Kupon kodu:
bedavafoto

Bedava Fotoğraf Baskı

İlk siparişe özel 120 TL üzeri siparişinizde istediğiniz 1 fotoğraf baskı ürününü hediye kutunuza ekleyin! 👇

3 adımda kolayca fotoğrafını bastır!

Kupon kodu:
bedavafoto

Anılarınızı şimdi ölümsüzleştirin.

Yüksek kalite
Aynı gün teslimat
Her ay, herkese bedava
Kupon kodu:
bedavafoto
Bedava Fotoğraf Bastır
Anılar, geçmişin en önemli detayı; hayatımızın unutulmayan sahneleridir. Peki bu anıları bedava fotoğraf baskılı ürünler ile ölümsüzleştirmek istemez misiniz? Muhiku, yepyeni bir düzenleme ile anılarınızı renklendiriyor! Ücretsiz fotoğraf imkanından faydalanmak için yapmanız gereken tek şey hediyenizi seçmek! Sonrasında bir hediye de Muhiku’dan sizlere geliyor!Sepetinize eklediğiniz ürünlerden biri de anılarım olsun diyorsanız doğru adrestesiniz. Yüksek kalite baskı ile aynı gün teslim edilen ücretsiz fotoğraf baskılar en özel hediyenizin imzası oluyor. Çünkü sevdiklerimize vereceğimiz anlamlı hediyelerden biri de hatırlamaktan keyif aldığımız anılarımızdır. Dolayısıyla fotoğraf baskı tercihinizi yaparak siz de en güzel hatıralarınızı basılı hale getirebilirsiniz.

Bedava Fotoğraf Baskı Nedir?

Fotoğraflar çoğu zaman telefon galerilerinde kaybolup gidiyor. Eğer en özel anılarım telefonda unutulan karelerden biri olmasın diyorsanız Muhiku’nun bedava fotoğraf baskı imkanını göz atmalısınız! Sadece üç aşamada kolayca elde edeceğiniz ücretsiz fotoğraf baskılar, yaşam alanlarınızın en ince detaylarından biri olacak.Pola kart, kare veya klasik baskı olarak tercih edeceğiniz fotoğraf baskı imkanı her ay her kullanıcıya bedava olarak sunulmaktadır. Yaptığınız alışverişler sonucunda bir yılda toplam 120 fotoğrafınızı Muhiku ile bedava bastırabilirsiniz. Üstelik ücretsiz diye özensiz bir hizmet ile karşılaşmıyorsunuz. Aksine Muhiku, anılarınız en iyisi hak eder diyerek fotoğraflarınızı yüksek kaliteli kağıtlara basıyor!Bedava fotoğraf baskı, hatırlarınıza en az sizin kadar önem veren Muhiku’nun sunduğu ayrıcalıklardan biridir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için oluşturduğumuz hediye kutularına en özel anıları ekleyebilirsiniz. Hatta bu imkanı bedava fotoğraflar ile çeşitlendirebilirsiniz.

Bedava Baskılı Ürünler Nelerdir?

Fotoğraflar anı yakalayan, hayatın en ince detaylarından biridir. Fakat günümüzde bu anılar dijital dünyada kalmakta, kimi zaman ise kaybolup gitmektedir. Peki, kişiye özel baskı ile anılarınızı hareketlendirmek istemez misiniz? Muhiku’da yer alan fotoğraf baskı çeşitleri en özel anılarınızı ölümsüzleştirmenize aracı oluyor. Üstelik bunun için yapmanız gereken tek şey foto baskı için en güzel görsellerinizi seçmek. Sonraki aşamalar Muhiku ile çok kolay!Her ay, her kullanıcının faydalanabileceği bedava fotoğraf baskı uygulaması ile anılarınız telefonlarınızın galerisinden çıkıyor! Ayrıca siparişleriniz İstanbul içi aynı gün ve ücretsiz bir şekilde sizlere teslim ediliyor!Peki, fotoğraf baskı fiyatlarından kurtulacağınız fotoğraf baskı çeşitleri nelerdir?

Pola Kart

Muhiku’nun ücretsiz fotoğraf imkanlarından biri pola karttır. Kullanılan baskı türü ile profesyonel görünüm sunan pola kartlar en güzel anılarına renk katacak! 12 adet pola kart ile anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.Yaşam alanlarının dekoratif detaylarından biri hiç şüphesiz fotoğraflardır. Fotoğraflar, hem en güzel anıların basılı hali hem de yaşam alanlarımızın dekoratif detaylarından biridir. Dolayısıyla Muhiku’nun sunduğu ücretsiz fotoğraf baskı imkanı ile yaşam alanınıza özel bir hava katabilirsiniz. Bunun için pola kartlar uygun aksesuarlardan biri olacaktır.Seçtiğiniz en özel anılarınızı, fotoğraf baskı fiyatlarını araştırmadan ve fotoğraf çıktısı ile uğraşmadan kolayca sergileyin! Sene içerisinde yaptığınız alışverişler sonucu 120 fotoğraf baskıya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bedava fotoğraf baskılardan biri de pola kartlardır. Muhiku, en sevdiğiniz kareleri yüksek kaliteli fotoğraflar ile yaşam alanınızda sergilemenize olanak sağlıyor.

Kare Fotoğraf Baskı

Kare fotoğraf baskı, büyük ve gösterişli şeylerin yanı sıra zarif ve estetik tasarımdan hoşlananların tercihleri arasında. Muhiku ile 3 adımda kolayca sahip olacağınız 12 kare baskı en özel anılarınızı basılı hale getiriyor! Sepette bedava imkanından faydalanacağınız baskı türlerinden biri olan kare fotoğraf baskı, yumuşak yapısı ile anılarınıza özel bir dokunuş katıyor!Küçük fotoğraf çıkartma, minimal tasarımdan hoşlananların tercih ettiği fotoğraf çeşitlerinden biridir. Muhiku, seçtiğiniz fotoğrafları özenle bastırıp sizlere ulaştırıyor! Anılarınızı ücretsiz ölümsüzleştirebileceğiniz bu fırsat ile siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Klasik Fotoğraf Baskı

Klasik fotoğraf baskı, Muhiku’nun sepette bedava fotoğraf baskı imkanlarından biridir. Profesyonel görünüme sahip mat fotoğraf baskısında fotoğraflarınız net ve pürüzsüz bir görünümde teslim edilmektedir. Kişiye özel bedava fotoğraf baskı imkanından faydalanarak anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Dilerseniz 9 klasik fotoğraf baskı avantajı ile sevdiklerinize özel bir hediye de hazırlayabilirsiniz. Çünkü biz de hediyeleşmenin en az mutluluk kadar bulaşıcı olduğunu düşünenlerdeniz.Sevdikleriniz için en güzel hediyeyi hazırlamaya karar verdiyseniz fotoğraf baskı hediyeliklerinden gücünden faydalanmayı unutmamalısınız! Fotoğraflar her zaman en özel anıların baş kahramanı, unutulmayan detayların göstergeleridir. Dolayısıyla fotoğraflı hediyeler manidar ve özel bir konuma sahiptir.

Bedava Fotoğraf Baskı Hizmetinden Nasıl Faydalanır?

Muhiku’nun 12 pola kart, 12 kare veya 9 klasik fotoğraf baskı imkanından herkes faydalanabiliyor. Muhiku, belirlenen oranda yapılan alışveriş sonucu herkese bu imkanı sunuyor. Dolayısıyla yapmanız gereken ilk şey en özel anılarınızı belirlemek oluyor.Bir yılda toplam 120 ücretsiz fotoğrafa sahip olabilirsiniz! Üstelik siparişiniz İstanbul’dan ise saat 11.00’a kadar verilen siparişleri özel kurye ile aynı gün ücretsiz teslim ediyoruz. Bedava fotoğraf baskı için çekilişlere katılmanıza gerek yok! Muhiku, yüksek kalitede basılan tüm fotoğraf baskı çeşitleri ile anılarınızı daha özel kılıyor!

Anılarınıza 3 Adımda Ücretsiz Sahip Olun!

Anılarınızı ortalama 79 saniyede ölümüz bir hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Muhiku ile bu durum oldukça pratik! Sevdikleriniz ile çektiğiniz en özel kareler yaşam alanlarınızı süsleyen detaylardan biri olacak. Dekoratif, anı, hediye gibi amaçlar ile tercih edeceğiniz ücretsiz fotoğraf baskılara Muhiku ile 3 adımda ulaşabilirsiniz!Sizin için özel olan her şey bizim için de özeldir. Dolayısıyla önem verdiğiniz anılarınız galerinizde kalmasın diye sepette bedava kampanyasını geliştirdik. Kolay ve kısa bir zaman içerisinde en öze hediyelere imza atabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler;
 • Öncelikle olarak sizin için önemli olan fotoğraf karelerini belirmek.
 • Fotoğraflarınızı belirledikten sonra size düzenleme yapma imkanı sunuyor. Yani fotoğraflarınızı çevirebilir, özel bir not ekleyebilir veya kırpabilirsiniz!
 • Son olarak düzenlediğiniz fotoğraf baskıları bedava sepetinize ekleyerek süreci tamamlayabilirsiniz!
Siparişinizi verdikten sonra baskılarınız aynı gün size teslim ediliyor! Fotoğraf baskı fiyatları nedir, fotoğraf çıkartmak ne kadar sürer, parlak baskı mı mat baskı mı gibi soruların hepsinden kurtulun! Çünkü en özel anılarınız Muhiku ile üç aşamada şekilleniyor.

Bedava Fotoğraflar ile Hediyenizi Zenginleştirin!

Sevdiklerinize kişiye özel hediye vermek için anıların gücünden faydalanmaya karar verdiyseniz hediyenizi fotoğraf baskı ürünleri ile desteklemeyi unutmayın! Fotoğraf baskılar, anılarınızı sonsuza kadar özenli bir şekilde saklamanıza aracı oluyor!Sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biri olan fotoğraf baskı çeşitlerine Muhiku ile sahip olun! Fotoğraf baskı, yalnızca bir gün için değil, anılarınızı geleceğe taşımak ve mutlu bir yol inşa etmek içinde tercih edilmektedir. Dolayısıyla yalnızca fotoğraf baskı diye düşünmek doğru değildir. Fotoğraflar geçmişin en özel anlarını bir tiyatro sahnesi gibi sergileyen araçlardan biridir. Bu araçların gücünden faydalanarak hediyenizi zenginleştirebilir, Muhiku’nun sunduğu bedava fotoğraf baskı çeşitleri ile anlamlı hediyeler tasarlayabilirsiniz.Hediyeleşmenin en samimi yollarından biri tabii ki fotoğraflardır. Geçmiş ile gelecek arasında köprü oluşturan bu detay en anlamlı hediyelerin baş rolüdür. Dolayısıyla biz de bu detaydan faydalanarak hayatınıza dokunan kareleri üstün kalite hizmeti ile sizlere sunmak istedik! Dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdikleriniz için tasarlayacağınız fotoğraf baskı çeşitlerine Muhiku ile ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz!

SSS

  • Bedava baskı ürün nedir?
Bedava baskı ürün, Muhiku’nun her ay herkese ücretsiz fotoğraf baskı imkanı sunduğu hediye avantajlardan biridir. Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmenin alternatif yollarından biri olan fotoğraf baskılara ücretsiz sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla anılarınızı ölümsüzleştireceğiniz mükemmel bir fırsata yani en özel hediyelere imza atabilirsiniz.Bedava fotoğraf bastırmak için tıklayın!
  • Bedava baskılı ürün seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
En güzel anılarınızı yanıbaşınızda sergileyeceğiniz baskı ürünlerini seçerken fotoğrafları gerçek boyutu ile yüklemeye özen göstermelisiniz. Eğer fotoğraf üzerinde düzenleme yapmak istiyorsanız zaten Muhiku size bu imkanı tanıyor. Yani fotoğrafınızı seçtikten sonra uygulama üzerinden kırpabilir, döndürebilir veya yazı ekleyebilirsiniz. Bunun için önceden fotoğraf üzerinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.
  • Hediyelik bedava baskı ürün nasıl olmalıdır?
Sevdiklerinize kişiye özel hediye vermek için anıların gücünden faydalanmaya karar verdiyseniz hediyelik fotoğraf baskı avantajından faydalanabilirsiniz. Hediyeniz kişiye özel olacağı için baskıya verilecek olan fotoğrafları seçerken özen göstermelisiniz. Böylece sunmuş olduğunuz hediye sıradan bir fotoğraf yerine anlamlı ve özel bir hediye olacaktır.
  • Bedava fotoğraf baskı çeşitleri nelerdir?
Sevdikleriniz için en güzel hediyeyi hazırlamaya karar verdiyseniz fotoğraf baskı hediyeliklerinden gücünden faydalanmayı unutmamalısınız! Fotoğraflar her zaman en özel anıların baş kahramanı, unutulmayan detayların göstergeleridir. Pola kart, klasik fotoğraf baskı, kare fotoğraf baskı tercih edebileceğiniz bedava fotoğraf baskı çeşitleri arasında yer almaktadır.