×
60.000'den fazla kişiyi yenilikçi hediyelerle mutlu ettik!
Tüm Kutularda Aynı Gün & Ücretsiz Kargo

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Geleneksel Hediyelerden Sıyrılın

Sevdikleriniz için yenilikçi, deneyim odaklı ve
kendilerine kaliteli zaman ayırabilecekleri harika kutular tasarladık.

Bugün Mutlu Et

Aynı gün kargo ve teslimat
15.00’a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo ve İstanbul içi teslimat seçeneği
Tüm kutularda kargo bedava!
Ekstra kargo ücretini kimse sevmez. Biz de öyle.
Koşulsuz İade
İnternet hala riskli mi geliyor? Beğenmezseniz koşulsuz iade edin!

Kışa Özel Kutular

< >

En Çok Satan Kutular

Kışa Özel Ürünler

Hediye Kutuları

< >

Bugüne Kadar Binlerce Anneyi Mutlu Ettik!

Anneye hediye almak en zor seçimlerden biridir. Seçeneklerin çiçek, mutfak aletleri ve dekoratif ürünler ile sıralanması ona kendini özel hissettirme isteğimizi ne yazık ki yerine getirmeyebilir. Tam da bu noktada sizin için harika fikirler geliştirdik!

Annenizi Bugün Mutlu Edin!

Doğum Günü Hediyesi veya Anneler Günü Hediyesi Ne Alırsam Beğenir?

Söz konusu anneye alınacak hediyeler olunca her sene tekrar eden yeni bir hediye bulma telaşı sarıyor. Gerek anneye doğum günü hediyesi gerekse anneler günü hediyesi olmak üzere minimum yılda 2 kez hediye alma gereksinimi hissediyoruz ve ister istemez kısır bir döngünün içerisine giriyoruz. Aslında Muhiku’yu da tam olarak bu kısır döngüye çözüm getirmesi için kurduk. Gözümüzden sakındığınız annelerimizi mutlu etmek için her gün daha iyi kutular tasarlıyor ve her ay binlerce annenin mutluluğuna ortak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Anneye hediye kutularının bir diğer avantajı ise tek kutuda birçok hediye barındırmasıdır. Muhiku olarak annenizin hayatının farklı alanlarına değer katması için özen gösteriyoruz. Annelere hediye verirken öylesine bir kutu olmaması en önemli kriterimiz oluyor. Mesela annenizin en son doğum gününde ne aldınız?

Anneye hediye almak belki de en zor seçimlerden birisidir. Ne alırsam beğenir sorusuna yanıt bulmak düşündüğümüz kadar kolay olmayabiliyor. Mutfak aletleri, dekoratif ürünler, kıyafetler vb. seçenekler dört bir tarafımızı sarıyor. Muhiku olarak tam bu noktada anneye alınacak hediye fikirleri geliştirdik. Onların hayatının farklı alanlarına dokunan, farklı deneyimler yaşayabilecekleri hediye kutuları tasarladık. Nitekim annelerine Muhiku’dan kutu hediye edenler sadece bir kutu hediye etmiyorlar. Onların kaliteli vakit geçirmeleri için aslında bir zamanı rezerve ediyorlar.

Muhiku kutularındaki farklı kategorilerde farklı ürünler ile hediye çeşidini ve sayısını artırarak aslında beğeni ihtimalini de yukarı çekebiliyorsunuz. Bir diğer taraftan annelere verilebilecek hediye çeşidinin çok fazla olması ise kafa karışıklığı oluşturabiliyor. Çiçek, çikolata, mutfak aletleri, ev dekorasyonları ve sonu gelmeyen opsiyonlar acaba ne alsam sorusunun cevabını zorlaştırıyor. Muhiku ise tüm bunlardan farklılaşarak annelerimiz için beğeni oranı oldukça yüksek, harika kutular sunar.

Anneler gününde ise hediye seçimi maalesef bir rekabete dönüştürülebiliyor. Zarafet ve incelikten uzak, düşünülmüş hediyelerden yoksun daha çok gösteriş odaklı hediyeler tercih edilebiliyor. Halbuki tasarladığımız kutularla annenizin çayını ve kahvesini içerken dostu, kitap okurken yoldaşı, güzelliğinin bir parçası, eğlencesinin ise mimarı olabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce anneyi mutlu ettik. Bugün siz de yüksek kalitede en uygun hediye kutuları ile ücretsiz kargo, aynı gün teslimat ve koşulsuz iadeden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz!

Sepet