Connect with us
Anneye özel hediye, Special Gift for Mother

Anneye Hediye

7 Sıradışı Anneye Özel Hediye Seçeneği – Anneler için Hediye Önerileri

İsteriz ki sevdiklerimize aldığımız hediyeler daima en sevilen olsun. Hediye aldığımız kişiyi çok mutlu etsin ve ömrü boyunca unutamayacağı bir hediye olsun. Özellikle hediye aldığımız kişi bizi dünyada en çok seven insan yani annemiz ise. Hiç bir beklentisi olmaksızın bizi sadece biz olduğumuz için seven annelerimize onu mutlu edecek bir anneye özel hediye nasıl seçebiliriz?

Annelerimizin karşılıksız sevgisi ve şefkati ömrümüz boyunca bizi sarıp sarmalar, adeta dünya üzerindeki kötülükler ile aramızda kalkan olurlar. Bu güzel insanlara onlara layık bir hediye bulabilir miyiz? Annelerimiz alçak gönüllüdür, bizden duyacakları bir çift güzel söz sıcak bir sarılma nice mücevherlerden daha değerlidir onlar için.

Anneler hediye beklemez, beklemez ama onu düşünerek aldığınız en ufak bir şey bile annenizi dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Çünkü sevmek ne kadar mutlu eden bir eylemse de, bir miktar da olsa sevildiğini, düşünüldüğünü hissetmek kat be kat mutlu etmektedir. Tam da bu sebeple sizin için anneye özel hediye seçenekleri sunmak istiyoruz.

Anneler İçin Hediye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz annelerimizi çok severiz ama çok azımız annemizin hayallerini, ilgi alanlarını, sevdiği şeyleri biliriz. Günlük hayatta annemizin yaptığı şeyleri, rutinlerini baz alarak bunları annemizle bütünleştiriyoruz. Peki kendimiz dahi gün içerisinde sevmediğimiz ya da bayılarak yapmadığımız bir sürü şey ile uğraşıyorken annelerimiz için durum neden farklı olsun ki?

Annelerimiz de bizler gibi günlerini tamamen sevdikleri, ilgi duydukları şeylerle geçiremezler. Onlara unutulmayacak bir hediye vermek istiyorsanız mutlaka annenizin sevdiği ve ilgi duyduğu şeyleri öğrenmelisiniz. Hayallerinin neler olduğunu ve ne kadarını gerçekleştirebildiğini öğrenin, bu hem annenizle sizi daha çok yakınlaştıracak hem de anneler için hediye seçiminde size yol gösterecektir.

Annelerimiz için tabii ki en güzel hediye manevi değeri olan hediye olacaktır, zira annelerimiz maddiyata hiç bir şekilde önem vermezler. Sıradışı bir hediye için ise biraz nüktedar bir hediye tercih edebilirsiniz.

Hazırsanız biraz şakacı, duygusal ve düşünceli hediye seçeneklerine birlikte göz atalım.

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Hobi Seti

Hobi setleri, Hobby

Annelerimizin düşünecek o kadar fazla şeyi ve yapacak o kadar çok işleri var ki bir hobi edinmeye, bu hobileri ile meşgul olmaya vakitleri kalmıyor. Çoğu zaman bir hobi edinmeyi düşünmeye vakitleri bile kalmıyor. Sizin anneniz için kendine ayıracağı bir vakit kazandırma düşünceniz bile annenizi mutlu etmeye yetecektir.

“Annem böyle şeylerden hoşlanmaz.” Demeyin, yeni bir şeyler denemekten her kes hoşlanır, keyif alıp almayacağını kim bilebilir? Sırf bu uğraş ile geçirdiği zaman içerisinde günlük stresinden uzaklaşması dahi annenize iyi gelecektir. Bir bardak sıcak kahve yahut çay eşliğinde sadece kendine ait bir zamana sahip olmak annenizi nasıl mutlu etmez? Alacağınız hobi seti tamamen size ve annenizin zevkine bağlıdır, önünüzde onlarca seçenek olduğunu unutmamalısınız. Bir kaç seçeneği sizinle paylaşmak isteriz.

Kanaviçe

Küçükken hep annemin bir şeyler diktiğini ördüğünü görürdüm, bu tabii ki o zamanın günlük gereksinimleri gereği yaptığı bir şeydi. Çoğumuz annelerimizin, ananelerimizin bir şeyler ördüğünü diktiğini görmüşsünüzdür. Komşular ile paylaşılan dantel motifleri, örgü modelleri pek moda idi. Şimdi ise bizim uğraşlarımızda olduğu gibi annelerimizin de uğraşları değişti.

Çok zor olmayacak bir model ile annemize kanaviçe hediye etmemiz ise nostaljik bir anneye özel hediye olacaktır. İşleme yaparken kafasını boşaltacak, deşarj olacaktır.

Puzzle

Biz yıllarca ona yapboz dedik ama puzzle demesi daha havalı oluyor kabul edelim. 150, 250 parçalık bir manzara yahut çiçek desenli puzzle annenizin birleştirmekten keyif alacağı ve tüm dikkatini yoğunlaştırması gerektiği için tüm dikkatini puzzle üzerinde yoğunlaştırarak kendini biraz olsun soyutlayabilecektir.

Kişisel Bakım Kitleri

Anneler için hediye seçeneklerinde kişisel bakım basit bir hediye gibi gözükebilir. Asla buna kanmayın, hediyenin ne olduğundan çok sizin hediyeyi seçerken ki düşünceniz ve hediyenizi sunuş şekliniz önemlidir. Annenize alacağınız yahut hazırlayacağınız bir kişisel bakım seti annenize onu ne kadar düşündüğünüzü simgeleyecektir. Ona her zaman sizler için koşuşturduğunu bildiğinizi, kendini geri plana attığının farkında olduğunuzu ama annenizin mutlu olmasını, kendine vakit ayırmasını ve onu önemsediğinizi söylemeyi de unutmamalısınız.

Eğlence Dolu Bir Gün

Yaşlanmak, yaş almaktan ibaret olan bir kavramdır. Ne kadar büyüsel de çarpışan araba gördüğümüz zaman hemen binmek isteriz, ne zaman pamuk şeker görsek hemen alıp yemek isteriz. Bu annelerimiz için neden farklı olsun ki?

Lunapark

Lunapark, fun fair

Annenizi bir günlüğüne de olsa alıp lunaparka götürmeniz onu çocukluğuna götürecek tekrar enerji dolu hissetmesini sağlayacaktır. “Kaç yaşında kadın lunaparka mı gidermiş.”leri bir kenara bırakın. Önemli olan annemizin mutlu ve neşeli olması. Dönme dolapta, eğlence trenlerinde ve pamuk şeker tadında kim mutlu olmaz?

Tiyatro/Sinema

Tiyatro, theatre

Kendilerini düşünmeye bile vakit bulamayan cefakar analarımız tiyatroya, sinemaya gitmeye nasıl vakit ayıracak? Annenize eğlence dolu bir gün armağan etmek için güzel bir tiyatro oyunu, film seçip güzel bir yemek yahut tatlı ile taçlandırabilirsiniz. Sizinle birlikte gittiği güzel bir filmi/oyunu asla unutmayacaktır.

Sevgi Evi Ziyareti

Çocuk esirgeme kurumu demek daha söylerken bile bir üzüntü duymamıza sebep oluyor… Annelerimiz yaradılışları gereği sonsuz sevgi ve şefkat doludur, yaptıkları şeyler için ne yapsak az kalır. Zaten anneler çok duygusal ve çok koşuşturuyor bir de oraya götürüp annemizi üzmek istemiyoruz diye düşünebilirsiniz, fakat oradan çıktıktan sonra içinizin dolacağı huzuru düşünün. Anneniz çokça duygulanacak hatta belki ağlayacaktır. Nasıl iyi kalpli ve duyarlı bir evlat yetiştirdiğini görüp önce sizinle sonra kendisi ile gurur duyacaktır. Anneniz ile birlikte bir Sevgi Evi ziyareti gerçekleştirmeniz hem oradaki yüzlerce kimsesiz çocuğu mutlu edeceği gibi anneniz için de duygu yüklü unutulamaz bir anneye özel hediye olacaktır.

Annenize Hediye Seçerken Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın!

Anneler gününde veya diğer özel günlerde annenize onun eşsiz olduğunu, varlığı için minnettar olduğunuzu ve onu düşündüğünüzü hissettirecek hediyeler seçmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Günümüzde anneye hediye denince ilk akla gelen ve en çok tercih edilen seçeneklerin tekstil ürünleri veya küçük mutfak aletleri olduğunu göz önünde bulunduracak olursak eğer bu seçeneklerle annemize olan hislerimizi ifade etme isteğimiz ne yazık ki imkansız bir hal alıyor. Tam da bu nokta da sizi ve annelerinizi sevindirecek bir haberimiz var! Onlara sürekli erteledikleri mutluluğu yaşatmaya hazır mısınız? Muhiku olarak anneniz için tasarladığımız anneye hediye fikirleri ile annenize yepyeni deneyimler yaşatıp yüzündeki tebessümün sebebi olabilirsiniz!

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Anneye Hediye

To Top