Bayan Öğretmene Hediye

Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Temizle
  • İlgi Alanı
  • Fiyat
  • Değerlendirme
  1

  Bayan öğretmene hediye seçimi yapmadan önce öğretmen kimdir, ne iş yapar hayatımızdaki yeri neresidir bir düşünelim. Öğretmen kelimesi sözlükte şöyle geçiyor. Bir bilim dalını, bir sanatı ya da teknik bilgileri öğretmeyi meslek edinmiş, okulda öğrencilere ders veren kimse. TDK’ ya göre anlamı ise mesleği bilgi öğretmek olan kimsedir. Ancak bu bilgiler sadece öğretmen kelimesinin yazılı anlamlarıdır. Bir de öğretmenlerin gerçek anlamları vardır.

  İlk eğitimlerimizi ailemizin yanında alırız. Anne ve babalarımız bizlere saygı ve sevgiyi öğretmeye çalışırlar. Belirli bir yaşa kadar toplum içerisinde neleri yapıp, neleri yapmamalıyız bunların hepsini ailemiz öğretmeye çalışır. Aile eğitimimizle belli bir yaşa kadar geldikten sonra okul hayatımız başlar ve böylelikle öğretmenlerimiz ile tanışırız.

  Bu ilk tanışma ile öğretmenlerimiz hayatımızın birçok noktasında bize etki edecektir. Gösterdikleri çaba, sabır ve öğrettikleri bilgiler ile geleceğimizi oluştururuz. Bir söz vardır, evlatlarını karşılıksız seven en değerli varlık annedir. Başkasının evladını karşılıksız seven ise öğretmenlerdir. Biz de Muhiku ailesi olarak öğretmenlerimize çok teşekkür ediyoruz. Onları mutlu edecek öğretmenler günü hediyesi kadın, erkek için hediye kutuları tasarlıyoruz. Erkek ya da kadın öğretmene hediye fikirlerimizle sizleri Muhiku’ya davet ediyoruz.

  Bayan Öğretmene Alınabilecek Hediyeler

  Hediye almak istediğinizde bayan öğretmen hediyeleri seçerken zarif ve kullanışlı hediyeler seçebiliriz. Bu hediye seçenekleri ile öğretmeninizi çok mutlu edebilirsiniz. Öğretmenler hiçbir zaman karşılık beklemezler, ancak biz onlara hep borçluyuzdur. Gerek bir teşekkür olarak gerek içimizde geldiğinde bayan öğretmen için hediye alabiliriz. Şimdi size bayan öğretmene öğretmenler günü hediyesi ve içinden geldiği her an alabileceğiniz hediyeler hakkında öneri vereceğiz.

  • Özel tasarım kupa,
  • Özel tasarım fular,
  • French Press,
  • Kuru çiçek,
  • El yapımı soya mum,
  • Tasarım defter,
  • Çikolata,
  • Özel tasarım bardak altlığı,
  • Roller kalem no:1,
  • Turuncu mat fincan takımı ve daha birçok ürüne Muhiku aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  Öğretmenler Günü İçin Hediye Önerileri

  Öğretmenler günü her yıl 24 Kasım’da kutlanır. Bu özel günde öğretmenlerimizi sevgi ve saygıyla anarız. Onlar için en uygun hediye seçeneklerini bulmaya çalışırız. Erkek ya da bayan öğretmene hediye seçerken öğretmenlerimizin cinsiyetlerine göre hediye seçmek daha kolay olabilir. Örneğin erkek bir öğretmene kravat alabilirken kadın bir öğretmene fular alabilirsiniz. Dolayısıyla bu şekilde gerçekleştirdiğiniz hediye seçimi size kolaylık sağlar. Erkek veya bayan öğretmene el yapımı hediyeler de verebilirsiniz. Bu hediye seçenekleri arasın;

  • Beton Manolya Aromalı Soya Mum
  • El Yapımı Balık Figürlü Tealight Mumluk – Mavi
  • Yeşil Hayat Ağacı Palo Santo Tütsülük
  • EL Yapımı Etnik Seramik Buhurdanlık
  • Portakallı El Yapımı Sabun
  • El Yapımı Toprak Cezve
  • Flamingo Figürlü El Yapımı Cam Bardak

  Doğum Günü İçin Hediye Önerileri

  Öğretmenlerimizi sadece Öğretmenler Günü’nde değil onları özel günlerinde de hediye verebiliriz. Bu özel günlerden bir tanesi de doğum günüdür. Doğum gününde bayan öğretmene hediye almanız onu çok duygusallaştırıp mutlu hissettirecektir. Muhiku’da doğum gününde bayan öğretmene alinacak hediye seçenekleri çok sayıda bulunur. Dilerseniz öğretmenler için tasarlarmış hazır kutulardan alabilirsiniz. Kendiniz tek tek seçmek isterseniz de kendi kutunu yap seçeneği ile rahatlıkla seçim yapabilirsiniz.

  Bayan Öğretmene Özel Hediye Fikirleri

  Her kadın çiçek almayı çok sever. Özellikle taze rengarenk çiçekler insanın içini açar. Sizde bayan öğretmene hediye olarak Muhiku’nun taze çiçeklerinden sipariş verebilirsiniz. Özel bir dün ya da sıradan bir gün fark etmez hediye almak veya hediye vermek çok mutlu eder. Özel günler sadece bize temasıyla yardımcı olabilir. Örneğin öğretmenler günü hediyesi kadın öğretmeninize alacağınız hediye Öğretmenler Gününe özel olabilir. Ancak bayan öğretmene hediye almak için sadece Öğretmenler Gününü beklemeyiz. Sıradan günlerde de sırf içimizden geldiği için Muhiku’nun hediye kutularından öğretmene özel hediyeler gönderebilirsiniz.

  Muhiku’nun Yenilikçi Hediyeleri ile Öğretmeninizi Mutlu Edin!

  Muhiku binden fazla hediye seçenekleri ile sıradanlıktan her zaman uzaklaşmaya çalışır. Sürekli yeni kategorilerde sizlere yeni hediye seçenekleri sunar. Özel tasarımları ile özel kutlama günlerinde sizin hediye kurtarıcınız olur. Hızlı ve sağlam teslimatı ile sizleri rahatlatır. Yenilikçi hediyeleri öğretmenler günü hediyesi kadın veya erkek için sizlere sunar.

  Siz hediyenizi seçerken biz de sizinle aynı heyecanı yaşıyoruz dolayısıyla hediye verdiğiniz öğretmeniniz ile de aynı mutluluğu. Sizler sevdiklerinizi bizimle mutlu ettikçe bizler de sizin için sürekli yeni ürün araştırmaları yapmaya çalışıyoruz. Sizleri ve sevdiklerinizi muhiku.com da bekliyoruz.

  S: 🌷Bayan öğretmene alınacak hediyeler nelerdir?
  C: Öğretmenler geleceğimizi şekillendirir. Eğitim hayatımız boyunca verdikleri bilgi ve eğitimlerle hem bu günümüze hem geleceğimize etki ederler. Muhiku’da değerli öğretmenlerimizin için tasarlanmış birçok hediye kutusu bulabilirsiniz. Bu hediye kutularının içerisinde çikolatalar, mumlar kalem ve defterler, fularlar gibi çok fazla hediye seçeneği mevcuttur.
  S: 🌷En çok tercih edilen bayan öğretmen hediyeleri nelerdir?
  C: Öğretmenler Gününde genelde öğrenciler öğretmenlerine çiçek almayı tercih eder. Muhiku’da birbirinden farklı taze çiçekler bulunur. Bunun yanı sıra kuru çiçek tasarımları ile de farklı bir boyut açar. Aynı zamanda el yapımı kasnak çiçekler ile öğretmenlerinize vereceğiniz çiçek için çeşitli ürünler sunar.
  S: 🌷Öğretmenler Günü’nde bayan öğretmene ne alınır?
  C: Öncelikle siz öğretmeninize ne alırsanız alın çok mutlu olacaktır. Bunun bilinci ile hediyenizi seçerken rahat olabilirsiniz. Öğretmenler hiçbir zaman karşılık beklemezler. Ancak bizler onların bu emek ve çabalarına karşı bir hediye alarak onları mutlu edebiliriz. Bayan öğretmeninize el yapımı tütsülük, okyanus kolonya, bambu tabaklı porselen fincan takımı alabilirsiniz. Bunların yanında çok sevecekleri bir Mitra kahve ekleyebilirsiniz.
  S: 🌷Bayan Öğretmene Alınabilecek Uygun Fiyatlı hediyeler nelerdir?
  C: Muhiku’da her bütçeye göre hazırlanmış uygun fiyatlı hediye kutuları bulabilirsiniz. Sizler için saatlerce düşünülmüş hediye kutuları hazırlıyoruz. Dilerseniz bu hediye kutularından dilerseniz de seçeceğiniz uygun fiyatlı ürünlerden kendi kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Dünya kahveleri kutusu ile uygun fiyatla çok güzel bir kahve deneyimi hediye edebilirsiniz.