in ,

Anaokulu Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

ogretmene-hediye-kutusu-hazirla

Anaokulu öğretmenine Öğretmenler Günü hediyesi fikirleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda anaokulu öğretmenine hediye edebileceğiniz en kullanışlı alternatifleri inceleyeceğiz. Bu sayede seçim yapmadan önce farklı tarzlara hitap eden fikirleri keşfedebileceksiniz.

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşıyor. Biz de bu özel günün yaklaşması şerefine anaokulu öğretmenleri için birbirinden güzel hediyeleri seçtik. Böylelikle anaokulu öğretmenlerine anlamlı, şık ve sempatik bir sürpriz yapabileceksiniz. Çocuğunuzun eğitim hayatına ilk adımını attığı bu özel yerde, daima onun elinden tutan öğretmenine teşekkür edebileceksiniz.

Çocukların aile ve mahalleleri dışında ilk kez sosyalleştiği yer anaokulu. Üstelik anaokulunda öğretmenini seven ve okuldan keyif alan çocukların eğitim hayatına adapte olması da kolaylaşıyor. Bu yüzden çocuğun okuluyla ve öğretmeniyle arasında güçlü bir bağ kurması önemli.

Özel günler ise hayatımızdaki insanlarla olan ilişkilerimizi düzenleyebileceğimiz zamanlardır. Bu günlerde onlara çeşitli jestler yaparak ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. 24 Kasım Öğretmenler Günü de tam olarak böyle bir zaman. Öğretmenler Günü hediyeleri arasından seçtiğimiz fikirlerle çocuğunuzun ve öğretmeninizin yakınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

Öyleyse şimdi, anaokulu öğretmenine Öğretmenler Günü hediyesi önerilerimizle devam edelim!

Okul Öncesi Öğretmenine Hediye Ne Alınır?

ogretmene manolya ruzgari hediye kutusu
Öğretmene Manolya Rüzgarı Hediye Kutusu

Okul öncesi öğretmenine hediye alırken evdeki ve iş yerindeki zamanlarını hedefleyebilirsiniz. Örneğin; işte kullanabilecekleri defter ve kalemleri, evde kullanabilecekleri dekorasyon ürünleriyle ya da çaylarla kombinleyebilirsiniz. Böylelikle öğretmeniniz hem iş yerinde hem de evde bu ürünleri kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

Öğretmene Manolya Rüzgarı Hediye Kutusu bu konuda yardımınıza yetişiyor. Kutunun içerisinde hem evde dinlenirken tüketebileceği hem de iş hayatını kolaylaştıracak ürünler yer alıyor.

Öğretmene Manolya Rüzgarı Hediye Kutusu’nda;

 • Patiswiss çikolata,
 • Yade manolya kokulu soya mumu,
 • Puantiyeli tasarım fular,
 • Beyaz “Teacher” baskılı spiralli defter,
 • Yaz Rüyası kuru çiçek buketi,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutuyu kreş öğretmenine hediye ettiğinizde çok memnun kalacaktır. Dilerseniz içerisine çay süzgeci de ilave edebilirsiniz. Manevi değerini arttırmak için anlamlı Öğretmenler Günü mesajları yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Kutunun içeriğindeki ürünler hem kadın hem de erkek anaokulu öğretmenine hediye etmeye uygun olduğu için risksiz kategoride yer alır. Ne alacağınıza emin olamazsanız bu kutuyu rahatlıkla öğretmene hediye fikirleri arasında değerlendirebilirsiniz.

Kadın Anaokulu Öğretmenine Hediye Önerisi

ogretmenler-gunu-hediye-kutusu
Öğretmenler Günü Hediye Kutusu

Kadın anaokulu öğretmeninin şefkat dolu kalbine dokunacak bir hediye arıyor olabilirsiniz. O halde yeşilin en güzel tonlarıyla hazırlanan Öğretmenler Günü Hediye Kutusu tercihlerini arasında yer alabilir. Bu kutunun içerisinde;

 • World’s Best Teacher baskılı özel tasarım defter,
 • Paşabahçe yasemin kolonyası,
 • Helen saksılı kuru çiçek,
 • Pastel tonlarda puantiyeli fular,
 • Yasemin kokulu mum,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Anaokulu öğretmeni sevgilinize ya da eşinize bu kutuyu armağan edebilirsiniz. Daha romantik bir dokunuş için kalpli çikolata ya da gümüş takı ilave edebilirsiniz.

Kutunun içerisindeki Helen saksılı kuru çiçek buketi; taze çiçekler gibi kısa sürede solmaz. Böylelikle uzun süre boyunca öğretmeninizin masasında güzel görünüşünü korur.

Fular ise şıklığına şıklık katar. Yasemin kolonyası hem hijyen sağlar hem de harika kokusuyla parfüm görevi görür. Bizce her öğretmene böyle bir kolonya şart! Kutudaki defter sayesinde günlük notlarını kolaylıkla alabilir. Yasemin kokulu mum ise günün yorgunluğunu atmasına yardımcı olacak.

? Kurum olarak öğretmenlerinizi mutlu edecek, bütçenize uygun hediyeler arıyorsanız kurumsal hediye sayfamız üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle öğretmenlerinizin özel gününü akılda kalıcı ve anlamlı hediyelerle kutlayabilirsiniz.

Erkek Anasınıfı Öğretmenine Hediye Fikri

kahvesever-ogretmene-hediye-kutusu
Kahvesever Öğretmene Hediye Kutusu

Gelelim diğer önerimize. Anaokulu öğretmenine Öğretmenler Günü hediyesi almak isteyenler için bu önerimiz daha erkeksi. Bu hediyeyi de anasınıfı öğretmeni kocanıza ya da erkek arkadaşınıza armağan edebilirsiniz.

Kahvesever Öğretmene Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere filtre kahve,
 • Godiva Napoliten çikolata,
 • Pomellos – Keep in Touch erkek kolonyası,
 • Best Teacher in The World bardak altlığı,
 • Happy Teacher’s Day baskılı kupa,
 • Siyah “Teacher” baskılı defter,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutuyu genç anaokulu öğretmenlerine armağan edebilirsiniz. Erkeksi kokusuyla kolonyayı hem tazelenmek hem de temizlik için kullanabilirler. İçerisindeki filtre kahve sayesinde evlerinde farklı lezzetler deneyimleyebilirler. Defter, kupa ve bardak altlığını ise okulda rahatlıkla kullanabilirler.

Anaokulu Öğretmeni Arkadaşa Ne Hediye Alınır?

ogretmene-turk-kahvesi-hediye-kutusu
Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Başlıkta arkadaş dedik fakat siz bu hediyeyi çocuğunuzun öğretmenine de armağan edebilirsiniz. Özellikle de yaşı biraz daha büyük bir öğretmene hediye alıyorsanız tercih edebilirsiniz. Çünkü içerisinde Türk kahvesi olduğu için herkese hitap edecektir.

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Siyah “Teacher” baskılı defter,
 • Öğretmenler Günü rozeti,
 • Roller kalem,
 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • Antrasit porselen fincan takımı,
 • Cos Chocolate fındık draje,
 • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutuyla ister öğretmen arkadaşınıza hoş bir jest yapabilir isterseniz de okuldaki öğretmenin Öğretmenler Günü’nü tüm samimiyetinizle kutlayabilirsiniz. Kutunun içerisindeki renkler ve ürünler risksiz olduğu için herkesi mutlu edecektir.

Kutu içeriğini beğendiyseniz ama biraz renk katmak istiyorsanız kuru çiçek buketi ekleyebilirsiniz. Son zamanlarda çokça yorulduğunu bildiğiniz bir öğretmene sürpriz yapmak istiyorsanız lavanta kokulu mum ekleyebilirsiniz. Böylelikle stresten arınarak uykusunu daha rahat düzenleyebilecektir.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  anneye-yilbasi-hediyesi-ne-alinir-muhiku-blog

  Anneye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

  kisiye-ozel-yilbasi-hediyesi-rehberi

  Kişiye Özel Yılbaşı Hediyesi Rehberi