Avukata Hediye

150 TL Altı Hediyeler
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Kitap Sever
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
  • Fiyat
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanı
  • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
1

Avukata hediye alırken çoğu zaman iş ve sosyal yaşantıları arasında gidip geliriz. Aldığımız hediye ya tamamıyla iş hayatlarına hitap eder ya da sosyal yaşantılarına. Fakat illa tek bir yöne hitap eden hediyelerden yana seçim yapmak zorunda değilsiniz.

Avukata hediye alırken ne tarz ürünlerden yana seçim yapabileceğinize geçmeden önce onlara ne gibi durumlarda sürpriz yapabileceğinize değinelim.

Öncelikle avukat yakınınıza ya da dostunuza hediye almak için hiçbir sebebe ihtiyacınız yok. Ona içinizden gelen herhangi bir zamanda sürpriz yapabilirsiniz.

Örneğin; son zamanlarda normalden çok daha fazla yorulmuş olabilir. Böyle zamanlarda avukat yakınınıza biraz rahatlaması ve kendini iyi hissetmesi için hediye verebilirsiniz. Diğer taraftan doğum günü, yıl dönümü, yılbaşı gibi özel zamanlar zaten hediyeleşmek için önemli ve kıymetli zamanlar.

Fakat öyle bir gün var ki yalnızca avukatlara özel. İstanbul Barosu’nun kuruluş tarihi olan 5 Nisan 1878 yılı avukatlara ithaf edilmiştir. Dolayısıyla her yıl 5 Nisan Avukatlar Günü olarak kutlanıyor. Bu tarihte çeşitli etkinlikler ve konferanslar düzenlenebilir.

Dolayısıyla siz de 5 Nisan Avukatlar Günü’nde, avukat yakınlarınızın bu özel anını ve meslekteki başarılarını tebrik edebilirsiniz. Evine veya ofisine göndereceğiniz, dilerseniz ise kendi ellerinizle vereceğiniz bir hediyeyle onun için özel olan bir anın sizin için de kıymetli olduğunu gösterebilirsiniz.

Gelelim özel zamanlarda ya da içinizden gelen herhangi bir zamanda avukat yakınlarınıza ne gibi hediyeler armağan edebileceğinize.

Avukata Hediye Fikirleri ve Seçenekleri

Avukata hediye fikirlerine göz gezdirdiğimiz vakit farklı alternatiflerle karşılaşırız. Fakat avukata terazi, koca koca puntolarla “avukat” yazan biblolar, kalemler, defterler, kupalar bize sunulan ilk seçeneklerdir.

Evet bu tarz hediyelerin onların meslek hayatını fazlasıyla yansıttığını inkar edemeyiz. Fakat bu hediyeler miadını çoktan doldurdu.

Diğer taraftan bu tip hediyelerin yeri yalnızca büro masası. Yani yukarıda verdiğimiz ilk tavsiyeyle uzaktan yakından alakası yok. Ne yazık ki yalnızca iş hayatına hitap eden hediye alternatifleri arasında yer alıyorlar.

Fakat siz avukatlara hediye seçerken hem iş hem de sosyal yaşantıyı hesaba katmalısınız. Elbette onlara şık dekorasyon ürünleri, kupa, defter, ajanda ya da planlayıcı, kalem gibi ürünler armağan edebilirsiniz. Hatta öncelikle bu tarz hediyeliklerden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Ancak aldığınız hediyelik tek bir alana hitap etmemeli. Kişi o hediyeyi nerede kullanacağına özgürce karar verebilmeli. Öyleyse avukata hediye ne olur, diye sormakta haklısınız. Şimdi avukata hediye edebileceğiniz birbirinden güzel hediye alternatiflerine geçelim.

Avukatlara Hangi Hediye Alınır? Tavsiyeler

Avukatlar hayatlarının büyük bir kısmını ofiste ya da adliyede geçirirler. Çünkü giriştikleri davayı başarıyla sonuçlandırmak isterler. Hatta işlerini çoğu zaman yaşam alanlarına da taşırlar. Bu sebeple bu meslek grubunun işi ile sosyal yaşantısının iç içe olduğunu söyleyebiliriz.

Avukata hediye alırken bu durumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Dolayısıyla ilk tercihinizin setlerden yana olmasını tavsiye ederiz. Aynı anda hem iş hayatlarına hem de sosyal yaşantılarına hitap eden bir set son derece şık ve kullanışlı bir sürpriz olacaktır.

Bu setlere örnek verecek olursak içinde; ajanda, kalem, kupa, yaşam ve iş alanlarını güzelleştirecek dekorasyon ürünleri olabilir. Hediye kutusunun içinde yer alacak hediyelerin son derece sade ve zarif olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Muhiku hazırladığı hediye setleriyle avukata armağan edebileceğiniz birbirinden güzel alternatifler bulunduruyor. Şık ve sade defter, kalem, kupa çeşitleri yanlarında yer alan şık dekorasyon ürünleriyle zarif bir görünüm kazanıyor.

Bayan Avukata Hediye Fikirleri

Muhiku’nun kadınlar için özel olarak tasarladığı hediye setleri arasından kadın avukata hediye edebileceğiniz farklı seçenekler mevcut. Burada yapacağınız seçim hediye alacağınız kişinin zevklerine ve ilgi alanlarına göre değişiklik gösterebilir.

Kadın avukata şık fincan takımının, lezzetli Türk kahvesinin, sukulentin, hoş kokulu bir aromatik mumun ve lezzetli çikolata çeşitlerinin yer aldığı hediye kutusunu seçebilirsiniz. Bu kutuyu dilerlerse yaşam alanlarında, dilerlerse bürolarında kullanabilirler.

Örneğin; sukulent ve mumu büroda çalışma masasına şıklık ve ferahlık katmak için kullanabilirler. Kahve ve fincan takımınıyla misafirlerini karşılayabilirler. Böylelikle sevdiklerine güzel ikramlarda bulunabilirler.

Eğer alacağınız hediye Avukatlar Günü hediyesi olacaksa kuru çiçek buketleriyle süslenen hediye setlerinden yana da seçim yapabilirsiniz. Kuru çiçek buketin eşlik eden hoş kokular, lezzetli bitki çayları ve rahatlatıcı kokulara sahip dekorasyon ürünleri koşuşturmalı tempoda durup bir nefes almalarını ve rahatlamalarını sağlayacaktır.

Erkek Avukata Hediye Fikirleri

Erkek avukata alınacak hediyeler yalnızca defter, kalem ve kupadan oluşmak zorunda değil. Bunların yanında yer alacak şık parçalarla günlük rutinlerine de keyif katabilirsiniz. Böylece hem iş hayatlarını hem de sosyal yaşantılarını daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Erkek avukata hediye edeceğiniz set şık siyah defter, kalem, kupa, kahve ve tıraş kolonyasından oluşabilir. Böyle bir hediye kutusuyla onların sıkıcı rutinlerine ferahlık katabilirsiniz.

Diğer taraftan bu set ile avukata kalem ve defter de armağan edebilirsiniz. Böylece önemli notlarını her zaman ellerinin altında tutabilirler.

Muhiku hediye setleri arasında bu konseptte birçok hediye seçeneği mevcut. Dilerseniz Kendi Kutunu Yap ile hediye alacağınız kişinin zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik bir kutuyu özgürce siz de tasarlayabilirsiniz. Böylece erkek avukata hediye edebileceğiniz harika ve kullanışlı bir Avukatlar Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz.

Yeni Avukata Hediye Fikirleri

Mesleğe ilk adımını atan çiçeği burnunda avukat yakınlarını mutlu etmenin pek çok yolu var. Muhiku’nun farklı konseptlerle tasarladığı hediye kutuları içinden yeni avukata hediye etmek için harika bir set seçebilirsiniz.

Diyelim ki avukata kitap hediye etmek istiyorsunuz. Neden bu kitabı farklı hediyeliklerle birleştirmeyesiniz ki? Örneğin kahve ve kitap kokulu bir kutu son derece modern ve şık bir seçim olacaktır.

İlgi alanına hitap eden bir kitabı; kahve kokulu bir mum, dünya kahveleri arasından bir paket filtre kahve, şık bir kupa ve French pressle buluşturabilirsiniz. Dilerseniz mesleğe ilk adımlarını kutlamak adına kadın için şık bir kuru çiçek buketine; erkek için ise bakımı oldukça kolay olan sukulente hediye kutunuz içinde yer verebilirsiniz.

Hediyenizin içine avukata hediye mesajı da eklediniz mi, olay tamamdır! Ortaya oldukça zarif ve düşünceli bir sürpriz çıkmış olacak.

Dilerseniz yeni mezun avukata hediye kutusunda önemli davaları daima gözünün önünde tutabileceği not tutucu; yeni düzenini kurmasını sağlayacak planlayıcı gibi hediye alternatiflerine de yer verebilirsiniz.

Diğer taraftan yeni avukata alınacak hediye çalışacağı ortamı güzelleştirecek detaylardan da oluşabilir. Mesela hediye kutusuna şık bir oda kokusu ekleyebilirsiniz. Böylece stresli ortam yerini biraz olsun rahatlığa bırakabilir.

Emekli Avukata Ne Hediye Alınır? Tavsiyeler

Koskoca bir meslek hayatını geride bırakan emekli avukata hediye seçerken onların hobilerine ve zevklerine odaklanabilirsiniz. Eğer kitap okumaktan hoşlanıyorsa onun için de kitaplı bir hediye seti seçebilirsiniz.

Hayatı geçmişe nazaran durağanlaştı ise ve sıkılıyorsa yeni hobiler edinmesine aracı olabilirsiniz. Bunun için de Muhiku’nun deneyim kitleri ile hazırladığı harika hediye kutularından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz hem deneyim kitine hem de farklı hobi alternatiflerine yer veren hediye kutularına da bakabilirsiniz.

Üstelik diğer tüm hediyeler gibi bu hediye setleri de farklı hediyeliklerle süslü. Mesela şık kutuda Türk kahvesi, farklı fincan takımları, farklı esanslarla hazırlanmış soya mumları ve daha pek çok hediyelikler kutularda yer alıyor.