyelim, Muhiku’nun Anneler Günü hediyesi ucuz kategorisi içerisinden ideal bir seçim yapabilirsiniz. Oldukça makul bir fiyat aralığına sahip olan bu hediyeler, annenizi fazlasıyla mutlu edecek niteliklere sahip.

Atlas Kutusu

Muhiku, birbirinden farklı hediye kutularını sizlerle buluştururken bazen de Kendi Kutunu Yap seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Muhiku’nun en sevilen hediye kutularından biri olan Atlas Kutusu hazırlanırken deneyim fırsatı olarak evde el yapımı sabun hazırlama kitini de beraberinde getiriyor.

yeni atlas hediye kutusu

Atlas Kutusu‘nda;

 • Guatemala Huehuetenango kahve,
 • Blossom tea (çiçek açan çay) diğer adıyla jasmine rose,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Yade lavanta sabunu,
 • Eyüp Sabri Tuncer El Kremi
 • Deneyim konsepti: sabun yapımı (sabun bazı ve kalıp)
 • Çay, kahve ve deneyim bilgi kartları ile hediye notu yer alır.

Gördüğünüz üzere Atlas Kutusu Anneler Günü için farklı ve sıra dışı bir hediye olarak karşımıza çıkmakta. Farklı ülkelerden kahve ve çay çeşitlerini Atlas Kutusu ile deneyimleyebilirsiniz.

Bu lezzetlerin yanı sıra Atlas Kutusu’nda anneniz için seçeceğiniz bir kitap, lavanta sabunu ve el bakım kremi de yer alırken tüm bu ürünler bir kadın için ne kadar önem arz etmekte biliyoruz. Anneniz bu kutuyla çay, kahve ve kitap keyfini en güzel şekilde yaşayacak!

Atlas Kutusu’nu deneyim konsepti ile hazırlamak muhteşem bir fikir. Daha önce evinizde sabun yapmayı denemediyseniz bu fırsatı Atlas Kutusu ile yakalayabilirsiniz. Annenize de bu deneyim konsepti ile kendine vakit ayırabileceği eğlenceli hobi zamanı hediye etmiş olursunuz. Üstelik sabun bazı ile sabun yapımı oldukça kolay!

Anneler Günü hediyeleri içerisinde hobi, kişisel bakım ve farklı lezzetleri bir araya getiren Atlas Kutusu’nu Muhiku üzerinden inceleyebilirsiniz.

Anneler Günü Hediye Notları

anneler-gunu-hediye-notlari

Hediyelerimiz kadar hediyelerin üstüne yazılan notlar da bir o kadar anlamlı ve etkilidir. Anneler Günü zaten taşıdığı anlam itibariyle gayet duygusal bir gün. Böyle duygusal bir günde hediyelerimizin üzerinde annemize olan hislerimizi nota dökmek de bu günü unutulmaz yapacaktır.

Peki, Anneler Günü hediye notları nasıl yazılmalı? Hediye notunda isterseniz bir şiiri, bir şarkı sözünü yazabilir; isterseniz içinizden geçenleri yazıya dökebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmış bir durum. Ancak biz yine de Anneler Günü hediye notlarına biraz örnek verelim.

 • Her anımda yanımda olan canım annem; bu dünyada sensiz olsaydım ne yapardım hiç bilmiyorum. Beni sensiz bırakma annem. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun!
 • Bu özel gün senin için canım annem! İyi ki bu dünyaya senin evladın olarak gelmişim. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun.
 • Sen hep gül annem, sen gül ki dünya güzelleşsin. Sen gül ki hayat güzelleşsin. Gülüşüyle hayatıma ışık katan canım annem, Anneler Günün kutlu olsun. İyi ki varsın!
 • Ah annem, belki de seni istemeden kırdığım zamanlar oldu. Belki de dinlemeden üzdüğüm günlerim… Hepsinin bir hata olduğunu anladığımda o günler çoktan geçmişti ancak geçmeyen tek şey senin bana olan merhametin ve sevgindi. Seni çok seviyorum canım annem. Anneler Günün kutlu olsun.
 • ‘Anneleri anne olunca anlarsın’ denilen bu söz bana hep klasik ve anlamsız gelse de aslında tam olarak da böyleymiş. Seni anne olunca daha iyi anladım anneciğim. Bir annenin evladı için yüreğinin çarpması ne demekmiş, anne olunca anladım. Senden gördüğüm sevgi ile senin gibi anne olmayı dilediğim bu hayatta iyi ki benim annem sensin diyorum. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim.

Size bu yazımızda Anneler Günü hediyeleri ve hediye notları önerilerinde bulunduk. Anneler Günü hediyeleri seçiminizi yaptıktan sonra siparişinizi tamamlarken “Hediye Notu” alanını doldurmayı unutmayın!

Muhiku ekibi olarak tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir