• 0

Avukatlar Gününde Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın!

Avukatlar Günü hediyesi denilince akla ilk gelenler genelde hukuk ile özdeşleşmiş biblolar, tablolar olur. Benzer ve sınırlı hediye seçenekleri arasından seçim yapmak oldukça zordur. Tam da bu esnada sizin için harika bir çözümümüz var!

Sevdiklerini Mutlu Et!

Hediye Kutuları

  • Avukatlar Günü Hediyeleri
  • Günün Fırsatı
  • İndirimdekiler
  • En Yüksek Puanlılar
  • Yeni Eklenenler

Dünya Kahveleri Kutusu

(42)
%22indirim
89 TL 69 TL
En Uygun Fiyat!
En çok satan kutu

Mithra Kutusu

(23)
%49indirim
154 TL 79 TL
Çok Satan
En yüksek puanlı kutu!

Dünya Çayları Kutusu

(15)
%44indirim
159 TL 89 TL
Çok Satan
Bu fiyattan son 39 kutu!

Metis Dekorasyon Kutusu

(1)
%19indirim
159 TL 129 TL
Sepette %23 indirimli fiyat
99 TL
En Uygun Fiyat!

Değirmenli Türk Kahvesi Kutusu

%21indirim
189 TL 149 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
129 TL
İlk 10 siparişe Lavanta Yapraklı Tarçınlı Butik Sabun Hediye!
Yeni Kutu!

Türk Kahvesi Kutusu

%19indirim
159 TL 129 TL
Sepette %16 indirimli fiyat
109 TL
İlk 10 siparişe Bahar Çiçekleri Desenli Fular Hediye!
Yeni Kutu!

Lima Kutusu

%17indirim
179 TL 149 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
129 TL
İlk 10 siparişe Detox Matarası Hediye!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo
Yeni Kutu!

Atlas Kutusu

(87)
%18indirim
109.00 TL 89.00 TL
En çok yorum alan kutu!

Merkür Kutusu

%13indirim
79.00 TL 69.00 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Flora Kutusu

%28indirim
179 TL 129 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Helen Kutusu

(18)
%22indirim
139 TL 109 TL
TÜKENDİ

Hera Kutusu

%26indirim
189 TL 139 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Luna Kutusu

%28indirim
179 TL 129 TL

Freya Kutusu

%26indirim
189 TL 139 TL
Sepette %22 indirimli fiyat
109 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu – Maksi

%18indirim
109 TL 89 TL
Yeni Kutu!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu – Mini

%25indirim
79 TL 59 TL
Yeni Kutu!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Avukata Hediye Ne Alırsam Beğenir?

Herkes tarafından kabul görmüş hediyeler beğeni riski taşımasa da kolay unutulabilir ve üzerine düşünülmemiş izlenimi bırakıyor. Muhiku olarak avukatlara özel hediye fikirleri geliştirdik. Nitekim sevdiklerine Muhiku’dan kutu hediye edenler onların kaliteli vakit geçirmeleri için bir zamanı rezerve ediyorlar. Her özel günde masanın üzerinde, eve nasıl götürüleceği düşünülen 5 çiçek, 10 çikolata sıralanıyor. Sizce o çiçeklere ne oluyor? En son özel günde avukat dostunuza belki de 5-10 farklı kişiden çiçek geldi. Araştırmaların söylediği bir gerçek var ki tekrar eden hediyeler maalesef akılda kalıcı olmuyor ve artık direkt bir çiçek göndermek kolaya kaçmak olarak da görülebiliyor.

Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen avukatlar günü için veya bir avukata hediye alma konusunda yeni fikirler araştırıyorsunuz demektir. Size sevindirici bir haberimiz var! Muhiku olarak yenilikçi hediyeler tasarlıyor ve bu özel hediye kutularını sevdiklerinizle buluşturuyoruz.

Avukatlar Günü hediyesi tasarlarken dikkat ettiğimiz kriterlerden birisi de bu hediyelerin avukatlarda pozitif çağrışımlar uyandırmasıdır. Özel günler için çalıştığımız kutular ile o meslek veya özel güne dair spesifik ürünlere kutuda yer veriyoruz. Avukatların oldukça yorucu meslek hayatları var. Zamanlarının birçoğu dosyalar, davalar içerisinde geçiyor. Aklınıza direkt masabaşı gelmesin. Adliye koridorlarında yürümekten zayıflayan avukatlar var. 🙂

Biz de tasarladığımız hediye kutularında avukat arkadaşlarımızın öncelikle kendilerine vakit ayırabilmesi ve hayatına renk katması başlıca kriterimiz oluyor. Onların bu yorucu iş temposuna bir nebze rahatlık katacak seçenekleri bir araya getiriyoruz ve her yıl binlerce avukatı üzerine düşünülmüş hediye kutuları ile mutlu etmenin heyecanına ortak oluyoruz. Bir diğer taraftan avukatlar için hediye seçmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Babalar gününde nasıl gömlek satışı patlama yaşıyorsa, avukatlar gününde de biblolarda ve çiçeklerde talep patlaması yaşandığına emin olabilirsiniz.

Muhiku’yu tam olarak bu kısır döngüye çözüm getirmek için kurduk. Sıradan hediyelere yenilikçi alternatifler getiriyor ve en uygun fiyata sevdiklerinizi mutlu ediyoruz. Sadece avukatlar günü özelinde değil, Sadece 1 yılda 20.000’den fazla kişi Muhiku’dan sevdiklerine hediye kutuları gönderdi.

Hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek bir kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Çiçek, çikolata, takı, cüzdan, ve sonu gelmeyen opsiyonlar acaba ne alsam sorusunun cevabını zorlaştırırken hediye kutularının içerisindeki farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını arttırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Ayrıca bu özel gün için tasarladığımız hediye kartları ile onlara harika avukatlar günü mesajı ve sözleri yazabilirsiniz.

Son yıllarda ülkemizdeki hediye seçimleri ne yazık ki bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki üzerine düşünülmüş kutularla sevdiklerinizin çay ve kahve içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce kişiyi yılbaşı hediyeleri ile mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sepet