Avukatlar Günü Hediyesi

Ürünleri Sırala
1
Avukatlar Günü hediyesi denilince akla ilk gelenler genelde hukuk ile özdeşleşmiş biblolar, tablolar olur. Benzer ve sınırlı hediye seçenekleri arasından seçim yapmak hediyenizin çok da olumlu hisler uyandırmamasına sebep olmaktadır. Tam da bu esnada sizin için harika bir çözümümüz var!

Avukatlar Günü

Avukatlar günü 5 Nisan tarihinde kutlanmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk 5 Nisan 1923 tarihinde Ankara Barosu’nu açmıştır. İstanbul Barosu ise Osmanlı Devleti döneminde 5 Nisan 1878 tarihinde kurulmuştur. Hakkımızı savunan, adaletin sağlanmasında kilit rol oynayan avukatlar için Avukatlar Günü’nde hediye vermek güzel bir jest olacaktır.

Avukata Hediye Ne Alırsam Beğenir?

Özel günlerde elimizden geldiğince bir tema belirleyip bu tema üzerinden hediye almayı tercih ederiz. Mesleklere adanmış özel günlerde ise bu durum hediye seçimini hem zorlaştırır hem de kolaylaştırır. Sevdiklerimize layık bir hediye seçmek maalesef kolay değildir, hele bir de belirli bir tema üzerinden sınırlı hediye seçenekleri içerisinden bir tercih yapmanız gerekiyorsa kabul ediyoruz hediyenizi alma süreciniz hiç eğlenceli olmayacaktır.

Özellikle avukatlık ciddi ve resmi bir meslek olduğu için hediye ararken de bu resmiyeti arıyoruz. İyi mi yapıyoruz? Her yıl Avukatlar Günü için kadın avukatlara çiçek, erkek avukatlara gömlek hediye ediliyor. Spesifik birkaç hediye çeşidi var ve risk almamak için bu seçeneklerin dışarısına çıkmaktan zorlanıyoruz. Fakat bu hediyeler artık sıkıcı hale gelmiş ve klişeleştiği için olumlu hisler uyandırmayan hediye haline gelmiştir.

Hediye seçiminizi, Avukat Hanım/Bey’in hoşuna gidecek, gün içerisinde kullanabilecek veya hayatını kolaylaştırmaya yönelik bir hediye seçebilirsiniz. Şöyle de bir bakış açısı sunmak isteriz ki, avukatlık çok stresli bir iş. Sadece dosyalar ve uzun karmaşık yasalardan bahsetmiyoruz, adliye koridorlarında duruşmadan duruşmaya koşmakta avukatlık mesleğinin zorluklarındandır.

Avukata Hediye Seti

Gününün büyük bir bölümünü çalıştığı büroda veya şirketin ofisinde dosyalar inceleyerek geçiren avukat sevdiklerinize iş ortamını daha konforlu hale getirecek hediyeler tercih edebilirsiniz.
Çalışan iş ortamında özel hayatına ait dokunuşlar görünce günlük iş stresinde azalma olacak iş yerinde daha rahat hissedecektir.

Çiçek, çikolata, kravat, gömlek gibi hediyeler oldukça klişeleşti. Muhiku olarak klasik hale gelmiş hediyelerin olumsuz etkisini bertaraf ederek, yeni nesil deneyim odaklı, üzerine düşünülmüş hediye kutuları ile sizleri buluşturuyoruz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Uzun dosya incelemeleri ve çalışmalar deyince bizim aklımıza direkt güzel koyu bir kahve geliyor. İster güne başlarken biran önce açılmak için, ister yorgunluk atmak için tercih edin kahve artık günlük hayatımızla bütünleşmiş durumda. Avukat sevdiklerinize lezzetli ve kaliteli kahve için Dünya Kahveleri Kutusu tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu kutuyu seramik kupa, french press, fotoğraf çerçevesi, çikolata, kitap gibi ürünler ile de zenginleştirebilirsiniz.

Dünya Çayları Kutusu

Kahveden bahsettik çaylardan bahsetmesek olmaz. Kimi insan kahve sevmez veya kafein hassasiyeti bulunabilir. Özellikle bitki çayı seven ve yeni lezzetler denemeyi seven bir kişi için hediye düşünüyorsanız Dünya Çayları Kutusu tam size göre. Dünya Çayları Kutusu içerisinde 5 ülkeye ait farklı çay bulunmaktadır, bu çayların her biri şifa dağıtmasının yanı sıra stres azaltma, enerji verme ve metabolizmayı koruma gibi etkileri de mevcuttur. Bu kutu içerisine çay süzgeci, kupa, french press, mum gibi birçok ürün ekleyebilirsiniz.

Avukatlar Günü Hediyesi İçin Kendi Kutunu Yap!

Hediye almak istediğiniz avukat sevdiğinizin ilgi alanlarına ve hoşlandığı şeylere göre kendi hediye kutunuzu tasarlayabilirsiniz. Bütçenize göre ürün sayısını ve içeriği kendi seçebilmektesiniz. Sizin zevkinizle seçilmiş ürünleri hediye kutusu haline getirip size ulaştırıyoruz.

S: 🎁 Avukatlar Gününde ne hediye alınır?
C: Avukatlar Günü hediyesi olarak hukuk bürosunda çalışan sevdiklerinize günün her saati tüketebilecekleri birbirinden lezzetli dünya kahvelerinin derlendiği 3. nesil kahve setimizden hediye edebilirsiniz. Ofis ortamına şık dokunuş yapacak dekorasyon ürünlerini bu kutuya ekleyebilir ya da kendi kutunuzu sıfırdan tasarlayarak hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz.
S: 💼 Avukatlar Günü hediye tavsiyeleri nelerdir?
C: Avukatlar Günü hediyesi alırken yoğun çalışma tempolarını düşünerek onları rahatlatacak, bulundukları ortamı güzelleştirecek hediye kutularını tercih edebilirsiniz. Evde ya da iş yerinde tüketebileceği çaylar ve kahvelerin, dekorasyon ürünlerinin, cam su mataralarının arasından karşınızdaki kişinin zevkleri doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.
S: 👨‍⚖️ Avukatlar Gününde sevgiliye hediye ne alınır?
C: Avukatlar Günü hediyenizi sevgiliniz için alacaksanız her yerde kullanabileceği kaliteli ürünlerin bulunduğu hediye kutularımızın içerisine sevginizi gösterecek romantik bir dokunuş yapabilirsiniz. Örneğin erkek arkadaşınız için içerisinde çerçeve bulunan hediye kutumuzu alarak ikinizin mezuniyet törenindeki fotoğrafını koyabilir; romantik bir hediye notu yazabilirsiniz.
S: 👩‍🎓 Hukuk öğrencisine hediye seçimi tavsiyeleri nelerdir?
C: Hukuk okuyan arkadaşlarınıza Avukatlar Günü'nde onları desteklediğinizi gösteren bir hediye kutusu alabilirsiniz. Motivasyonlarını arttıracak defter, kalem, kahve gibi ürünlerin yer aldığı kutularımıza hediye notu da ekleyerek bu özel günün unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz.