• 0

Bugüne Kadar Binlerce Anneyi Mutlu Ettik!

Anneye hediye almak en zor seçimlerden biridir. Seçeneklerin çiçek, mutfak aletleri ve dekoratif ürünler ile sıralanması ona kendini özel hissettirme isteğimizi ne yazık ki yerine getirmeyebilir. Tam da bu noktada sizin için harika fikirler geliştirdik!

Annenizi Bugün Mutlu Edin!

Anneye Hediye Kutuları

  • Anneye Hediye
  • Günün Fırsatı
  • İndirimdekiler
  • En Yüksek Puanlılar
  • Yeni Eklenenler

Dünya Kahveleri Kutusu

(42)
%22indirim
89 TL 69 TL
En Uygun Fiyat!
En çok satan kutu

Mithra Kutusu

(23)
%49indirim
154 TL 79 TL
Çok Satan
En yüksek puanlı kutu!

Dünya Çayları Kutusu

(15)
%44indirim
159 TL 89 TL
Çok Satan
Bu fiyattan son 39 kutu!

Hera Kutusu

%26indirim
189 TL 139 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Değirmenli Türk Kahvesi Kutusu

%21indirim
189 TL 149 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
129 TL
İlk 10 siparişe Lavanta Yapraklı Tarçınlı Butik Sabun Hediye!
Yeni Kutu!

Türk Kahvesi Kutusu

%19indirim
159 TL 129 TL
Sepette %16 indirimli fiyat
109 TL
İlk 10 siparişe Bahar Çiçekleri Desenli Fular Hediye!
Yeni Kutu!

Lima Kutusu

%17indirim
179 TL 149 TL
Sepette %13 indirimli fiyat
129 TL
İlk 10 siparişe Detox Matarası Hediye!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo
Yeni Kutu!

Metis Dekorasyon Kutusu

(1)
%19indirim
159 TL 129 TL
Sepette %23 indirimli fiyat
99 TL
En Uygun Fiyat!

Helen Kutusu

(18)
%22indirim
139 TL 109 TL
TÜKENDİ

Flora Kutusu

%28indirim
179 TL 129 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Luna Kutusu

%28indirim
179 TL 129 TL

Atlas Kutusu

(87)
%18indirim
109.00 TL 89.00 TL
En çok yorum alan kutu!

Freya Kutusu

%26indirim
189 TL 139 TL
Sepette %22 indirimli fiyat
109 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Merkür Kutusu

%13indirim
79.00 TL 69.00 TL
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu – Maksi

%18indirim
109 TL 89 TL
Yeni Kutu!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Sağlıklı Atıştırmalık Kutusu – Mini

%25indirim
79 TL 59 TL
Yeni Kutu!
Ücretsiz & Aynı Gün Kargo

Doğum Günü Hediyesi veya Anneler Günü Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu anneye alınacak hediyeler olunca her sene tekrar eden yeni bir hediye bulma telaşı sarıyor. Gerek anneye doğum günü hediyesi gerekse anneler günü hediyesi olmak üzere minimum yılda 2 kez hediye alma gereksinimi hissediyoruz ve ister istemez kısır bir döngünün içerisine giriyoruz. Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu kısır döngüye çözüm getirmesi için kurduk. Gözümüzden sakındığınız annelerimizi mutlu etmek için her gün daha iyi kutular tasarlıyor ve her ay binlerce annenin mutluluğuna ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Anneye hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Muhiku olarak annenizin hayatının farklı alanlarına değer katması için özen gösteriyoruz. Annelere hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriterimiz oluyor. Mesela annenizin en son doğum gününde ne aldınız?

Anneye hediye almak belki de en zor seçimlerden birisidir. Ne alırsam beğenir sorusuna yanıt bulmak düşündüğümüz kadar kolay olmayabiliyor. Mutfak aletleri, dekoratif ürünler, kıyafetler vb. seçenekler dört bir tarafımızı sarıyor. Muhiku olarak tam bu noktada anneye alınacak hediye fikirleri geliştirdik. Onların hayatının farklı alanlarına dokunan, farklı deneyimler yaşayabilecekleri hediye kutuları tasarladık. Nitekim annelerine Muhiku’dan kutu hediye edenler sadece bir kutu hediye etmiyorlar. Onların kaliteli vakit geçirmeleri için aslında bir zamanı rezerve ediyorlar.

Muhiku kutularındaki farklı kategorilerde farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını artırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Bir diğer taraftan annelere verilebilecek hediye çeşidinin çok fazla olması ise kafa karışıklığı oluşturabiliyor. Çiçek, çikolata, mutfak aletleri, ev dekorasyonları ve sonu gelmeyen opsiyonlar acaba ne alsam sorusunun cevabını zorlaştırıyor. Muhiku ise tüm bunlardan farklılaşarak annelerimiz için beğeni oranı oldukça yüksek, harika kutular sunar.

Anneler gününde ise hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla annenizin çayını ve kahvesini içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce anneyi mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sepet