Anaokulu Öğretmenine Ne Hediye Alınır?

anaokulu-ogretmenine-ne-hediye-aliinir

Anaokulu öğretmenine ne hediye alınır diye merak edenlerden misiniz? Öyleyse birbirinden güzel hediye fikirleriyle ve tavsiyelerle hazırladığımız bu içeriğimiz sizin için faydalı olacaktır.

Eğer yakın çevrenizdeki bir anaokulu öğretmenine veya okuldaki anaokulu öğretmenine hediye almak istiyorsanız sizin için hazırladığımız hediye fikirlerinden ilham alabilirsiniz, keyifli okumalar dileriz.

Anaokulu dönemi, çocukların eğitim hayatına alışması ve okulu benimsemesi için son derece önemlidir. Bu dönemde ise en büyük sorumluluk elbette ki anaokulu öğretmenlerindedir.

İyi bir nesil yetiştirmeyi kendine görev bilmiş kıymetli öğretmenlerimiz de ellerinden geleni fazlasıyla yapmaktadırlar. Dolayısıyla özel günlerde küçük de olsa bir hediyeyle mutlu edilebilirler. Bu hediye onlara ne kadar kıymetli olduklarını ve kutsal bir mesleği icra ettiklerini hatırlatacaktır.

Öyleyse önce anaokulu öğretmenlerinin ne tür hediyelerden hoşlanacaklarına bir bakalım. Ardından birbirinden farklı öğretmene hediye fikirleriyle içeriğimizi tamamlayacağız. Siz de bu hediye fikirlerinden yararlanarak kıymetli öğretmenlerinize anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmeni Hangi Hediyelerden Hoşlanır?

anaokulu-ogretmenine-ne-hediye-alinir

Söz konusu anaokulu olunca pek çoğumuzun aklına gelen ilk şey kitaplardır. Ünlü pedagoglar ve çocuk gelişimciler tarafından ele alınan bilgi dolu kitaplar elbette bir anaokulu öğretmeninin en çok seveceği şeyler arasında yer alırlar. Ancak bir anaokulu öğretmenini mutlu edecek şeyler listesinin yalnızca kitaplardan oluştuğun düşünmek büyük bir hata olacaktır.

Bu elbette ki anaokulu öğretmeninize kitap hediye edemezsiniz demek değildir. Söylemek istediğimiz asıl şey kitabı tek hediye alternatifi olarak düşünmemeniz gerektiği.

İyi de anaokulu öğretmenine ne hediye alınır, diye sorabilirsiniz. Örneğin; anaokulu öğretmenine hediye etmek istediğiniz bir kitabı farklı hediyelerle birleştirebilirsiniz.

Kahve ya da çay, şık bir not defteri ve kalem kitabın yanına en çok yakışan hediyeler olacaktır. Hazırlayacağınız bu set anaokulu öğretmeninizi mutlu etmeye ise fazlasıyla yetecektir.

Anaokulu öğretmeninizi mutlu edecek diğer hediyeler yine anaokulu temalı olabilirler.

Tüm bunların dışında öğretmeninizin mesleği dışındaki ilgi alanlarına da dikkat edebilirsiniz. Örneğin, sinemadan hoşlanıyorsa film temalı ürünlerle ona hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Kısacası öğretmeninizi mutlu etmek istiyorsanız kendinizi öğretmeninizin mesleği ile sınırlandırmanıza gerek yok.

Daha geniş çaplı düşünerek hediyenizi zenginleştirecek ya da onu mutlu edecek farklı ürünler keşfedebilirsiniz. Dilerseniz ona mesleği temalı bir hediye de verebilirsiniz.

Muhiku’nun öğretmenler için hazırladığı hediye koleksiyonda bu kutsal mesleğe özel tasarladığı pek çok hediyelik ve hediye seti bulunuyor. Muhiku’nun öğretmene hediye sayfasını ziyaret ederek bu hediyeleri inceleyebilir ve öğretmeniniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmeni için Hediye Fikirleri

Anaokulu öğretmenine ne hediye alınır, sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Şimdi ise farklı hediye fikirlerini sizinle paylaşacağız. Aşağıda yer vereceğimiz hediye fikirlerinden faydalanarak anaokulu hocasına Öğretmenler Günü hediyesi verebilirsiniz.

sicak-bir-hatıra-hediye-kutusu
Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

Dilerseniz bu hediyeler fikirlerini anaokulu öğretmeninize doğum günü hediyesi alırken de değerlendirebilirsiniz. Yılın en güzel Öğretmenler Günü hediyelerini keşfetmeye ne dersiniz?

Muhiku’nun Öğretmenler Günü hediyesi koleksiyonunu inceleyerek öğretmenleriniz için en şık, en kullanışlı ve en güzel hediyeyi satın alabilirsiniz. Koleksiyonu incelemek için Öğretmenler Günü hediyesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anaokulu Öğretmenine Öğretmenler Günü Hediyesi

Anaokulu öğretmenlerinize Öğretmenler Günü hediyesi olarak verebileceğiniz beş farklı hediye fikrini sizinle aşağıda paylaştık. O halde ilk hediye önerimizle başlayalım:

Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu

Anaokulu öğretmenine ne hediye alınır sorusuna verilecek en sıra dışı ve en özel yanıt Sıcak Bir Hatıra Hediye Kutusu olacaktır. İçerisindeki çeşitli ürünlerle renk kazanan bu set öğretmeninizin yüzünde kocaman bir tebessüm oluşturacaktır.

Muhiku’nun özenle hazırladığı bu hediye setinin içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Gün dönümü kuru çiçek,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Hediye notunuz yer alır.

Öğretmeninizin Kochera kahvesinin büyüleyici aroması eşliğinde kitabını okuyup, bilgilerini yeniden sınayabileceği bu set şimdiye kadar aldığı en özel hediyelerden biri olacak.

My Best Teacher Hediye Kutusu

my best teacher hediye kutusuÖğretmeninize şık bir ajandanın yanında lezzetli ve kullanışlı hediyeler armağan etmeye ne dersiniz? Çikolatanın ve kahvenin eşsiz buluşmasına eşlik eden ajanda, kalem ve kupa ile hazırlanan My Best Teacher Hediye Kutusu, Öğretmenler Günü’nün en özel hediyelerinden olacak.

Öğretmeninize lezzetli hediyeliklerin yanı sıra kullanışlı ürünler verebileceğiniz bu kutunun içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • “Happy Teacher’s Day” baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolatalı Napoliten Cello Naps,
 • “Best Teacher Ever” ciltli defter,
 • Özel kutusunda siyah tükenmez kalem,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Kitap

Anaokulu öğretmenine hediye edebileceğiniz diğer bir armağan ise kitap. Ona sevdiği bir yazarın eserini ya da mesleği ile ilgili bir kitabı armağan edebilirsiniz. Muhiku’nun kitap seçeneklerine göz atabilir ve öğretmeniniz için güzel bir kitap seçebilirsiniz.

Sizi eğitim hayatına en güzel şekilde hazırlayan kıymetli öğretmeniniz için yapacağınız harika seçimlerle eminiz ki onlara tarifsiz duygular yaşatacaksınız.

Tasarım Kupa

ogretmenler-gunu-kisiye-ozel-kupa-baski-en-guzel-ogretmenAnaokulu öğretmenine verilecek en özel hediyelerden biri de onun için hazırlatacağınız kupa olacak. Okul hayatınızdaki en özel anlarınızın renk kattığı bir kupa öğretmeninizin elinden düşmeyecek. Peki, tasarım kupayı nasıl hazırlayacaksınız?

 • Öncelikle anaokulunda öğretmeninizle çekilmiş fotoğraflarınızı bilgisayarınıza kaydedin.
 • Daha sonra Muhiku’nun kişiye özel kupa baskı sayfasına gidin.
 • Ardından kupanızın kaç fotoğrafla hazırlanacağını seçin. 3, 12 ya da 27’lik seçimlerden birini yapabilirsiniz.
 • Son olarak ise seçtiğiniz fotoğrafları siteye yükleyin ve siparişinizin son adımlarını tamamlayın.

İşte, Muhiku’yla tasarım kupa hazırlamak bu kadar kolay!

Yukarıda sıraladığımız fikirlerden ilham alarak size anaokulu öğretmeninize ya da öğretmen yakınınıza tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
ogretmenler-gunu-siirleri
Daha Fazla

Öğretmenler Günü Şiirleri

İçindekiler Hide Öğretmenler Günü Ne Zaman?Öğretmenler Günü Şiirleri Uzun4 Kıtalık 24 Kasım Öğretmenler Günü ŞiirleriÖğretmenler Günü İçin Kısa…