Anneye Özür Hediyesi

İlgi Alanı
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Bakım Sever
Muhiku Mini
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Anneme Hediye Kutusu

   Anneme Hediye Kutusu

   %21 indirim
   229.00 TL
  • Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   Keyifli Hatıralar Hediye Kutusu

   275.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Atlas Kutusu
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Anneme Sevgi Dolu Hediye Kutusu

   Anneme Sevgi Dolu Hediye Kutusu

   %23 indirim
   265.00 TL
  • Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   Kendine Zaman Yarat Hediye Kutusu

   %22 indirim
   319.00 TL
  • Anneme Şık Hediye Kutusu

   Anneme Şık Hediye Kutusu

   %23 indirim
   339.00 TL
  • You're The Best Hediye Kutusu

   You Are The Best Hediye Kutusu

   335.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Canım Anneme Hediye Kutusu

   Canım Anneme Hediye Kutusu

   385.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Kişiye Özel Baskı
  • Keyifli Günler Hediye Kutusu

   Keyifli Günler Hediye Kutusu

   389.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu

   Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu

   %23 indirim
   469.00 TL
  • Mutluluk Zamanı Hediye Kutusu

   Mutluluk Zamanı Hediye Kutusu

   %22 indirim
   385.00 TL
   Yüksek Talep Görüyor!
  1

  Anneler bu hayattaki en değerli varlığımızdır. Bu yüzden anneye özür hediyesi olarak seçeceğimiz hediyeler özenli olmalıdır.  Bazen istemeden de olsa en ufak bir hareketimiz veya söylenilen sözle annemizin kalbini kırabiliriz.  Kırılan bir kalbi onarmak ise uzun zaman alabiliyor.

  Söz konusu anne olunca onu üzgün görmek daha çok canımızı acıtacaktır. Kuru kuru özür dilemek yerine anneye özür hediyesi alarak aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Mesela bir çiçek bile gönül alma hediyeleri arasında yer alacaktır.

  Muhiku’nun özür hediyeleri sayfasını inceleyerek anneniz için ilham alabilirsiniz. Farklı hediye seçeneklerini değerlendirmek için Muhiku’nun Anneye Hediye kategorisinden annenizin zevkine uygun olabilecek konsept kutulardan birini de satın alabilirsiniz.

  Anneye Özür Hediyesi Ne Alınır?

  Anneye özür hediyesi almak istiyorsanız bu konuda kendinizi sınırlandırmak  zorunda değilsiniz. Önemli olan annenizin kalbini tekrar kazanmak olduğu için annenizin en çok mutlu olabileceği ürünlere öncelik vermelisiniz.

  Anneye Özür Hediye Fikirleri

  • Kupa
  • Fincan takımı
  • Kahve veya çay çeşitleri
  • Dekorasyon ürünleri
  • Çikolata
  • Fular
  • Takı
  • Cilt bakım ürünleri
  • Ofis hediyeleri

  Örneğin günlük yaşamında kahve tüketmeyi seven biri ise kahve çeşitlerinden oluşan bir hediye kutusu tercih edebilirsiniz. Ek olarak fincan takımı alabilir ve böylece annenizle yarım kalan sohbetlere kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Hediyenizin yanına kahvenin yanına eşlik edecek çikolata çeşitlerinden de eklemeyi unutmayın deriz.

  Gönül Alma Hediyeleri

  Kalbini kırdığınız kişi anneniz, babanız, arkadaşınız veya sevgiliniz olabilir. Her kim olursa olsun özür dilemek bir erdemdir. Özür dilemek sizin için tek başına yetersiz olabilir. Ufak da olsa bir hediye alarak hatanızı telafi edebilirsiniz.

  Sevgiliye özür hediyesi olarak daha çok kalpli objelere yönelebilirsiniz. Böylece ona verdiğiniz değeri alacağınız hediyelere yansıtabilirsiniz. Örneğin kalpli bir kupa, kalpli çikolatalar, kalpli süsler veya peluş ayıcık gönül alma hediyeleri arasında yer alabilir. Anneye özür hediyesi vermek için fotoğraflı hediyeler almayı düşünebilirsiniz.

  Sevgiliye Özür Hediyesi

  Sevgilinizi istemeden de olsa üzmüş olabilirsiniz. Kendinizi affettirmenin yolunu ise hediye almakta bulmuş olabilirsiniz. Bu çok doğal bir şeydir. Sadece özür dilemek yerine hediye alarak barışmak istemek ona vermiş olduğunuz değeri gösterecektir. Peki barışma hediyesi ne olabilir?

  Kadın sevgiliye alınacak hediyeler arasında takı seçeneği de yer almaktadır.  Hem onun zarifliğini ön plana çıkaracak hem de kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Kadınların günlük hayatında kullanabileceği aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Mesela fular gibi. Ayrıca cilt bakım ürünleri de sevgiliye özür hediyesi olarak verilebilir. Çünkü her kadın gibi sevgiliniz de bu ürünleri görünce hiç şüphesiz çok sevinecektir. Sevgiliniz için yüz bakım serumları, kil maskeleri, vücut peelingleri ve bakım yağları alabilirsiniz.

  Özür dileme hediyeleri erkeğe alınacaksa daha çok kullanışlı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Erkeklerin kadınlara nazaran zevklerini anlamak daha zor olabiliyor. Genelde günlük hayatlarında kullanabilecekleri hediye seçimleri yapabilirsiniz. Hediye tercihlerinizi cüzdan veya deri anahtarlık gibi eşyalardan yana kullanabilirsiniz. Öte yandan erkekler için özür hediyesi olarak iş yeri hediyelikleri de kullanabileceği hediyeler arasında yer alacaktır.

  Özür Hediye Fikirleri

  Annenize hediye almak için maddiyatın pek önemi yoktur. Çünkü çocuklarından gelecek hediye ne olursa olsun anneniz ile aranızdaki küslüğü bitirmek için yetecektir. Anneye özür hediyesi olarak çiçek almayı düşünebilirsiniz. Muhiku’da bulunan birbirinden farklı renklere sahip orkide çiçeklerinden birini anneniz için alabilirsiniz. Diğer çiçek seçeneklerini değerlendirebilmeniz için Muhiku’nun Özür Çiçekleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Özür hediyeleri el yapımı ürünlerden de oluşabilir. Muhiku’nun kendi kutunu yap avantajı sayesinde dilediğiniz el yapımı ürünlerle kendi hediye kutunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca annenizin salonuna çok yakışacak dekorasyon ürünlerinden de almayı düşünebilirsiniz.

  En Güzel Özür Hediyeleri Muhiku’da!

  Muhiku ile kırılan kalpleri onarmaya yetecek özür hediyeleri sizlerin hizmetine sunuluyor. Farklı konseptlerde hazırlanmış hediye kutularından tutun da herkesin zevkine ve ilgi alanlarına yönelik hediyelere Muhiku’dan sahip olabilirsiniz.

  Kahve severe dünya kahveleri çeşitleri, kutu oyunlarından deneyim kitlerine kadar pek çok hediye alternatifini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca annenizi, babanızı kısacası tüm sevdiklerinizi mest edecek hediye setlerinden de alabilirsiniz. Herkese ve her kesime hitap edecek ürünlerle hazırlanmış bu hediye setleri zor günlerin kurtarıcısı olabiliyor.

  Sizler de sevdikleriniz için en güzel özür hediyesi bakıyorsanız doğru adrestesiniz!

  S: 🌻 Özür hediyesi nedir?
  C: Özür hediyesi kırılan kalpleri onarmayı sağlayan, sevdikleriniz ile aranızdaki buzları eritmeyi başarabilen hediyelerdir. Sizler de kuru kuru özür dilemek istemiyorsanız sevdikleriniz için özür hediyeleri alabilirsiniz. Örneğin anneniz için çiçek, sevgiliniz için kalpli çikolatalar, babanız için cüzdan gibi hediyeler tercih edebilirsiniz.
  S: 🌻 Anneye özür hediyesi alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Anneniz için özür hediyesi alırken onu mutlu edebilecek eşyalara veya hediyeliklere öncelik verebilirsiniz. Bir liste hazırlayabilir ve hediye tercihlerinizi yaparken işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca hediye seçimlerinizi yaparken annenizin zevklerini veya ilgi alanlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece annenizin kalbini kazanmayı başarabilirsiniz.
  S: 🌻 En güzel anneye özür hediye fikirleri nelerdir?
  C: İstemeden de olsa sevdiklerimizin kalbini kırabiliyoruz. Ama kırılan kalpleri onarmak ise bazen çok uzun sürebiliyor. Ancak Muhiku ile annenizin kalbini tekrar kazanabileceksiniz. Muhiku'da bulunan çiçeklerden birini anneniz için alabilirsiniz. Ayrıca annenizi mutlu edecek çikolatalardan ve kahve çeşitlerinden oluşan hediye kutusu da hazırlamayı düşünebilirsiniz.
  S: 🌻 En uygun anneye özür hediyeleri nelerdir?
  C: Annenizden özür dilemek için alacağınız hediyenin pahalı olmasına gerek yoktur. Uygun fiyatlı hediyelerle de aranızdaki küslüğü bitirebilirsiniz. Çünkü çocuğundan gelecek her hediye onun yüzünde gülümseme oluşmasını sağlayacaktır. Muhiku'da bulabileceğiniz uygun fiyatlı anneye özür hediyesi olarak anne baskılı kupa, bardak altlığı, çikolata ve çay çeşitlerinden alabilirsiniz.