in , , ,

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

sevgililer-günü-şiirleri

Bazen birbirimize söylediğimiz güzel sözler en güzel hediyedir. Dünyanın en güzel hediyesini de alsanız güzel bir çift söz söylemeden çok etkili olmayacaktır. 14 Şubat gibi romantizm ve aşk dolu bir günde ise Sevgililer Günü mesajları olmazsa olmaz. Gözünüzü sevdiğinizin aşk dolu sözleri ile açtığınız bir gün nasıl güzel geçmesin, değil mi?

hediyelere-goz-at

14 Şubat sevenlere adanmış hem çiçeği burnunda sevgililerin hem de uzun süredir birlikte olan aşıkların heyecanla beklediği bir özel gündür. Gözlerimizden kalpler çıkaran bu özel günde sevgililerin birbirlerine hediye alması gelenekselleşse de en büyük hediyenin birbirlerine sahip olmak olduğunu unutmamalıdırlar.

Duygularımızı kelimelere dökmek her zaman kolay olmaz. Bu sebeple bazen içimizden geçenleri tanımlamakta zorlanırız. Hissetmek güzel şey. Ancak hissettiklerimizi anlatmak ise maalesef o kadar kolay olmuyor.

Mesafelerin arttığı günümüzde bazen en yakınlarımızla yüz yüze bile iletişim kuramıyoruz. Dolayısıyla bu durum da işleri daha zor bir hale getirebiliyor.

Bu sebeple biz de sizlere Sevgililer Günü’nde sevdiğinize gönderebileceğiniz ve Sevgililer Günü hediyelerine not olarak ekleyebileceğiniz Sevgililer Günü mesajı ve şiiri örneklerine vereceğiz. Umarız duygularınıza tercüman olabiliriz ve sevdiğinize bu özel günde jest yapmanız için size yardımcı olabiliriz.

? Yoksa henüz Sevgililer Günü hediyesi seçmediniz mi? Eğer Sevgililer Günü hediyesi ne alacağınıza karar veremediyseniz Muhiku’nun 2022 trendleriyle hazırladığı Sevgililer Günü hediyeleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Birlikteliğinize heyecan katacak ve 14 Şubat’a unutulmaz bir anı bırakabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde sevgilinizi yenilikçi premium bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Muhiku’nun seven kalplere özel olarak hazırladığı 14 Şubat Sevgililer Günü hediye koleksiyonunu inceleyebilir, kız arkadaşa hediye ve erkeğe hediye kutuları arasından seçtiğiniz kutuyu Sevgililer Günü mesaj ve şiirleri ile taçlandırabilirsiniz.

Ayrıca Muhiku’nun yepyeni özelliği sayesinde sevgilinizin ilgi alanlarına ve beğenilerine göre kendi kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Üstelik hem kendi yaptığınız kutular hem de hazır kutular İstanbul içerisinde özel kuryeyle, diğer şehirlerde ise önde gelen kargo şirketleriyle teslim ediliyor.

Sevgililer Günü Mesajları

sevgililer-gunu-mesajlari-14-subat-mesajlari

İlgininizi çekebilir: Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Hayatta bir çok şey unutulabilir ama birbirimize söylediklerimiz ve söylediklerimizin hissettirdikleri unutulmaz. Sevgililer Günü mesajı ile sevgilinize hislerinizi açabilirsiniz. Ayrıca hediyelerinizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Birlikte 14 Şubat için Sevgililer Günü mesajlarına bakalım. İşte, Sevgililer Günü’nde kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza yollayabileceğiniz 14 Şubat sözleri.

 • “Seninle hayatım daha anlamlı ve her şey daha bir renkli. Kalbimi yerinden oynatacak güce sahipsin. İyi ki varsın sevgilim, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”
 • “Böyle bir aşkı hayal edebilirdim, seninle hayallerimi yaşıyorum. Nice Sevgililer Gününe seni çok seviyorum.”
 • “Seninleyken yılda bir gün değil her gün Sevgililer Günü. Hayatımda olduğun için, sana rastladığım için çok şanslıyım. Seni seviyorum.”
 • “Yanındayken kendimi yenilmez hissediyorum sevgilim, her şeyi başarabilirmişim gibi. Güldüğün kalbime güneş doğuyor adeta, düşlediğim cennet gülüşün. Seninle her güne mutlu, her güne sevgi dolu başlıyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.”
 • “Dünyada yanlış olan, üzücü olan çok şey var sevgilim. Seninle olduğumda ise her şey doğru geliyor, sen benim güvenli limanımsın. Seni çok seviyorum.”
 • “Yan yana olamadık diye üzülme sevgilim, seninleyken her gün Sevgililer Günü. Seni yılın bir günü değil her günü çok seviyorum.”
 • “Dünyadaki tüm güzel şeyleri düşün sevgilim, benim için hepsinden daha güzelsin. Sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.”
 • “Seninle olmak gerçek olamayacak kadar güzel sevgilim, hiç uyanmak istemediğim bir rüyadayım. Seni çok seviyorum.”
 • “Bir dilek hakkım olsa hüzünlerini silmek isterdim, gül yüzün hiç solmasın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım, seni hep mutlu edeceğime söz veriyorum. Nice Sevgililer Günü’ne sevgilim.”

Ayrıca farklı 14 Şubat mesajları için blog yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Şiirleri

siir-kitap

Sevgililer Günü mesajları konusunda kararsız kalanlar için birkaç Sevgililer Günü şiiri ile 14 Şubat’ınıza romantizm katacak son dokunuşu yapmak istedik. O halde 14 Şubat mesajı yerine günü bir şiirle taçlandırmak isteyenler için en usta şairlerden seçtiğimiz dizelere geçelim.

 • “Kim o, deme boşuna…
  Benim, ben.
  Öyle bir ben ki gelen kapına;
  Başdan başa sen.” (Özdemir Asaf)
 • “Sevgilim ben şimdi büyük bir kentte seni düşünmekteyim
  Elimde uçuk mavi bir kalem cebimde iki paket sigara
  Hayatımız geçiyor gözlerimin önünden
  Çıkıp gitmelerimiz, su içmelerimiz, öpüştüklerimiz
  ‘Ağlarım aklıma geldikçe gülüştüklerimiz’”. (Cemal Süreya)
 • “İkimiz birden sevinebiliriz göğe bakalım
  Şu kaçamak ışıklardan şu şeker kamışlarından
  Bebe dişlerinden güneşlerden yaban otlarından
  Durmadan harcadığım şu gözlerimi al kurtar
  Şu aranıp duran korkak ellerimi tut
  Bu evleri atla bu evleri de bunları da
  Göğe bakalım” (Turgut Uyar)
 • “Böylece bir kere daha boynunlayız sayılı yerlerinden
  En uzun boynun bu senin dayanmaya ya da umudu kesmemeye
  Laleli’den dünyaya doğru giden bir tramvaydayız
  Birden nasıl oluyor sen yüreğimi elliyorsun
  Ama nasıl oluyor sen yüreğimi eller ellemez
  Sevişmek bir kere daha yürürlüğe giriyor
  Bütün kara parçalarında
  Afrika dahil” (Cemal Süreya)

Sevdiğiniz ve sevildiğiniz nice 14 Şubatlar yaşamanız dileğiyle.

Ne Düşünüyorsun?

Yazar aureme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  sevgililer-gunu-hediye-fikirleri

  Sıra Dışı Sevgililer Günü Hediyesi Önerileri

  14-subat-neden-sevgililer-gunu

  14 Şubat Neden Sevgililer Günü Oldu?