8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Bu yazımızdaki Dünya Kadınlar Günü mesajları ile yakınınız olan anneniz, arkadaşınız, kız kardeşiniz, eşiniz, sevgiliniz veya öğretmeninizin Dünya Kadınlar Günü’nü en içten şekilde kutlayabilmenizi amaçladık.

hediyelere-goz-at

Dünya Kadınlar Günü her sene 8 Mart’ta kutlanmaktadır. 8 Mart’ın Dünya Kadınlar Günü ilan edilmesinin temelinde ise kadınların toplumsal hayattaki hak arayışı vardır. Bu sebeple kadınların günü olarak belirlenen 8 Mart; özel gösteriler, aktiviteler, reklam filmleri, afişler, mesajlarla kutlanmaktadır.

♀️ 8 Mart’ta yanında olduğunuzu göstermek istediğiniz kadınlara Kadınlar Günü hediyeleri ile unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Muhiku’nun hayata değer katan hediyeleri arasında hayatınızda yer alan tüm kadınlar için bir seçenek bulunuyor. Dolayısıyla Muhiku’nun Kadınlar Günü hediyeleri ile annenize, yakın bir dostunuza, iş arkadaşınıza, eşinize ya da sevgilinize en özel armağanı verebilirsiniz.

Eğer şirketiniz için cinsiyet eşitliği ve dayanışma önemli değerler arasında yer alıyorlarsa kurumsal sayfamız üzerinden iletişim formu doldurarak hediye seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Böylece zamandan ve nakitten tasarruf sağlayarak kadın; çalışanlarınıza, partnerlerinize ya da müşterilerinize kendilerini değerli hissettirebilirsiniz.

Anneye Dünya Kadınlar Günü Mesajı

anneye kadınlar günü mesajı

Dünyanın en güçlü ve en şefkatli kadını olan annelerimizin Kadınlar Günü’nü kutlamayı unutmayın! Sabahın ilk saatlerinde ona anlamlı bir Kadınlar Günü mesajı yollayabilirsiniz. Böylece küçük bir hediyeyle kurduğunuz güzel sözleri pekiştirebilirsiniz.

Dilerseniz sizinle paylaştığımız Dünya Kadınlar Günü sözleri kısa ile hediyenizi de süsleyebilirsiniz. O halde kutlamalarınıza anlam katacak olan anneye Kadınlar Günü mesajı fikirlerimize geçebiliriz.

 • Bu hayatta sen olmasaydın hep yarım kalırdım. Beni varlığınla tamamlayan canım annem Kadınlar Günün kutlu olsun.
 • Sıcak soğuk demeden, gece gündüz demeden her an yanımda olan biricik annem bu gün senin! Kadınlar Günün kutlu olsun.
 • Bir aileye temel olmak topluma temel olmaktır. Bu yüzden en büyük emekçi kadın sensin. Kadınlar Günün kutlu olsun annem!
 • Hastalığımda sabahlara kadar başımda bekleyen, gözüne uyku girmeyen annem iyi ki varsın; Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun.
 • Sevincime ortak üzüntüme destek oldun. Hakkın ödenmez canım annem, Kadınlar Günün kutlu olsun.
 • En büyük destekçim, yaşam kaynağım canım annem, Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.
 • Varlığıyla hayatımı güneş gibi ısıtan muhteşem kadın; Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun canım annem!
 • Kaç yaşıma gelirsem geleyim biliyorum ki ben senin için hep çocuk kalacağım. Ben hep çocuk olayım sen de hep yanımda ol annem.

Eşe Kadınlar Günü Mesajı

Eşime Kadınlar Günü mesajı yazarken zorlanıyorum, diyen beyler için hem anlamlı hem de etkileyici Kadınlar Günü mesajlarını bir araya getirdik. Sizin için seçtiğimiz Kadınlar Günü sözleri ile eşinize alacağınız hediyeyi süsleyebilir ya da gün içinde onlara sıcacık bir tebessüm armağan edebilirsiniz.

Öyleyse eşinize yollayabileceğiniz Dünya Kadınlar Günü mesajları kısa seçeneklere bir bakalım.

 • Senin varlığın aydınlattı dünyamı. Bu hayatta benimle birlikte yürümeyi seçtiğin için çık mutluyum canım karım. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!
 • Benim çalışkan, başarılı, güvenilir ve güzel karım bu dünyayı senin için yaşamaya değer yapacağım, Kadınlar Günün kutlu olsun!
 • Bir anne şefkatini avuçlarında saklayan, kalbinde tüm güzellikleri barındıran muhteşem bir eşsin. Kadınlar Günün kutlu olsun canım sevgilim!
 • Bu zorlu hayatta bana hep destek oldun, benim hep yanımda oldun. Sana binlerce kez teşekkür etsem de az. Emekçi Kadınlar Günün kutlu olsun canım karım.

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar özel günlerde düşünülmek ve önemsenmek isterler. Dolayısıyla kadınlar için en önemli günlerden biri olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sevgilinize anlamlı bir mesaj ya da hediye yollamayı unutmayın. Sevgiliye 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ne özel sözler içinden mesajınızı ya da hediyenizi anlamlı kılacak olan sözü seçebilirsiniz.

Öyleyse sevgilinizin Kadınlar Günü’nü kutlayabileceğiniz mesajlar nelermiş bir bakalım.

 • Hayatımın geri kalan yıllarını seninle geçirmeyi arzuladığım canım sevgilim Kadınlar Günün kutlu olsun.
 • Bir gülüşünle dünyam değişiyor, bir bakışınla içim ısınıyor. Güzel sevgilim Kadınlar Gününü en içten şekilde kutluyorum.
 • Hayatıma girdin gireli tüm güzellikler benimle oldu. Yanımda olduğun için çok şanslıyım. Kadınlar Günün kutlu olsun sevgilim.
 • Sen olmasaydın ben yarım kalırdım. İyi ki seni tanımışım, tamamlanmışım. Varlığına her gün şükrediyorum. Kadınlar Günün kutlu canım!
 • Bu dünyayı güzelleştiren siz kadınlarsınız; benim de dünyamı sen güzelleştirdin. İyi ki hayatımdasın, Kadınlar Günün kutlu olsun bir tanem.

Ablaya Kadınlar Günü Mesajı

Dünya Kadınlar Günü’nde ablanızı unutmayın ve onların da Kadınlar Günü’nü kutlayın diye sizin için en güzel Kadınlar Günü mesajlarını seçtik. Önerilerimizden ilham alarak Dünya Kadınlar Günü’nde ablanızın yüreğine dokunabilir, yüzüne tatlı bir gülümseme kondurabilirsiniz.

O halde ablanıza yollayabileceğiniz emekçi Dünya Kadınlar Günü mesajları uzun fikirlerine geçelim.

 • Başarısız olduğum tüm zamanlarda beni motive eden ve arkamda duran eşsiz kadın: Canım ablam. Hayata karşı her zaman dimdik durman dileğiyle, Dünya Kadınlar Günü’n kutlu olsun!
 • Canım ablacım; şefkatinle, sevginle, sabrınla ve sıcaklığınla beni daima kucakladın. Dünya Kadınlar Günü’nü tüm kalbimle kutlarım, daima bir arada olmak dileğiyle.
 • Ablacım sen dünyanın en güçlü kadını ve en mükemmel ablasısın. Dünya Kadınlar Günü’n kutlu olsun!
 • Canım ablacım, senin ve tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü içtenlikle kutluyorum.

Kurumsal Kadınlar Günü Mesajları

kadınlar-günü-tarihçesi

Kadınların en büyük şikayetlerinden birisi iş dünyasında hak ettikleri değeri görememek. Bu sebeple her defasında eşitlikçi bir tutum içinde olduğunuzu; kadın çalışanlarınıza, müşterilerinize ya da partnerlerinize şirketiniz için çok önemli olduklarını hissettirmelisiniz. Özellikle Dünya Kadınlar Günü gibi önemli bir zamanı es geçmemelisiniz.

Dünya Kadınlar Günü’nde şirket bünyenize dahil olan kadınlara küçük bir kutlama mesajı ya da kartı yollayabilirsiniz. Dilerseniz bu mesajın ya da kartın yanına hediye de ekleyebilirsiniz. O halde kutlamanızı anlamlandıracak kurumsal Kadınlar Günü mesajı fikirlerine bakalım.

 • Kadına saygının eksik olmadığı bir yıl olması dileklerimle Emekçi Kadınlar Gününüzü kutluyorum.
 • Kadının her anlamda kendini özgür hissedebilmesi umuduyla… Şirket olarak Kadınlar Günü’nüzü kutluyoruz.
 • Azim ve sabrın timsali tüm kadınların Kadınlar Günü kutlu olsun.
 • Artık milletçe kadına şiddetin son bulduğu, çocuk gelinlerin olmadığı bir dünyada yaşamak istiyoruz. Güzel Türkiye’mde tüm kadınların bu özel günü kutlu olsun.
 • Her şeyin en iyisini hak eden tüm kadınların istediği haklara kavuşabilmesi dileklerimle bu özel günü en içten duygularımla kutluyorum.
 • Kadın; hem ana hem eş hem kardeş hem çocuk hem sevgili… Bir kadın her şeyken hiçbir özgürlüğünden mahrum kalmamalı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun!
 • Kadın aklına koyduğunu yapabilecek azim ve güçtedir. Yeter ki ona istediği şans verilsin. Bir şansın daha gerçekleşeceği bir sene olsun. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
 • Ne kadar anlatılırsa anlatılsın kelimelerin eksik kalacağı bir varlıktır kadın. Kadın merhametli, şefkatli, güvenilir ve güçlüdür. Kadının daima özgürce yaşayacağı bir dünya olması umuduyla Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.
 • Bu özel günde hatırlanan kadınların yılın diğer günlerinde de hatırlanması dileklerimle.
 • Bu dünyayı yaşanabilir kılan tüm değerli kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.
 • Her kadın ilgi, sevgi ve şefkati hak eder. Başımızın tacı kadınların günü kutlu olsun!
 • Tüm dünya kadınlarının sağlıkla huzurla mutlulukla hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

✉️ Daha fazla mesaj fikri için şirketler için Kadınlar Günü mesajları yazımızı okuyabilirsiniz.

Kadınlar Günü Hediyeniz Muhiku’da!

kadinlar-gunu-hediye-kutusu

Eğer özel günler için hediye bulmakta zorlanıyorsanız, çözümü Muhiku’da! Üzerine düşünülmüş, kaliteli ve yenilikçi içeriklerle oluşturulan koleksiyonumuzda sevdiklerinize göre bir hediye kutusu bulacağınıza eminiz.

Hediye sektöründe en yenilikçi çözümleri sunmayı amaçlayan Muhiku’da, yukarıda listelediğimiz dünya Kadınlar Günü mesajları ile kutunuzun içerisine özel not kartına basılmış şekilde ekleyebilirsiniz. Kadına özel hediyeler için kadına hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eğer hazır hediye setleri arasından seçim yapmakta zorlanırsanız Kendi Kutunu Yap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu sayfayı kullanarak bitki çayı, kupa, aromaterapi mumu ve fular gibi farklı parçalar seçerek hediye kutunuzu kendiniz hazırlayabilirsiniz. Böylece onlar için en özel ve en güzel hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Bu dünyayı varlığıyla güzelleştiren tüm emekçi kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
ogretmenler-gunu-siirleri
Daha Fazla

Öğretmenler Günü Şiirleri

İçindekiler Hide Öğretmenler Günü Ne Zaman?Öğretmenler Günü Şiirleri Uzun4 Kıtalık 24 Kasım Öğretmenler Günü ŞiirleriÖğretmenler Günü İçin Kısa…