Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kime
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
Kadına Hediye
Erkeğe Hediye
X
Filtre
Filtre
 • Cinsiyet
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Eğlenceli Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   295.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   Yakın Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   369.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   339.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Aromaterapi Hediye Kutusu

   Aromaterapi Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   395.00 TL
  • Arkadaşa Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Arkadaşa Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   395.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

   Hep Aklımdasın Doğum Günü Hediye Kutusu

   (20)
   %23 indirim
   365.00 TL
  • Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

   Kadına Sürpriz Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   285.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
   Yüksek talep görüyor!
  • Kadınlar İçin Doğum Günü Hediye Kutusu

   Kadınlar İçin Doğum Günü Hediye Kutusu

   %22 indirim
   419.00 TL
   Favori Urun Ribbon
  • Dünya Çayları Kutusu

   Dünya Çayları Kutusu

   (81)
   %24 indirim
   219.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
  • Canım Arkadaşım Hediye Kutusu
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu

   Erkeğe Premium Tebrik Hediye Kutusu

   (3)
   %23 indirim
   465.00 TL
   Yüksek talep görüyor!
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  1

  Doğum günleri anlamlı hediyelerin alındığı zamanlar olarak bilinir. Dolayısıyla arkadaşa doğum günü hediyesi almak isteyen kişiler uzun süre boyunca araştırma yaparlar. Çünkü yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak uygun gördüğü o hediyeyi bulmak isterler. Bu gibi araştırmalar için en doğru cevaplar ise Muhiku’da!

  Arkadaşa doğum günü hediyesi almak her zaman kolay olmayabilir. Çünkü çok uzun süren arkadaşlıklar için hediye alma ve bulma süreci bir zaman sonra sarpa sarabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılamamanız için yenilikçi fikirleri ile Muhiku imdadınıza yetişiyor!

  Yakın arkadaşınızın sevdiği şeyleri bilmeniz tüm süreci hızlandıracaktır. Belki ortak bir anınızdan yola çıkacak, belki de en sevdiği filmin bir koleksiyon parçasını bulabileceksiniz. Arkadaşınızın bu güzel gününde yanında olduğunuzu hissettirecek hediyenin ufak ya da küçük ol ası ise hiç önemli değil. Önemli olan kişiye özel olmasıdır. Dostunuzu düşündüğünüzü belli etmeniz bile onu doğum gününde fazlasıyla mutlu edecektir.

  Arkadaşınız için doğum günü hediyesi olarak hazır hediye kutularından ziyade tekil ürünlere de şans verebilirsiniz. Tüm yaş günü hediyeleri için Muhiku’nun doğum günü hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Arkadaşa doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz? Öncelikle arkadaşınızın günlük olarak kullandığı eşyalardan yola çıkabilirsiniz. Eğer arkadaşınız çok fazla kahve ya da çay tüketiyor ise el yapımı seramik fincanlardan ya da özel tasarım baskılı kupalardan seçebilirsiniz. Dilerseniz bu hediyeliklerle hazırlanan kutular arasından da seçim yapabilirsiniz.
  Arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri arasında;

  • Lezzet dolu brownie kutusu,
  • Çikolata,
  • Saksı çiçeği,
  • Hediye Kutusu,
  • Hobi seti,
  • Hayranı olduğu filmin ya da dizinin ürünleri,
  • Puzzle,
  • Koleksiyon kupası ve daha pek çok hediye yer alıyor.

  Çok sık çay ya da kahve tüketen birisi ise yakın arkadaşa doğum günü hediyesi olarak yeni lezzetleri keşfedebileceği dünya kahvelerinden ya da dünya çaylarından oluşan bir hediye kutusu alabilirsiniz. Yeni lezzetlere her zaman açık bir yakın arkadaşınız var ise farklı meyvelerle kombine edilmiş bonbon çikolata kutuları veya brownie kutularından hediye kutunuza ekleyebilirsiniz.

  En yakın arkadaşa doğum günü hediyesi seçmek bazen kolay gözükse de çok zor olabiliyor. Eğer arkadaşınız çok zor beğenen birisi ise klasik hediyelerden vazgeçmemek en doğru seçim olacaktır. Peki ya klasik hediyeler nedir? Tabii ki çiçek! Sevdiği bir çiçek ya da sevdiği bir renk biliyorsanız, o ipucu üzerinden bir çiçek buketi seçip gönderebilirsiniz.

  Kız arkadaşa doğum günü hediyesi ararken seçiminizi fular ve broştan yana kullanabilirsiniz. Bu aksesuarlara ek olarak farklı tarzları deneyimlemeyi seven bir arkadaşınız ise deneyim kitleri kategorimizde yer alan bitki yetiştirme ya da dekorasyon – boyama kitlerimizi kutunuza ekleyebilirsiniz.

  Erkek Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

  Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi arıyorsanız, erkek arkadaşa doğum günü hediyeleri butiğimizde yer alan hediye kutularını inceleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak kendi kutunuzu da yapabilirsiniz. Erkek arkadaşa hediyeler adı altındaki en trend hediyeler olan kravat ve kahve çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

  Erkek arkadaşa hediye almak isteyen kişilerin ilk baktığı ürünler kravatlar olsa da arkadaşınızın tarzına dikkat etmelisiniz. Eğer arkadaşınız tarzı ile ön plana çıkan birisi ise farklı tarzdaki broşlara bir şans verebilirsiniz. İlgi duyduğu karakterlerin yer aldığı broşlardan ve eğlenceli çoraplardan oluşan bir kutu ile arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Eğer arkadaşınız el yapımı ürünleri seviyorsa ve arkadaşınıza özel ürünler almak istiyorsanız; el yapımı epoksi kitap ayracı ya da el yapımı epoksi bardak altlığı ile hediye kutularınızı tamamlayabilirsiniz.

  Erkek arkadaşa hediyeler seçmek zor gibi görünür. Ancak arkadaşınızı iyi tanıyorsanız her şey çok kolay! İster hazır hediye kutularından isterseniz kendi tasarlayacağınız hediye kutuları ile arkadaşınıza sürpriz yapabilirsiniz. Kafanız hala çok karışık ise Muhiku’nun erkek arkadaşa hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Böylece arkadaşınıza alabileceğiniz en karizmatik ve en kullanışlı hediyeleri tek bir adreste bulabilirsiniz.

  Kız Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi

  Doğum gününde kız arkadaşlarınıza harika bir hediye vermeye hazır mısınız? Hayata dokunan, deneyim odaklı doğum günü hediyeleri içinden kız arkadaşınız için en özel hediyeyi seçebilirsiniz. Kız arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri içinde;

  • Deneyim odaklı hediye kutusu,
  • Kitap ve kahve konseptli hediye kutusu,
  • Güzellik ve bakım konseptli hediye kutusu,
  • Saksı çiçeği,
  • Premium çiçek buketi,
  • Orkide ve daha pek çok ürün yer alıyor.

  Siz de kız arkadaşlarınızın ilgi alanlarına ve beğenilerine göre bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun kız arkadaşa hediye sayfasını ziyaret ederek diğer hediye alternatiflerini de inceleyebilirsiniz.

  En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Hediye Kutusu Ne Alınır?

  Hayattaki en yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi alacaksınız ama bir türlü ne alacağınıza karar veremediniz mi? Eğer hediyeniz de en az arkadaşlığınız kadar özel olsun istiyorsanız aşağıdaki tavsiyelerimiz tam sizlik!

  • İkili fincan takımı, benzer veya uyumlu olabilecek kokularda mum, son olarak ise kolonya ile hediye kutunuzu tamamlayabilirsiniz.
  • Türk kahvesi sever bir arkadaşınız ise Türk kahvesi, fincan takımı, çikolata kaplı meyve drajesi, tütsü ve kibritten oluşan bir hediye kutusu alabilirsiniz.
  • Pembe sever bir arkadaşınız ise üzerinde pembe tonlarında bir motto olan kupa, kolonya, fular, çikolata ve mum içeren bir kutu gönderebilirsiniz. Ekleyeceğiniz motto kartları ile hediye kutunuzu arkadaşınıza özel bir hale getirebilirsiniz.
  • Doğallığı seven bir arkadaşınız ise hediye kutunuza kasnak çiçek aranjmanlarından birini ekleyebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün tonlarında fular ekleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak bir motto baskılı kupa ile dünya kahveleri çeşitlerinden ekleyerek hediye kutunuzu tamamlamış olursunuz.
  • Karar vermekte zorlanıyorsanız hazır hediye kutularından bir tanesini seçebilirsiniz. Hediye notunuza ekleyeceğiniz anlamlı bir mesaj ile kutunuzu arkadaşınıza özel bir hediye haline getirebilirsiniz.

  Yakın arkadaşa doğum günü hediyesi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de yakın arkadaşınızın ilgi alanlarını iyi gözlemlemek olacaktır. Gözlemleriniz sonucunda arkadaşınıza en uygun olan hediye kutusunu seçebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşınızı mutlu edecek farklı parçaları sizin bir araya getirmeniz de yakın arkadaşınızı ne kadar iyi tanıdığınızı gösterir.

  En yakın arkadaşa hediye kutusu alırken; içerisinde bulunan ürünlerde kendisinden bir parça bulacağı hediye kutularına şans vermelisiniz. Onu yansıtacak bir hediye kutusunun içine desenli mini albüm ekleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak ekleyeceğiniz pola kartlar ile hediyenizi daha da kişiselleştirebilirsiniz.

  Yakın arkadaş doğum günü hediyesi almak isteyenler en çok tercih ettiği bir diğer ürün de kitaplardır. Kendinizin okuyup beğendiği ya da ona uygun olduğunu düşündüğünüz bir kitabı hediye kutusuna ekleyebilirsiniz. Kitap, kahve, kupa, çikolata ve tütsü ile yakın arkadaşınıza keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz.

  Doğum Günü Hediyesi için Adresiniz Muhiku!

  Arkadaşa doğum günü hediyesi arıyorsanız sizin için her zaman en doğru adres Muhiku! Çünkü Muhiku birbirinden farklı ürünler ve ulaşılabilir fiyatlarla her geçen gün kutu sayılarısını arttırıyor. Ayrıca tekil ürün çeşitliliğinde de büyük bir artış meydana geliyor.

  Muhiku ile doğum günü hediyeleri başta olmak üzere birçok özel güne uygun ürünler ile kendi hediye kutularınızı tasarlayabilirsiniz. Aynı zamanda halihazırda tasarlanmış konsept hediye kutuları arasından da seçim yapabilirsiniz. Böylece en yakın arkadaşlarınıza en özel doğum günü hediyesisi gönderebilirsiniz.

  Kız arkadaşınızın hayranı olduğu ürünlerden oluşan koleksiyon ürünlerini özel tasarım Happy Birthday kutusu ve özel tasarım motto kartları ile taçlandırabilirsiniz. Ayrıca vazoda veya saksıda canlı çiçek seçeneklerimiz ile kutunuza ince düşünülmüş bir hediye ekleyebilirsiniz.

  Arkadaşa doğum günü hediyesi olarak çok anlamlı olabilecek anı albümü ile geçmişten günümüze fotoğraflarınızı sıralayabilirsiniz. Hazırlayacağınız doğum günü hediyeniz sayesinde arkadaşınızla beraber anılarınıza doğru bir yolculuk yapabilirsiniz.

  Arkadaşınızın kahve demlemeye ve kahve tarihine ilgisi var ise bunun için oluşturulmuş hediye kutularımızdan seçebilirsiniz. Ayrıca kahve ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz ve tadabileceğiniz dünya kahvelerinin bulunduğu hediye kutusuna ek olarak kahve temalı kupa ve bardak altlıkları ile hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz.

  S: 🎁Arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Arkadaşa doğum günü hediyesi arıyorsanız seçenekleriniz oldukça fazla! Kahve ve çay başta olmak üzere fincan takımı, el yapımı bardak, kolye, bileklik, fular, broş, kitap, puzzle, deneyim kitleri, kahve ekipmanları, anahtarlık, cüzdan ve çiçek gibi pek çok hediyeyi arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz tüm bu ürünlerler arkadaşınız için en özel hediye kutusunu da hazırlayabilirsiniz. Arkadaşınıza hitap eden en özel doğum günü hediyesini hazırlamak için Muhiku’nun kendi kutunu yap sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  S: Erkek arkadaşa alınacak en anlamı hediyeler nelerdir?
  C: Erkek arkadaşa alınacak en anlamlı hediye, her ilişkide değişkenlik gösterebilir. Sizin için anlamlı olan bir fincan kahve iken bir başkası için el yazısı bir not olabilir. Bu gibi durumlarda klasik olan hediyeler ister istemez anlam kazanacaktır. Kravat ve kitap erkeklere hediye alınacak anlamlı hediyelerden sayılabilir.
  S: Arkadaşımıza alabileceğimiz hediyeler nelerdir?
  C: Arkadaşınıza alabileceğiniz en özel hediyeler özenle hazırlanan hediye kutuları olacaktır. Farklı ilgi alnalarına ve beğenilere göre hazırlanan doğum günü hediye kutuları arasından arkadaşlarınızı mutlu edecek en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.İlgi alanlarına ve beğenilere göre özenle hazırlanan yaş günü hediyeleri için Muhiku’nun doğum günü hediyeleri koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.
  S: Kız arkadaşa ne alınır?
  C: Kız arkadaşa hediyeler oldukça geniş bir yelpazede olabilir. Bu sebeple ürünlerin içinde kaybolmanız çok normal. Örneğin arkadaşınız doğal ürünlerden hoşlanıyor ise ona sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan bir kutu hediye edebilirsiniz. Ayrıca vegan ve el yapımı ürünlerden de ekleyerek hediye kutunuzu tamamlayabilirsiniz. Kısacası Muhiku’nun geniş ürün çeşitliliği içinden kız arkadaşınıza hitap edecek en özel hediyeleri seçebilirsiniz.
  S: Doğum gününde alınabilecek en modern hediyeler nelerdir?
  C: Modern hediye seçeneklerine bakacak olursak kişiler son zamanlarda ihtiyaca yönelik hediyeler tercih ediyor. Bunun yanı sıra deneyim kitleri son zamanların popüler hediye seçeneklerinden biri. Yakın arkadaşınızla beraber vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız ve bu vakti biraz daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız deneyim kitleri tam size göre!