Balık Burcu Hediyeleri

Ne
İlgi Alanı
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Muhiku Mini
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Bakım Sever
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %18 indirim
  139.00 TL
  Çok Satan
 • Mithra Kutusu

  Mithra Kutusu

  (61)
  %22 indirim
  179.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
  Çok Satan
 • En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

  En Güzel Anılarım Hediye Kutusu

  %24 indirim
  225.00 TL
 • Atlas Kutusu
  Yüksek talep görüyor!
 • Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

  Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

  %24 indirim
  249.00 TL
  Çok Satan
 • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

  Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

  (4)
  %22 indirim
  209.00 TL
  Çok Satan
 • Friends Hediye Kutusu

  Friends Hediye Kutusu

  %23 indirim
  239.00 TL
 • İyi ki Varsın Hediye Kutusu

  İyi ki Varsın Hediye Kutusu

  (5)
  %24 indirim
  255.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Aromaterapi Hediye Kutusu

  Aromaterapi Hediye Kutusu

  (1)
  %22 indirim
  359.00 TL
 • Kahve Hatırası Hediye Kutusu

  Kahve Hatırası Hediye Kutusu

  %23 indirim
  265.00 TL
 • İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

  İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

  (15)
  %23 indirim
  275.00 TL
  Çok Satan
1

Karakteristik olarak duygusal ve kararsız olma özellikleri ile öne çıkan balık burcu kimseler için hediye almak gözünüzü korkutmasın. Balık burcu yakınınıza hediye alırken bu burç hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi kolaylaştırır. Balık burcuna hediyeleri seçerken hediyeyi alacağınız kişinin duygularını ön planda tutarak karar vermeniz iyi olur.

Önerdiğimiz hediye fikirlerini balık burcu yakınınıza tereddüt etmeden alabilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz tasarım hediye kutusu şeklinde alırsanız hediyenizin çekiciliğini artar.

Balık Burcu Hediye Fikirleri

 • Canlı çiçek
 • Kişiye özel fotoğraf baskılı kupa
 • Deneyim Kiti
 • Aromatik mumlar
 • Kolonya
 • Kahve
 • Çikolata kutusu
 • Deri anahtarlık

Balık Burcu Hediyeleri Nelerdir?

Balık burcuna alınacak hediyeler nelerdir diyorsanız birkaç tavsiyede bulunabiliriz. Her ne kadar kararsız ve duygusal olmaları ile öne çıksa da balık burcu kişilerin farklı birçok olumlu özellikleri de var. Sanatsever, hayvan sever, doğasever ve romantik olmaları balık burcunun diğer öne çıkan özellikleridir. Dolayısıyla bu özelliklerini de dikkate alarak hediye seçebilirsiniz.

Yenilikçi anlayışına sahip hediyeler balık burcu hediyeleri olabilir. Sıradanlıktan uzak ve kendine özgü tasarımları ile ön plana çıkan Muhiku hediye kutuları balık burcu hediyeleri için oldukça uygundur.

Ayrıca bilmelisiniz ki balık burçları hem hediye almayı hem hediye vermeyi sever. Bundan dolayı balık burçlarını unutmadığınızı göstermek onlar için çok önemlidir.

Balık Burcu Kadınına Alınabilecek Hediyeler

Balık burcu kadınları özel günlere çok önem verirler. Kendi özel günlerinin de unutulmamasını beklerler. Bundan dolayı balık burcu kadınının özel gününü hediye ile kutlamayı düşünebilirsiniz.

Balık burcu kadınına hediye alırken balık burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır diye düşünmek yerine Muhiku’yu ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Muhiku’da balık burcuna yönelik tasarım kutulardan istediğinizi satın alabilirsiniz. ‘İyi ki Sen Hediye Kutusu’nun balık burcu kadınına yakışacağını düşünüyoruz. Unutmayın, balık burcu kadını hediye sever.

Balık Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler

Balık burcu erkeğine hediye alacağınız zaman özenle davranmalısınız. Çünkü bu burcun erkekleri kararsız oldukları gibi hassas ve romantik erkeklerdir. Dolayısıyla balık burcu erkeğine hediye düşünürken kişilik özelliklerini göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Balık burcu erkeği hediye konusunda hassastır. Balık burcu erkeğine hediyeler için Muhiku’dan yenilikçi tarzda tasarım hediye kutularına bakmalısınız. Muhiku’nun yüksek talep gören ‘Erkeğe Hediye Kutusu’ nu satın alabilirsiniz.

En Özel Balık Burcu Hediyeleri

Balık burcu hediyeleri konusunda önerilerimizi yazımızın başında sıralamıştık. Ancak balık burcu sevdiğinize daha özel hediyeler almak istiyor olabilirsiniz. Özellikle doğum gününde veya Sevgililer Günü’nde balık burcuna hediye alacaksanız daha romantik detayları olan hediyeleri tercih etmenizi öneririz.

Hediyeler her özel günde olduğu gibi doğum gününde de büyük önem taşır. Dolayısıyla sevdiklerinizi en özel günlerinde Muhiku ile mutlu edebilirsiniz. Farklı günlere özel hazırlanmış hediyeler ile dikkat çeken Muhiku, burç hediyeleriyle de beklentilerinizi karşılıyor.

Balık Burcuna Doğum Günü Hediyeleri

Balık burcu kişilerine doğum günlerinde hediyeler almanız güzel olur. Doğum gününde balık burcu kadını hediye ne alınır diye mi düşünüyorsunuz? Muhiku’nun ‘Pembe Krizantem Çiçek Buketi’ balık burcu kadının gönlünü fetheder.

Balık burcu erkeğine hediyeler almak için de doğum günü kaçırılmaz fırsattır. Balık burcu erkeği eşiniz, arkadaşınız veya babanız da olsa Muhiku’dan hediye kutusu önerebiliriz. ‘Erkeğe Doğum Günü Hediye Kutusu’ nu balik burcu hediye kutusu olarak düşünebilirsiniz.

Balık Burcuna Sevgililer Günü Hediyeleri

Öncelikle balık burcu sevgilinize Sevgililer Gününde hediye alırken romantik hediyeler almanızı tavsiye ederiz.

Sevgililer Gününde balık burcu erkeğine hediye olarak kravat, gömlek, kol düğmesi gibi bilinenin aksine hediyeler almak yerine konsept hediye kutularından alabilirsiniz. Muhiku’nun Sevgililer Gününe özel hazırladığı hediye kutularından ‘Always Love Hediye Kutusu’ ve ‘Aşk Rüzgarı Hediye Kutusu’ balık burcu erkeğine hediyeler olabilecek niteliktedir.

Balık burcu kadınına Sevgililer Günü için kesin almalısınız diyebileceğimiz hediye yine Muhiku’dan. ‘Kadın Sevgiliye Çikolata Hediye Kutusu’ nu Sevgililer Gününde balık burcu kadınına satın alabilirsiniz.

Yenilikçi Balık Burcu Hediyeleri Muhiku’da!

Balık burcu kişilere alınacak hediyelerin yenilikçi tarzda olması onları mutlu hissettirir. Yenilikçi hediyelerin adresi Muhiku her burca ve kişiye özel tasarım hediye kutularını alıcısıyla buluşturmaya devam ediyor. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin özel günlerde Muhiku’nun Balik burcu hediye kutularını beğeneceğinden şüpheniz olmasın.

S: ♓ Balık Burcuna Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?
C: Balık burcu kişilere alacağınız hediyeler birkaç tane seçenek ile sınırlandırılamaz. Hayal güçleri geniş olan balık burcu kişilere deneyim kitleri ve puzzle alabilirsiniz. Duygusal ve romantik yönleri ağır basan balık burcu kişilerine de Muhiku’dan tasarım hediye kutularından satın alabilirsiniz.
S: ♓ Balık Burcu Kadını Hangi Hediyelerden Hoşlanır?
C: Balık burcu kadını bir çiçek ve bir çikolatadan dahi mutlu olabilir. Çünkü balık burcu kadınları her şeye anlam yüklemeyi severler. Neticede hediyeyi sizden yani sevdiğinden alıyor. Özel günlerde balık burcu kadınlara hediye alırken nelerden hoşlanır diye düşünüyorsanız cevabı sizde. Tabii ki sevginizi hissettirecek ve onu mutlu edecek her şeyden hoşlanırlar. Yine ufak bir yardım almak isterseniz Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.
S: ♓ Balık Burcu Erkeği Hangi Hediyelerden Hoşlanır?
C: Balık burcu erkeğinin de hassas olduğunu unutmadan alacağınız hediyenin doğru hediye olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca balık burcu erkeklerinin romantik ve şiir sever özellikleri de var. Bundan dolayı okumaktan zevk alacağı ve sevdiği şairlerin şiir kitaplarını alabilirsiniz. Veya şiir yazan balık burcu erkek sevgiliniz varsa şiirlerini yazacağı defter ve kalem almaktan çekinmeyin. Balık burcu erkekleri duygusal olan her türlü hediyeden hoşlanırlar.
S: ♓ Balık Burcuna Hediye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
C: Balık burcu kişilere hediye seçerken kişilik özellikleri ile burcunun taşıdığı karakteristik özelliklerine dikkat etmenizde fayda vardır. Alacağınız hediye mutlu etmeli ve özel hissettirmelidir. Tabii ki tüm bunların yanında yenilikçi tarzda olup gelenekselleşmiş hediye kalıplarından sıyrılmış olmalıdır. Gelenekselleşmiş hediye kalıplarından uzak tasarım kutuları ile öne çıkan Muhiku’ya göz atabilirsiniz.