14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

sevgililer-günü-şiirleri

Bazen birbirimize söylediğimiz güzel sözler en güzel hediyedir. Dünyanın en güzel hediyesini de alsanız güzel bir çift söz söylemeden çok etkili olmayacaktır. 14 Şubat gibi romantizm ve aşk dolu bir günde ise Sevgililer Günü mesajları olmazsa olmaz. Gözünüzü sevdiğinizin aşk dolu sözleri ile açtığınız bir gün nasıl güzel geçmesin, değil mi?

hediyelere-goz-at

14 Şubat sevenlere adanmış hem çiçeği burnunda sevgililerin hem de uzun süredir birlikte olan aşıkların heyecanla beklediği bir özel gündür. Gözlerimizden kalpler çıkaran bu özel günde sevgililerin birbirlerine hediye alması gelenekselleşse de en büyük hediyenin birbirlerine sahip olmak olduğunu unutmamalıdırlar.

Duygularımızı kelimelere dökmek her zaman kolay olmaz. Bu sebeple bazen içimizden geçenleri tanımlamakta zorlanırız. Hissetmek güzel şey. Ancak hissettiklerimizi anlatmak ise maalesef o kadar kolay olmuyor.

Mesafelerin arttığı günümüzde bazen en yakınlarımızla yüz yüze bile iletişim kuramıyoruz. Dolayısıyla bu durum da işleri daha zor bir hale getirebiliyor.

Bu sebeple biz de sizlere Sevgililer Günü’nde sevdiğinize gönderebileceğiniz ve Sevgililer Günü hediyelerine not olarak ekleyebileceğiniz Sevgililer Günü mesajı ve şiiri örneklerine vereceğiz. Umarız duygularınıza tercüman olabiliriz ve sevdiğinize bu özel günde jest yapmanız için size yardımcı olabiliriz.

❤️ Yoksa henüz Sevgililer Günü hediyesi seçmediniz mi? Eğer Sevgililer Günü hediyesi ne alacağınıza karar veremediyseniz Muhiku’nun 2023 trendleriyle hazırladığı Sevgililer Günü hediyeleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Böylece birlikteliğinize heyecan katabilir ve 14 Şubat’a unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde sevgilinizi yenilikçi premium bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Muhiku’nun seven kalplere özel olarak hazırladığı 14 Şubat Sevgililer Günü hediye koleksiyonunu inceleyebilir, kız arkadaşa hediye ve erkeğe hediye kutuları arasından seçtiğiniz kutuyu Sevgililer Günü mesaj ve şiirleri ile taçlandırabilirsiniz.

Ayrıca Muhiku’nun yepyeni özelliği sayesinde sevgilinizin ilgi alanlarına ve beğenilerine göre kendi kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Üstelik hem kendi yaptığınız kutular hem de hazır kutular İstanbul içerisinde özel kuryeyle, diğer şehirlerde ise önde gelen kargo şirketleriyle teslim ediliyor.

Öyleyse sözü uzatmadan sizin için seçtiğimiz birbirinden özel Sevgililer Günü mesajlarına geçelim.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları Uzun

sevgililer-gunu-mesajlari-14-subat-mesajlari

İlginizi Çekebilir: Sevginin Huzuru Hediye Kutusu

14 Şubat Sevgililer Günü mesajları uzun anlamlı olmalı diyenler için birbirinden özel önerilerimiz var. Mesaj fikirlerimizden ilham alarak partnerinize en özel 14 Şubat mesajını yollayabilirsiniz.

O zaman en romantik Sevgililer Günü mesajlarına bakalım.

 • “Yanındayken kendimi yenilmez hissediyorum sevgilim, her şeyi başarabilirmişim gibi. Güldüğün kalbime güneş doğuyor adeta, düşlediğim cennet gülüşün. Seninle her güne mutlu, her güne sevgi dolu başlıyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.”
 • “Seni sevmek, güneşin doğuşu gibi huzur verici ve yeni bir günün başlangıcı gibi taze. Seninle olmak, hayatımın en büyük zevki. Sevgililer günün kutlu olsun, sevgilim.”
 • “Seninle birlikte olmanın getirdiği mutluluk, beni her gün daha iyi bir insan olmaya teşvik ediyor. Seninle olmak, hayatımın anlamını veriyor. Sevgililer günün kutlu olsun, aşkım.”
 • “Sana olan sevgim, zamanın ve uzaklığın önünde eşsiz. Seninle olmak, benim için bir mucizedir. Sevgililer günün kutlu olsun, sevgili yüreğim.”
 • “Seninle olmak, benim için her şeyin önünde gelir. Seni sevmek, benim için en değerli şeydir. Sevgililer günün kutlu olsun, canım sevgilim.”
 • “Sana olan sevgim, her gün daha da büyüyor. Seninle olmak, benim için en büyük dilek. Sevgililer günün kutlu olsun, sevgilim.”

WhatsApp Sevgililer Günü Mesajları

kisa-whatsapp-durum-sozleriİlgininizi çekebilir: Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Hayatta bir çok şey unutulabilir ama birbirimize söylediklerimiz ve söylediklerimizin hissettirdikleri unutulmaz. Sevgililer Günü mesajı ile sevgilinize hislerinizi açabilirsiniz. Ayrıca hediyelerinizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Birlikte 14 Şubat için Sevgililer Günü mesajlarına bakalım. İşte, Sevgililer Günü’nde kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza yollayabileceğiniz 14 Şubat sözleri.

 • “Seninle hayatım daha anlamlı ve her şey daha bir renkli. Seni her gördüğümde ve düşündüğümde kalbim bir başka atıyor. İyi ki benimlesin sevgilim, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”
 • “Böyle bir aşkı hayal edebilirdim ama yaşayacağımı düşünemezdim. Sen bana hayallerimdeki aşkı yaşatıyorsun. Nice Sevgililer Günü’müz olsun, seni çok seviyorum sevgilim.”
 • “Seninleyken benim için her gün Sevgililer Günü. Sana rastladığım için dünyanın en şanslı insanı olabilirim. Benimle olduğun ve beni sevdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum aşkım.”
 • “Dünyada yanlış olan, üzücü olan çok şey var sevgilim. Seninle olduğumda ise her şey doğru geliyor, sen benim güvenli limanımsın. Seni çok seviyorum.”
 • “Yan yana olamadık diye üzülme sevgilim. Aramızda kilometreler de olsa mesafeleri aşan bir aşka sahibiz. Uzak olsak bile aşkını derinden hissediyorum ve her yeni güne senin varlığınla gözlerimi açıyorum. Seni yılın bir günü değil her günü çok seviyorum, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!”
 • “Dünyadaki tüm güzel şeyleri düşün sevgilim, işte sen benim için hepsinden daha güzelsin. Sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”
 • “Seninle olmak gerçek olamayacak kadar güzel sevgilim. Adeta hiç uyanmak istemediğim bir rüyada gibiyim. Seni çok seviyorum, nice Sevgililer Günü’ne.”
 • “Bir dilek hakkım olsa hüzünlerini silmek isterdim, gül yüzün hiç solmasın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım, seni hep mutlu edeceğime söz veriyorum. Nice Sevgililer Günü’ne sevgilim.”

Ayrıca farklı 14 Şubat mesajları için blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Eşe Sevgililer Günü Mesajı Fikirleri

14-subat-sevgililer-gunu-mesajlari

İlginizi Çekebilir: True Love Hediye Kutusu

Sevgililer Günü mesajları evliler için de olmazsa olmaz. Zira 14 Şubat yalnızca sevgililere özel değil. Bu romantik gün evliler için de son derece özel.

Sizin için seçtiğimiz Sevgililer Günü mesajı kısa ve uzun fikirler içinden eşiniz için en özel mesajı seçebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz mesajı kendi cümlelerinizle daha da özelleştirebilirsiniz.

O halde eşe Sevgililer Günü mesajı fikirlerimize geçelim.

 • “Can eşim, seninle olmanın getirdiği mutluluk ve huzur, hayatımın en değerli nimetlerinden biri. Sevgililer günün kutlu olsun, sevgilim.”
 • “Yol arkadaşım, seninle olmak benim için adeta mucizedir. Seni sevmek, hayatımın en büyük zevkidir. Sevgililer günün kutlu olsun, aşkım.”
 • “Sırdaşım, eşim, hayat arkadaşım; seninle birlikte olmak benim için her şeyin önünde gelir. Seni sevmek, benim için şu hayattaki en değerli şeylerden biri. Sevgililer Günü’n kutlu olsun, canım sevgilim.”

İngilizce Sevgililer Günü Mesajları

ingilizce-sevgililer-gunu-mesajlari

Yabancı bir kız ya da erkek arkadaşınız var ve 14 Şubat’ta ona duygularınızı en özel şekilde ifade mi etmek istiyorsunuz? O halde birbirinden romantik İngilizce Sevgililer Günü mesajları içinden dilediğinizi partnerinize gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: All We Need is Love Hediye Kutusu

 • “Happy Valentine’s Day to the love of my life! You make every day brighter and better just by being in it. I am so grateful to have you by my side and I love you more and more every day. I can’t wait to spend this special day with you and celebrate our love. Here’s to many more Valentine’s Days together. Love always.”
 • “Happy Valentine’s Day, my love! You mean the world to me and I am so grateful to have you in my life. Your love and support mean everything to me and I am so lucky to have you as my partner. Thank you for always being there for me and making every day brighter. I am so excited to spend this special day with you and to make more memories together. I love you more than words can express. Here’s to us and all the love we share.”
 • “I feel so blessed to have you in my life. Thank you for always being there for me and making me happy. I love you, happy Valentine’s Day!”
 • “You are the love of my life and the reason I wake up every morning with a smile on my face. I can’t wait to celebrate Valentine’s Day with you. I love you.”

Sevgililer Günü Şiirleri

siir-kitap

Sevgililer Günü mesajları konusunda kararsız kalanlar için birkaç Sevgililer Günü şiiri ile 14 Şubat’ınıza romantizm katacak son dokunuşu yapmak istedik. O halde 14 Şubat mesajı yerine günü bir şiirle taçlandırmak isteyenler için en usta şairlerden seçtiğimiz dizelere geçelim.

 • “Kim o, deme boşuna…
  Benim, ben.
  Öyle bir ben ki gelen kapına;
  Başdan başa sen.” (Özdemir Asaf)
 • “Sevgilim ben şimdi büyük bir kentte seni düşünmekteyim
  Elimde uçuk mavi bir kalem cebimde iki paket sigara
  Hayatımız geçiyor gözlerimin önünden
  Çıkıp gitmelerimiz, su içmelerimiz, öpüştüklerimiz
  ‘Ağlarım aklıma geldikçe gülüştüklerimiz’”. (Cemal Süreya)
 • “İkimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım
  Şu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarından
  Bebe dişlerinden güneşlerden yaban otlarından
  Durmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtar
  Şu aranıp duran korkak ellerimi tut
  Bu evleri atla bu evleri de bunları da
  Göğe bakalım” (Turgut Uyar)
 • “Böylece bir kere daha boynunlayız sayılı yerlerinden
  En uzun boynun bu senin dayanmaya ya da umudu kesmemeye
  Laleli’den dünyaya doğru giden bir tramvaydayız
  Birden nasıl oluyor sen yüreğimi elliyorsun
  Ama nasıl oluyor sen yüreğimi eller ellemez
  Sevişmek bir kere daha yürürlüğe giriyor
  Bütün kara parçalarında
  Afrika dahil” (Cemal Süreya)

Sevdiğiniz ve sevildiğiniz nice 14 Şubatlar yaşamanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
Daha Fazla

Sevgiliye Özel Uzun Mesajlar

İçindekiler Hide Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun MesajlarSevgiliye Uzun Mesaj FikirleriUzun Aşk SözleriSevgiliye Romantik Mesaj ÖnerileriSevgiliye Kısa Aşk Mesajı…