Connect with us

Kız Arkadaşa Hediye

6 Unutulmayacak Kız Arkadaşa Hediye Önerisi

Hediye dediğimiz zaman uçsuz bucaksız bir denize girmiş oluyoruz çünkü baktığımız zaman bir çift güzel söz dahi hediye edilebilir sevdiklerinize. Tabii konu ilişkiler olunca hediye seçimi de bir o kadar hassaslaşıyor. Zira kimse almış olmak için alınan hediyeler ile mutlu olmaz, mutlu etmeyecek bir hediye almanın ise hiç bir anlamı olmayacaktır. Bizi bu kadar müşkül duruma sokan hediyeler ile nasıl başa çıkacağız? İşte burada devreye biz giriyor ve sizi bu ağır hediye seçme yükünüzü bir nebze olsun hafifletmeyi hedefliyoruz.

Çikolata ve çiçekler artık çok klişe, üzerinde düşünülmemiş basit olan bu hediyeler “Amaan bir çiçek/çikolata alır geçerim.”  hissi yaratmakta. Kız arkadaşa hediye seçerken ise almış olduğunuz hediyenin kız arkadaşınıza onun için emek harcadığınızı ve bu hediyenin onun için olduğu kadar sizin için de önemli olduğunu hissettirmeli.

Kız Arkadaşa Ne Hediye Almalıyım?

kız arkadaşa hediye, gift for girlfriend

Öncelikle hediyenizin konseptine karar vermeniz ve ona göre bir hediye seçmelisiniz bunun için sizi kısa bir süre Kız Arkadaşa Ne Hediye Alınabilir? yazımıza alalım.

Artık hediye seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Şimdi sizlerle kız arkadaşa hediye fikirleri paylaşmak isteriz. Bu fikirlerin genel olarak aklınızda size özel hediyeler canlandırmasını umarız.

Kız Arkadaşa Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

1- Kurs/Workshop

kurs, course

Fiziksel hediyeler zamanla unutulabilir, kız arkadaşınız zamanla artık çok istediği o şeye eskisi kadar değer vermeyebilir fakat çok istediği bir şeyi öğrendiği zaman hayatı boyunca öğrenme sürecini unutmayacak  öğrendiği o şeyi ve buna sizin sayenizde sahip olduğunu hep hatırlayacaktır.

Bu belki kısa bir kurabiye, pastacılık, çikolata yapımı workshopu olabilir. Yahut hep çalmak istediği bir enstrüman ile ilgili en azından basic bilgi sahibi olup temel çalma yöntemlerini öğrenebileceği bir kurs olabilir, hep istediği ama bir türlü fırsat bulamadığı bir dans kursu olabilir. Önemli olan kız arkadaşınızın ilgi alanı sonrasında hediye olarak bunu tercih ettiğinizde yüzündeki mutluluğu görmeniz.

2- El Yapımı Hediyeler

el yapımı hediyeler, handmade gifts

Bu hediye çeşitleri biraz da sizin el becerilerinize kalmış bir durum fakat kız arkadaşa hediye almaktansa yapmak tabii ki daha değerli olacaktır. Kız arkadaşınız için emek harcamanız onun için bir şeyi sizin yapıyor olmanız çok özel olacaktır. Kız arkadaşa hediye olarak çok eşsiz ve duygu dolu bir hediye vermek istemez misiniz? Ahşap oymacılığından, seramik ile obje yapımına bir çok seçenek aklımıza gelse de bir kaç tel ve boncuk ile takı bile tasarlayabilirsiniz, böylelikle bu takıları takan kız arkadaşınız her taktığında sizi yanında hissedecek.

3- Takı

Takı, Jewelry

Bir önceki kız arkadaşa hediye önerimizde de takılardan bahsetmiştik, takının kadınlar üzerinde çok güzel etkileri olduğunu inkar edemeyiz. Tartışmasız her kadın takılardan hoşlanır, kimisi yüzük sever, kimisi kolye, küpe, kimi halhal. Bir kadının takı takmıyor oluşu onun takı sevmediği anlamına gelmez, sadece üzerinde taşıyacak kadar beğendiği, değer verdiği bir takısı olmadığı anlamına gelir.

Kız arkadaşa hediye söz konusu olduğu zaman takı çok kullanışlı bir seçenektir zira bütçenize göre tercih edebileceğiniz yüzlerce çeşit bulunmakta. Dilerseniz gümüş modeller tercih edebilir dilerseniz altın yahut mücevherat tercih edebilirsiniz tamamen tercihi size kalmış ve en güzeli ise bu seçeneklerden hangisini seçerseniz seçin çok güzel bir  hediye tercihi olacağından şüphemiz yok.

4- Tur/Seyehat

Seyahat, Travel

Kız arkadaşa hediye olarak tercih edilebilecek bir diğer seçenek de şüphesiz yeni deneyimlerdir. Çok okuyan mı bilir çok gezen mi? Tur/seyehat dediğimizde gözünüz korkmasın bu seçenek de takıda olduğu gibi sizin bütçenize bağlı olarak tasarlayabileceğiniz bir hediyedir. Kız arkadaşa hediye olarak dilerseniz bulunduğunuz şehirdeki müzelere, antik kentlere bir günlük bir tur yapabilir, dilerseniz size yahut yahut uzak şehirlerde hep görmek istediğiniz bölgelere 1-2 günlük bir gezi planlayabilirsiniz.

Birlikte gördüğünüz yepyeni yerler, birlikte öğrendiğiniz şeyler kız arkadaşınızın aklından hiç çıkmayacak ve o konu ile ilgili bir şey konuşulduğunda, aklına daima bunu sizinle yaptığı ona bu fırsatı sizin sunduğunuz gelecek.

5- Ayakkabı

Evet kız arkadaşa hediye önerisi olarak ilk bakışta basit bir hediye gibi gözükecektir. Peki size ayakkabının alacağınız en anlamlı hediyelerden biri olabileceğini söylesek. Tabii burada biraz tatlı sözlü olmanız yahut hediyenizle birlikte güzel bir not iliştirmeniz gerekmektedir.

Kız arkadaşınıza hayatı boyunca attığı her adımda yanında olduğunuzu ve yürüdüğü yolda ona her zaman destek olacağınızı asla yorulmayacağını anlatabilirsiniz.

Önemli olan her zaman hislerinizdir.

6- Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk, social responsibility

Kız arkadaşa hediye olarak nasıl sosyal sorumluluk projesi yaptırılabilir ve bu romantik değil diye düşünmeyin. Hepimiz sosyal sorumluluk projelerinde en azından bir kez bulunmak isteriz fakat günlük yaşamın koşuşturmasında maalesef bu isteğimizi gerçekleştiremeyiz. Hediye seçerken her zaman yapmak istediği bir şeyi yapmasında yardımcı olmak istemez misiniz?

Birlikte gideceğiniz bir fidan dikme projesi sizin için hem eğlenceli olacaktır hem de kız arkadaşınıza geleceğinizi daha yeşil daha sağlıklı bir dünyada geçirmek istediğinizi gösterecektir. İleride yeni nesle (çocuklarınıza) daha iyi bir dünya bırakma isteğinizi temsil edecek ve bu da kız arkadaşınıza sorumluluk sahibi olduğunuzu simgeleyecektir.

Kız Arkadaşa Hediye Almak Artık Çok Kolay!

Kız arkadaşa hediye seçenekleri arasından en unutulmaz ancak çok tercih edilen opsiyonları sizin için yukarıda sıraladık.  Hediye araştırırken listenin üst sıralarında yer alması aynı zamanda sizin için dezavantaj da olabilir. Herkes hayatında en az bir kez ayakkabı, tatil organizasyonu veya takı hediye olarak almıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki tekrar eden hediyeler hatırlanmanın aksine üzerine düşünülmemiş veya vakit harcanmamış olarak izlenim bırakıyor. Muhiku olarak gerek doğum günü gerekse diğer özel günlerde imdadınıza koşup hediye seçeneklerine yenilikçi çözümler getiriyoruz. Bugüne kadar hediye için tercih ettiğiniz seçeneklerden sıyrılarak sevdikleriniz için hazırladığımız  doğım günü hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Kız Arkadaşa Hediye

To Top