Akrep Burcuna Hediye Önerileri

akrep-burcuna-hediye-onerileri

Akrep burcuna hediye almak istiyorsanız bu yazımızı okumadan seçiminizi yapmayın. Hazırladığımız bu yazıda akrep burcu için en güzel hediye önerilerine yer verdik. Siz de bu hediye önerilerinden ilham alabilir; akrep burcu sevdiklerinize en ideal doğum günü hediyesini armağan edebilirsiniz.

♏ Akrep burcu doğum tarihi: 22 Ekim – 21 Kasım

Burçlar; bir insanın karakterini, ilgi alanlarını, hassas noktalarını keşfetmemizde bize yol gösteren en doğru haritalardan bir tanesidir. Çünkü gökyüzünün ve ayın hareketlerinin insan üzerinde önemli etkilerinin olduğu saptanmıştır.

Geçmiş yıllardan beri insanlar gökyüzüne bakarak birtakım çıkarımlarda bulunmuşlardır. Bu durum da zamanla burç dediğimiz kavramın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bugün hiç tanımadığımız bir insanın ilgi alanları hakkında dahi çıkarımda bulunmamızı sağlayan burçlar, işimizi büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Çünkü bir insanın ilgi alanlarını ne kadar iyi bilirsek o insan için en ideal hediyeye o kadar yaklaşmış oluruz.

Bu yazımızda sizlerle akrep burcu insanının ayaklarını yerden kesecek hediye önerilerine göz atacağız. Bu hediye önerileri sayesinde kara kara düşünmeyi bırakıp harekete geçebileceksiniz. Böylelikle hediye seçme sürecinin verdiği o yoğun stresten kurtularak hediyenizi vereceğiniz anı iple çekeceksiniz!

Akrep burcu için en özel doğum günü sürprizini hazırlamak ister misiniz? Öyleyse Muhiku’nun akrep burcuna hediye sayfasına mutlaka göz atmalısınız. Çünkü akrep burcu sevdiklerinize hitap eden en güzel ve en anlamlı hediyeler bu sayfada sizi bekliyor!

Akrep Burcu Kadınına Hediye

Hediye almak istediğiniz kişi hem kadın hem de akrep burcu ise çok dikkatli hareket etmenizi tavsiye ederiz. Burada dikkat etmenizi tavsiye etmemizin sebebi ona karşı hata yapmanızı engellemek.

Mars yönetimindeki akrep burcu kadını ne istediğini bilir. Sezgileri son derece güçlü insanlardır ve aynı zamanda sır küpüdürler. Onlarla paylaştığınız sırları gizli bir hazineyi saklar gibi saklarlar.

Akrep burcu kadını gizeme karşı meraklıdır. Hep görünenin ardındaki görünmeyeni merak eder. Bu sebeple akrep burcuna hediye seçerken hediye alacağınız kişi kadınsa hediyenizi son dakikaya kadar gizli tutmalısınız. Çünkü en ufak bir ipucu akrep burcunun içindeki o heyecanı öldürebilir. Bırakın o sezgileriyle sizin ona ne aldığınızı keşfetmeye çalışsın.

Hediye kutusu konsepti akrep burcu kadını için oldukça uygundur. Çünkü kutunun içinden çıkacak ürünlerin her biri sürpriz etkisi yaratacaktır. İşte akrep burcu kadınına hediye edebileceğiniz en güzel hediye önerileri!

Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

kadina-surpriz-dogum-gunu-hediye-kutusuAkrep burcu kadını daima güzel ve çekici olmayı ister. Girdiği ortamlarda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi seven akrep burcu kadını dış görünümüne çok fazla dikkat eder. Bu sebeple akrep burcu kadınına hediye edebileceğiniz en ideal hediye kutularından bir tanesi Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu olacaktır.

Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu’nda;

 • Kolombiya Huila kahvesi,
 • “Happy Birthday” tasarımlı kupa,
 • “Make a Wish” mum,
 • Mor tela kasnak kuru çiçek,
 • Pasta temalı “Happy Birthday” motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Akrep burcu kadını kaliteli ürünlere karşı meraklıdır. Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu da içerisinde bulunan kaliteli parçalarıyla akrep burcu kadınına istediğini fazlasıyla vermektedir.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

yenilenen-hep-aklimdasin-kutusu

Akrep burcu kadını daima ilgilenilmek ve önemsenmek ister. Akrep burcu kadını ilgi göremediği yerde uzun süre kalmak istemez. Bu sebeple akrep burcu kadınına sizin için ne kadar çok önemli olduğunu belli etmeniz ve bunu göstermekten çekinmemeniz gerekiyor.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu akrep burcu kadınına sizin için ne kadar değerli olduğunu gösterebilmek adına hazırlanmış en ideal hediye kutularından bir tanesidir.

Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu’nda;

 • İkili mermer desenli fincan takımı,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • İncir kokulu kolonya,
 • Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Ve son olarak da yazacağınız hediye notu yer almaktadır.

İçerisindeki her bir detayıyla akrep burcu kadınının ruhunu okşamaya yetecek bu hediye kutusu ile ayağını yerden kesemeyeceğiniz tek bir kadın bile yok! Üstelik bu kutu oldukça uygun fiyatlı.

Akrep Burcu Erkeğine Hediye

Akrep burcu erkeği Mars yönetimindedir ve Plüton da yönetici gezegenidir. Onlar derin duyguların adamıdır. Derin sevgiler, derin nefret, kıskançlık, aşk ve daha ne ararsanız hepsi akrep burcu erkeğinde vardır.

Akrep burcu erkeği de tıpkı akrep burcu kadını gibi ne istediğini bilir. Hedefe kitlenirler ve hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çabalarlar.

Akrep erkeği tutkulu kimselerdir. Her daim tutkularının peşinden giderler. Sevdiklerine asla ihanet etmezler. Fakat sevdiklerinin bir yanlışını görürlerse de intikam almaya çalışırlar. Bu sebeple de kindar burç olarak adlandırılırlar.

Akrep burcu erkeği şık ve renkli hediyelerden hoşlanırlar. İşte akrep erkeğine hediye önerileri!

Erkeğe Hediye Kutusu

yenilenen erkege hediye kutusuAkrep burcuna hediye seçerken hediye seçmek istediğiniz kişi bir erkekse, akrep burcu erkeğinin de tıpkı kadını gibi kişisel bakıma önem verdiğini unutmamalısınız. Çünkü onlar için güzel kokmak, hoş görünmek ve ilgi çekmek son derece önemlidir. Bu kimi zaman dış görünüşüyle olabileceği gibi kimi zaman da elde ettiği başarılarla olabilir.

Erkeğe Hediye Kutusu akrep burcu erkeğinin tüm bu özelliklerine en çok hitap eden hediye kutusudur.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde yer alan%100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilen Brezilya kahvesi yeni bir lezzet tadarak keşfetme duygusunu tatmin ederken sizin seçeceğiniz bir kitap onu farklı dünyalar keşfetmeye sürükleyecektir.

Kutunun içerisinde yer alan kolonya da hoş kokma arzusunu tatmin edecektir. Siyah kalem ve siyah şık kupa da asilliği ile akrep burcu erkeğini etkisi altına alacaktır.

Akrep Burcu Erkeğine Hediye Kutusu

akrep-burcu-erkegine-hediye-kutusu

Ruhu hep çocuk kalan ve bir şeyleri başarma duygusuna daima aç olan akrep burcu erkeğine armağan edilecek en ideal hediyelerden bir tanesi Akrep Burcu Erkeğine Hediye Kutusu olacaktır. Kutunun içerisinde yer alan rengarenk tasarıma sahip kupa ve bardak altlığı akrep burcu erkeğinin daima içerisinde yaşayan o çocuksu tarafına hitap edecektir.

Diğer taraftan brownie ve yöresel kahve çeşidi akrep burcu erkeğine yepyeni lezzetler keşfetme fırsatı sunacak. Tütsü ve tütsülük ise akrep burcunun o gizemli enerjisine en güzel şekilde eşlik edecek.

Birçok yönüyle akrep burcu erkeğine hitap edecek bu hediye kutusu ile akrep burcu erkeğinin yüreğine dokunmanız çok kolay!

Akrep burcunu mutlu edecek diğer hediye alternatiflerini görmek için burçlara göre hediyeler sayfasında yer alan fikirleri de inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir