12 Mayıs Hemşireler Günü için Hediye Fikirleri

12 mayıs-hemsireler-gunu-icin-hediye-fikirleri

12 Mayıs Hemşireler Günü hediye fikirleri neler diye merak ediyor ve hemşirelik mesleğini icra eden sevdiklerinize özel bir hediye almak mı istiyorsunuz? O zaman yaklaşan 12 Mayıs Hemşireler Günü öncesinde hemşire yakınlarınız için yenilikçi seçimler yapmanın tam zamanı.

Her yıl 12 Mayıs’ta kutlanan Hemşireler Günü, gece gündüz demeden çalışan ve sağlık sektörünün pelerinsiz kahramanları olarak adlandırılan hemşirelere atfedilmiştir. Bu özel gün; tüm hemşirelerin emek, sabır ve sonsuz katkılarının bir teşekkürü olarak kutlanır.

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, hiçbir kutlamayla ya da hiçbir hediyeyle onların haklarını ödeyemeyiz. Fakat alacağımız ayrıcalıklı bir hediye ile onları bir nebzede olsa mutlu edebiliriz.

Tüm hemşirelere atfedilen bu özel günde hemşire sevdiklerinize bir hediye almak istiyor fakat büyük bir kararsızlık mı yaşıyorsunuz? Hiç dert etmeyin. Çünkü bu yazımızda 12 Mayıs Hemşireler Günü hediye fikirleri ile size ilham olacağız. Böylece sizi büyük bir dertten kurtarmış olacağız.

🎁 Yenilikçi hediyeleriyle mutluluk dağıtan Muhiku, yaklaşan Hemsireler Günü öncesinde sunduğu farklı hediye alternatifleriyle beklentilerinizi karşılar. Hemşire sevdiklerinizin zevklerine ve ihtiyaçlarına göre Hemşireler Günü hediyeleri kategorisinden dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Anneniz, kız kardeşiniz, eşiniz, arkadaşınız ya da sevgiliniz hemşireyse, 12 Mayıs öncesinde ona mükemmel bir hediye sunabilirsiniz.

Öyleyse birbirinden özel 12 Mayıs Hemşireler Günü hediye fikirlerine hep birlikte bir bakalım.

12 Mayıs Hemşireler Günü Hediye Fikirleri

Zamana karşı yarışan ve çoğu zaman dinlenmek nedir bilmeyen kıymetli hemşireler, oldukça kutsal bir mesleği icra etmektedirler. Fedakarca ve büyük bir özveriyle çalışan tüm hemşirelerimiz, hiç şüphesiz hediyelerin en güzelini hak eder.

yenilenen-basarili-hemsireye-hediye-kutusu
Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

Hemşireler günü ne zaman sorusu her yıl sorulan ve akılları kurcalayan bir sorudur. Her yıl 12 Mayıs’ta kutlanan Hemşireler Günü, hemşire yakınlarımızı güzel bir hediye ile özel hissettirmek için iyi bir vesiledir. Zorlu ve stresli geçen hastane günlerinde onları bir nebzede olsa mutlu etmek için Muhiku’nun birbirinden yenilikçi hediye seçeneklerini değerlendirmenin şimdi tam zamanı!

Muhiku’nun hemşireye hediye kategorisinde tüm hemşire sevdiklerinize hitap edecek hediyeler mevcut. Ayrıca sağlık alanında daima ön saflarda yer alan hemşirelerimiz için tercih edeceğiniz özel bir hediye, yaptıkları tüm fedakarlıklar için teşekkür etmenin en zarif yollarından biridir.

Biliyoruz ki, vereceğimiz 12 Mayıs Hemsireler Günü hediye fikirleri ile hemşire sevdikleriniz için mükemmel seçimler yapacaksınız. O halde lafı fazla uzatmayalım. İşte Hemşireler haftası için tercih edebileceğiniz yenilikçi hediye fikirleri.

Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu

Hemsireler Günü için tercih edebileceğiniz ilk seçeneklerden biri Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu’dur. Mesleklerini şefkat ve büyük bir sabır ile yapan tüm hemşireler için tasarlanan bu özel kutu, içerisindeki farklı hediyeliklerle oldukça özel bir seçenektir. Böylece değer verdiğiniz hemşireleri, Muhiku’nun ayrıcalıklı hediye kutusu ile şımartabilirsiniz.

Başarılı Hemşireye Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • “Best Nurse Ever” tasarımlı porselen kupa,
 • “Best Nurse Ever” tasarımlı bardak altlığı,
 • Muayene ışık kalemi,
 • Yade ada çayı tütsü,
 • Kaktüs desenli cerrahi bone,
 • Ve son olarak hediye notunuz

Eminiz ki bu özel hediye kutusu; kullanışlı ve özel ürün içeriği ile hemşire sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek. Yoğun iş temposundan sıyrılıp best nurse ever baskılı kupasıyla eşsiz Lady Grey çayını yudumlarken daima sizi hatırlayacak. Tabii ada çayının rahatlatıcı kokusu eşliğinde.

Hemşireye Hediye Kutusu

hemsireye-hediye-kutusu

Hemşire yakınlarınıza ayrıcalıklı hissettirmek için tercih edebileceğiniz Hemşireye Hediye Kutusu, içerisindeki birbirinden özel ürünlerle sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirecek bir etkiye sahip. Ayrıca herhangi bir sağlık durumunda imdadımıza yetişen hemşireler için tasarlanan bu kullanışlı hediye kutusuna, eminiz ki hiçbir hemşire hayır diyemez.

Hemşireye Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • “Best Nurse Ever” tasarımlı porselen kupa,
 • CHOCCO’M el yapımı çikolata,
 • Yade sandal kokulu aromaterapi mum,
 • Somon çiçek desenli günlük planlayıcı,
 • Atatürk imzalı boyun ipi,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Bu özel kutu içerisinde yer alan Lady Grey çayıyla hemşire sevdiklerinize yeni lezzet deneyimleri yaşatabilirsiniz.  Hemşireye Hediye Kutusu sayesinde sevdiklerinize tek bir kutu içerisinde birden çok mutluluğu bir arada sunabilirsiniz.

Best Nurse Ever Hediye Kutusu

yenilenen-best-nurse-ever-hediye-kutusu

Dünyanın en iyi hemşireleri için özenle tasarlanan Best Nurse Ever Hediye Kutusu, bir hemşire için alınabilecek en ayrıcalıklı hediyelerden biri. Yıllarca sevdiklerinizin hafızasından silinmeyecek bu özel kutuyu Dünya Hemşireler Günü için hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Best Nurse Ever Hediye Kutusu içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • “Best Nurse Ever” tasarımlı porselen kupa,
 • CHOCCO’M el yapımı çikolata,
 • Muayene ışık kalemi,
 • Siyah çizgi tasarımlı günlük planlayıcı,
 • Kaktüs desenli cerrahi bone,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Yoğun ve stresli geçen hastane günlerinde, hemşire sevdikleriniz Burundi kahvesiyle dinlenecek. Dinlendirici damaklarda iz bırakacak el yapımı çikolata da kahve keyfine eşlik edecek. Böylece hemşire sevgiliniz, arkadaşınız, kızınız ya da bir akrabanız yoğunluktan biraz da olsa sıyrılıp keyifli anlar yaşayacak.

Hemşireye Hediye Önerileri

dunya-caylari-hediye-seti

Hepimiz biliyoruz ki hastalara karşı her zaman büyük bir özveri ve sabır gösteren hemşireler, zorlu şartlarda çalışır. 12 Mayıs Hemşireler Günü öncesinde hemşirelik mesleğini hakkıyla yapan sevdikleriniz için bir hediye tercih edebilirsiniz. Böylece onlara atfedilmiş bu özel günde, verdikleri sayısız emek ve gösterdikleri üstün çaba için onlara teşekkür etme fırsatı bulabilirsiniz.

Yaklaşan 12 Mayıs Hemşireler Günü öncesinde günlerce düşünüp bir sonuca varamayanlardan mısınız? Farklı ve uygun fiyatlı bir hediye arıyor ve bulamıyor musunuz? Öyleyse sizin için en doğru adres Muhiku!

Hemsireler Günü için tercih edebileceğiniz birbirinden anlamlı ve uygun fiyatlı hediye seçenekleri Muhiku’da! Üstelik bu hediyeler, son derece yenilikçi bir yapıya sahip. Gelin bu yıl 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü için bir değişiklik yapın ve klişe hediyelerden vazgeçin. Böylece sunduğumuz hemşireye hediye öneri ile hemşire sevdiklerinize unutamayacakları bir Hemşire Günü yaşatabilirsiniz.

Tabi hemşire sevdiklerinizi mutlu etmek için illa 12 Mayıs’ı beklemenize gerek yok. Eğer hemşire sevdiklerinizin doğum günü yaklaşıyorsa Muhiku’nun hemşireye doğum günü hediyesi kategorisine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Dünya Çayları

Hepimiz biliyoruz ki, çayı sevmeyen yoktur. Özellikle yoğun iş temposundan sıyrılmak, yorgunluğumuzu atmak ya da güne daha güzel başlamak için içeceğimiz bir çay her zaman iyi gelir. Hemşireler haftası öncesinde hemşire yakınlarınız için değerlendirebileceğiniz dünya çayları Muhiku’da!

Üstelik birbirinden harika lezzetlere sahip olan bu çaylar, cep yakmayan bir fiyat aralığına sahip. Hemşireler Günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz dünya çaylarına Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Ayrıca geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun hızlı teslimat güvencesinden yararlanarak sevdiklerinizi hiç bekletmeden dünya çayları ile buluşturabilirsiniz.

Tütsü

ada-cayi-tutsu-soya-mum-palo-santo

Enerji temizliği için harika bir seçenek olan tütsüler, Hemşire Günü hediyeleri arasında sıklıkla tercih edilir. Biliyoruz ki hemşire sevdiklerimiz, gün içerisinde oldukça yorulur. Hatta sadece gün içerisinde değil; nöbete kaldıkları günlerde de enerjiye ve motivasyona ihtiyaç duyarlar. Tütsüler, yaydığı eşsiz kokularla sevdikleriniz üzerinde güzel bir etki bırakır. Ayrıca tütsüler, Dünya Hemşireler Günü için değerlendirebileceğiniz bir diğer seçenek.

Tütsüler, zihinsel anlamda kişinin rahatlamasını sağlar. Ayrıca stresli bir iş hayatı sürdüren hemşire sevdikleriniz için de oldukça doğru bir hediyedir. Negatiflikten arınmayı sağlayan birbirinden güzel tütsü modelleri Muhiku’da!

En özel hemşireye hediye seçenekleri arasından dilediğinizi tercih ederek hemşire yakınlarınızı derin bir mutluluğa boğabilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetinden yararlanarak kısa sürede sevdiklerinize büyük mutluluklar yaşatabilirsiniz.

Sağlımız için üstün bir emek harcayan tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
hemsireye-ne-hediye-alinir-muhiku-blog
Daha Fazla
Bir Hemşireye Ne Hediye Alınır?
İçindekiler Gizle Hemşire Arkadaşa Hediye FikirleriHemşireye Hediye KutusuSağlık Çalışanına Tebrik Hediye KutusuHemşire Sevgiliye Hediye FikirleriSağlık Çalışanına Renkli Hediye…