Anneanneye Anneler Günü Sözleri – En Anlamlı Sözler

anneanneye-anneler-gunu-sozlerii

Yaklaşan Anneler Günü’nde elleri öpülesi anneannenize mutlu olacağı bir çift güzel söz söylemeye ne dersiniz? Sizlerle paylaşacağımız anneanneye Anneler Günü sözleri ile biricik anneannenizi mutlu etmeye hazır olun!

Sizi karşılıksız seven ve sonsuz desteğini hiç eksik etmeyen anneanneleriniz, sizden duydukları bir güzel sözle dünyanın en mutlu insanı olurlar. O zaman gelin birlikte bu özel günün yaklaşmasıyla birlikte anneanneye Anneler Günü sözleri fikirleri nelermiş bir bakalım.

Belki de siz de Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte hem biricik anneniz hem de canınız anneanneleriniz için onları mutlu edecek yollar aramaya başladınız.

Eğer siz de her daim yanınızda olan güzel yanaklı anneanneleriniz için özel hissedeceği sözler söylemek istiyor fakat ne söyleyeceğinize karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz!

Anneler Günü’ne özel kısa sözler olarak kullanabileceğiniz oldukça anlamlı ve özel sözleri sizler için listeledik. Bu anlam yüklü sözler içerisinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

💝 Sözler benim için yetersiz kalabilir diyenlerdenseniz Muhiku’nun anneanneye Anneler Günü hediyesi kategorisi içerisinden bir hediye seçimi de yapabilirsiniz.

Anneanne için Anlamlı Anneler Günü Sözleri

Siz de biliyorsunuz ki bir tek sözünüzle dahi dünyanın en mutlu insanı olabilecek anneanneleriniz, her şeyin en iyisini hak eder. Bu yüzden de bu özel günde ona kuracağınız cümleler de anlamlı ve özel olmalıdır.

anneanne-icin-anlamli-anneler-gunu-sozleri

İçeriğimizin bu kısmında sizlerle paylaşacağımız anneanneye duygusal sözler sayesinde kıymetli anneannenizin kendini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sözlerinizin yanına ekleyeceğiniz Anneler Günü hediyesi ile unutulmayacak bir süprizin altına imzanızı atabilirsiniz.

İşte değerlendirebileceğiniz anneanneye duygusal sözler.

 • “Sana bu dünyada var olan hangi armağanı alırsak alalım yetmez. Sen bu dünyanın tüm güzelliklerini hak edensin, canımızsın, biriciğimizsin. Anneler Günün kutlu olsun anneannem.”
 • “Senin sevgin ve şefkatinle büyümüş olmak bu dünyanın bana en büyük hediyesi. Bu yüzden de bugün sana ne alırsak alalım yetersiz kalır. İyi ki benim anneannemsin, senin varlığın yalnızca bugün değil her gün çok kıymetli. Anneler Günün kutlu olsun biriciğimiz.”
 • “Benim üzüntümle üzülen, sevincimle sevinen canım anneannem. Yalnızca bugün değil, senin olduğun her gün benim için çok kıymetli. Anneler günün kutlu olsun, hep yanımızda ol.”
 • “Hayatımda olduğun her an için şükrettiğim, yanımda olduğun her an için ise minnettar olduğum canım anneannem. Her gün senin günün, sen bizim en kıymetlimizsin. Anneler günün kutlu olsun.”
 • “Sarılmalara doyamadığım canım anneannem; senin yanımda olduğun her gün benim için çok özel. Varlığın için her an şükrediyorum. Anneler Günün kutlu olsun.”

Bu anlamlı sözlerin etkisini artırmak isterseniz Muhiku’nun anneanneye hediye kategorisi içerisindeki hediye seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Unutmamak gerekir ki seçtiğiniz duygu yüklü bir söz, anlamlı bir hediye ile birleşince daha büyük mutluluklar yaşatacaktır.

Anneler Günü’ne En Güzel Sözler

Anneanneler, gerek tecrübeleriyle gerekse de tavsiyeleriyle hepimiz için pek çok zaman yol göstericidir. Onların sevgisiyle ve şefkatiyle büyüyen herkes, hayata karşı çok daha sevgi dolu ve şefkatle bakar.

en-yeni-anneler-gunu-mesajlari-muhiku-blog

Malum Anneler Günü’ne az bir zaman kaldı. Anneler Günü denince de elbette ki yalnızca kıymetli anneler akla gelmez. Size annelik yapan anneanneniz de bu özel günde bir çift güzel sözü hak eder. Peki sizce Anneler Günü’ne en güzel sözler nelerdir?

İşte annelere güzel sözler kısa ve öz olsun isteyenlerin değerlendirebileceği o sözler.

 • “Dünyanın en özel anneannesi, benim için yanımda olduğun her gün kutlanmalı. Birlikte olacağımız nice Anneler Günümüz olsun. Seni çok seviyorum.”
 • “Mutlu ve mutsuz her anımda yanımda olduğun, beni koşulsuz sevdiğin ve şefkatini hiç eksik etmediğin için kendimi çok şanslı hissediyorum. Birlikte olacağımız her gün katlanarak çoğalsın, Anneler Günün kutlu olsun.”
 • “Anneler Günün kutlu olsun canım anneannem. Seninle geçirdiğim her an için şükrediyorum ve birlikte geçirdiğimiz her an için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hep birlikte geçireceğimiz daha nice Anneler Günlerine.”
 • “Hayatımın en büyük şansı, şefkat dolu, merhamet dolu canım anneannem. Senin olduğun her gün benim için çok özel. Bu Anneler Günü’nde de hep birlikte olduğumuz için çok mutluyum. Neşemiz her geçen yıl katlanarak çoğalsın, seni çok seviyorum.”
 • “Sen benim neşem, ilham kaynağım, huzurum, en büyük şansımsın. İyi ki benim anneannemsin ve iyi ki hep yanımdasın. Anneler Günün kutlu olsun, hep bizimle ol.”
 • “Bu dünyanın en tatlı, en güzel, en şefkatli anneannesi olduğun için çok teşekkür ederim. Varlığını hissetmek ve senden daime bir şeyler öğrenmek benim için çok kıymetli. Anneler Günün kutlu olsun, seni seviyorum.”

Bu birbirinden anlamlı ve sevgi dolu sözlerle anneannenizin kalbine dokunacağınızdan şüpheniz olmasın.

Torundan Anneanneye Güzel Sözler

annelere-hediye-ne-alinir

Hepimizin bildiği gibi anneanne ve torun arasında çok özel bir bağ vardır. Aradaki bu bağ özellikle çocukların sevgi ve şefkat dolu şekilde yetişmelerinde oldukça büyük öneme sahiptir.

Hal böyle olunca da Anneler Günü’nün önemi yalnızca anneler için önemli değil, aynı zamanda anneanneler için de bir o kadar büyüktür. Eğer sizin de şefkat dolu, yumuşak yanaklı, çok tatlı bir anneanneniz varsa onu bu Anneler Günü’nde anlamlı bir sözle mutlu edebilirsiniz. Böylece kıymetli anneannenizin kalbine dokunabilirsiniz.

Anneannenize Anneler Günü için ne yazabilirim diye düşünüyor fakat istediğiniz gibi bir söz bulamıyorsanız içeriğimizin devamında sizlerle paylaştığımız sözleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle anneanneye güzel sözler kısa olsun diyenlerdenseniz bu sevgi dolu sözler tam size göre.

 • “Evimizin biricik neşe kaynağı, dünyanın en tatlı anneannesi! Anneler Günün kutlu olsun, neşemiz ve sevgimiz hep katlanarak çoğalsın.”
 • “Hayatımda gördüğüm en şefkat ve sevgi dolu anneanne sensin. İyi ki benim anneannemsin. Anneler Günün kutlu olsun.”
 • “Bir anneanneden çok daha fazlası olan canım anneannem. Seninle tamamlanıyor, sevmeyi senden öğreniyorum. Dünyanın en şanslı torunuyum ve seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.”
 • “Dünyadaki tüm güzellikleri, mutlulukları ve huzuru senin için diliyorum. Anneanneden çok daha ötesi olduğun ve bana gerçek sevgiyi öğrettiğin için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!”
 • “Bana kendimi tanıma fırsatı verdiğin ve bir anneanneden çok daha fazlasını öğrettiğin için minnettarım. Hayatımda seninle çok daha anlamlı, çok daha kıymetli. Anneler Günün kutlu olsun canım anneannem.”

💐 Bu anlamlı sözlerin yanına bir de çiçek buketi eklemek isterseniz Muhiku’nun Anneler Günü çiçekleri kategorisine göz atabilirsiniz. Böylece anneannenize yaşatacağınız mutluluğu ikiye katlayabilirsiniz.

Anneanneye Anneler Günü Mesajı

etkileyici-mesajlar

Bu Anneler Gününde anneannenizi özel ve anlamlı sözlerle mutlu etmek ister misiniz? Öyleyse sırada sizler için derlediğimiz anneanneye Anneler Günü sözleri inceleyebilirsiniz.

Böylece bu anlamlı sözler sayesinde kıymetli anneannenize duyduğunuz sevgiyi dile getirmenize bile gerek kalmayacak.

 • “Desteğin, sevgin ve nasihatlerinle büyüdüğüm, hayatı senden öğrendiğim için çok şanslıyım. Bir insanın sahip olabileceği en harika anneanne sensin! İyi ki benim anneannemsin. Yalnızca bugün değil, yanımda olduğun her gün çok özel. Anneler Günü’n kutlu olsun anneannem.”
 • “Bu hayattaki en büyük ilham kaynağım, yol göstericim ve neşem sensin. Yanımda olduğun her an benim için bir şükür sebebi. Anneler Günü’n kutlu olsun.”
 • “Öncelikle söyleyeceğim hiçbir söz hislerimi aktarmaya yetmese de desteğin, sevgin ve şefkatinle beni kucakladığın için minnettarım. Dünyanın en özel anneannesi Anneler Günü’n kutlu olsun.”
 • “Hayatımdaki karanlıkları aydınlığa dönüştürdüğün, şefkatinle beni sardığın ve elini omzumdan hiç çekmediğin için dünyanın en şanslı torunu benim. Bu kadar güzel bir anneanneye sahip olduğum için çok mutluyum. Benim için yanımda olduğun her gün çok özel. Anneler Günü’n kutlu olsun biricik anneannem, seni çok seviyorum.”
 • “Benim güzel anneannem, yanımda olduğun ve beni sarıp sarmaladığın her gün için sana minnettarım. Beni bu kadar güzel sevdiğin ve kol kanat gerdiğin için çok teşekkür ederim. Anneler Günü’nü en hak eden, bugünü gerçekten özel hale getiren sensin. İyi ki benim anneannemsin, Anneler Günü’n kutlu olsun.”
 • “Sen bu dünyadaki her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edensin. Bu Anneler Günü’nde de birlikte olduğumuz çok mutluyum. Birlikte geçireceğimiz nice özel günlere. Anneler Günü’n kutlu olsun.”

Anneanneye Duygusal Anneler Günü Mesajları

 • “Anneanneciğim, kocaman yüreğin ve tonton yanaklarınla yüzümü hep gülümsetiyorsun. Varlığında bütün ailemize güç veriyorsun. Anneler Günü’n kutlu olsun canım anneannem.”
 • “Anneannelerin en güzeli, en tatlısı olan güzel anneannem. Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım. Seni çok seviyorum.”
 • “Sevgili anneannem, Anneler Günü’n kutlu olsun tontonum. İyi ki varsın seni çok seviyorum.”
 • “Canımın içi anneannem, cennet senin ayaklarının altında. Kollarında hep huzuru buldum, sıcacık kokunla hep içimi ısıttın. Anneler Günü’n kutlu olsun, iyi ki varsın!”

🎁 Dilerseniz En Güzel Anneler Günü Hediyesi Ne Olabilir? blog yazımızı da okuyabilirsiniz. Böylece duygu yüklü sözlerinizin yanı sıra anneannenizi hoş bir hediye ile de mutlu edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
sevgiliye-romantik-ask-siirleri
Daha Fazla
Sevgiliye Romantik Aşk Şiirleri
İçindekiler Gizle Ünlü Şairlerden Sevgiliye Romantik Aşk ŞiirleriSevgiliye En Güzel Romantik Aşk ŞiirleriDerin Anlama Sahip Aşk ŞiirleriKısa Romantik…