Anneler Günü Hediyeleri

150 TL Altı Hediyeler
Kahve Sever
Çay Sever
Çiçek Sever
Çikolata Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Kitap Sever
Plan Sever
X
Filtre
Filtre
  • Fiyat
  • İlgi Alanı
  • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
1

Bizi dünyaya getirip en güzel şekilde yetiştiren annelerimize teşekkür edebilmek için Anneler Günü hediyeleri almak bizlere harika bir fırsat sunuyor. Her ne kadar anneler hep “bir öpücük, sevgi dolu bir sarılma” karşısında bile çok mutlu olsalar da bütçenizi sarsmayacak güzel bir hediye karşısında sizinle çok gurur duyacak, hediyenizi asla unutmayacaktır.

Anneler Günü hediyeleri ararken artık blender, ütü, tost makinesi ya da beyaz eşya alanların kalmadığını düşünüyoruz. Fakat yine de aklınıza bu tarz özelliksiz ve aslında ancak evinizin ruhuna hitap edebilecek hediye fikirleri geliyorsa bu düşüncelerden acilen uzaklaşmanız gerekiyor. Aynı şekilde çanta, cüzdan, ayakkabı gibi alternatifler de genellikle beğenilmese bile ayıp olur düşüncesiyle değiştirilmediği için dolabın bir köşesinde kalıp ömrünü karanlıklar içerisinde geçirebiliyor.

Anneler Günü hediyesi alırken değerli annenizin ya da kayınvalidenizin zevkine hitap edecek bir seçim yapmak çok zor olmayacaktır. Zira senelerdir birlikte olduğunuz annenizin nelerden hoşlandığını az çok biliyorsunuzdur. Yine de kafası karışan ya da biraz ilhama ihtiyacı olan kişiler için önerilerimizi paylaşalım.

En Şık Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü hediyesi olarak çiçek almak mı? Bizce çok sıradan. Belki seneler önce henüz imkanlar bu kadar artmamışken çiçek hediye etmek gayet güzel bir fikirdi fakat günümüz şartlarında öyle değil.

Muhiku olarak annenizi, ablanızı, teyzenizi ve kayınvalidenizi bu özel günde sevindirecek, hayatının farklı alanlarına dokunacak, kaliteli ve kullanışlı hediye kutuları tasarlıyoruz.

Mesela her anneyi mest edecek yasemin kokusunu mumlarımıza taşıyoruz; yanına gün içinde istediği saatte tüketebileceği, ruhunu dinlendirecek bir bitki çayı ekliyoruz; ortamını güzelleştirecek bir dekorasyon ürünü ve kişisel bakımının vazgeçilmezi olacak bir parçayla hediyeyi tamamlıyoruz. Böylelikle mutluluğu tek kutuya sığdırıyoruz.

Kayınvalideye hediye ne alınır karar veremiyorsanız sizin için pek çok hediye kutusu seçeneği mevcut. Anneler Günü için özel olarak hazırladığımız koleksiyonda yapılan araştırmalardan ve ekibimizin ortak kararlarından güç alarak en şık ve en kullanışlı parçalara yer veriyoruz.

Alışverişinde geç kalanlar ve hemen teslim edilmesini isteyenler için İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneği ve tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmetimizle bu özel güne en çok yakışacak hediye kutularını annenizin kapısına kadar getiriyoruz.

Anneler Günü Hediye Kutuları

Meyve-sebzeyi mevsiminde alan, her şeyin doğalına yönelen bir anneniz varsa ona dünyanın en özel çaylarını derlediğimiz kutumuzdan hediye edebilirsiniz. İçerisine kupa, süzgeç ve bir de ikinizin güzel fotoğraflarını yerleştirebileceğiniz çerçeve eklediğinizde annenizin mutlu olmaması imkansız!

Türk kahvesi içmekten keyif alan bir anneye sahipseniz ona içerisinde lokumu, kahve fincanı takımı, Türk kahvesi, bakır cezvesi ve dekoratif mumu olan hediye setimizi verebilir; karşılıklı kahve keyfi yaşarken birbirinizin en iyi arkadaşı olduğunu hissettirebilirsiniz.

Bakımına özen gösteren ve banyo ritüelini keyfe dönüştüren anneler için içerisinde peştamal, ahşap saç tarağı, Mardin’deki kadın üreticiler tarafından %100 doğal içeriklerle hazırlanan lavanta sabunu ve vücut lifi, duş jeli, yaseminli mum bulunan Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu’nu armağan edebilirsiniz.

Kayınvalideye Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Kayınvalideye hediye alırken de tıpkı annemize alıyormuş gibi en özel ve zarif seçimleri yapmak isteriz. Kayınvalidenizin hoşlandığı şeylerden emin değilseniz kocanızdan yardım alabilirsiniz.

Kayınvalideye hediye olarak içerisinde beyaz çerçeve, fesleğen yetiştirme deneyimi, kahveli mum ve ikili Türk kahvesi fincan takımı bulunan Hep Aklımdasın Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Bu kutuyu tabii ki kayınvalideye doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

“Hep Aklımdasın” mesajını vereceğiniz bu kutuya aynı zamanda kayınvalidenizin içini ısıtacak güzel bir hediye notu yazabilir; sizin, kocanızın ve kayınvalidenizin güzel bir fotoğrafını bastırarak çerçeveye yerleştirebilirsiniz.

Görüştüğünüz zamanlarda da şık bambu fincanlarda Türk kahvesi pişirip karşılıklı içmeniz kayınvalidenizi çok mutlu edecek, ilişkinizin güzelliğini vurgulayacak ve doğal olarak bu durum kocanızın da hoşuna gidecektir.

El Yapımı Anneler Günü Hediyesi

İlginç fikirler arayanlar, el yapımı hediye hazırlayarak annelerini bu özel günde mutlu edebilirler. Muhiku’daki deneyim kitleri sayesinde tam da onların zevkine hitap eden mum, sabun, dilek kristali, kokulu taş, beton saksı ya da mumluk gibi DIY projeleri değerlendirebilirler.

Bu projeleri hayata geçirirken en sevdiği kokulardan, sevdiği renklerden ve hoşlandığı objelerden ilham alabilirsiniz. Kendisi ucuz olsa da manevi değeri yüksek olan bu kitler sayesinde el emeği bir Anneler Günü hediyesi verebilirsiniz. Hazırladığınız hediyenin içerisine annenizi ne kadar çok sevdiğinizi anlatan, ona verdiğiniz değeri hissettiren bir de mesaj yazarak günün ruhunu en güzel şekilde yansıtabilirsiniz.

S: Anneye anlamlı Anneler Günü hediyesi ne alınabilir?
C: Anneler Günü hediyesi olarak annenize aynı zamanda en yakın arkadaşınız olduğunu hissettirecek bir Türk kahvesi seti alabilirsiniz. Muhiku'daki şık ve uygun fiyatlı Türk Kahvesi Kutusu'nda ikili toprak fincan seti, toprak cezve, çikolata ve yüksek kalite Türk kahvesi bulunuyor.
S: Anneme ne hediye alabilirim?
C: Annenize Anneler Günü hediyesi olarak içerisinde kendine vakit ayırdığında keyifle tüketebileceği çayların bulunduğu bir hediye seti alabilirsiniz. Dilerseniz bu setin içerisine ikinizin fotoğrafını koyabileceğiniz çerçeve, ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bir kitap ve kişisel bakımında kullanabileceği %100 doğal defne sabunu da ekleyebilirsiniz.