Erkek Aksesuar

Ürünleri Sırala
 • Bordo Kravat

  Bordo Kravat

  59.90 TL
 • Lacivert Kravat

  Lacivert Kravat

  59.90 TL
 • Siyah Kravat

  Siyah Kravat

  59.90 TL
  Tükendi
 • pierre-cardin-mendil

  Pierre Cardin Mendil

  79.00 TL
  Tükendi
 • Siyah Cüzdan Kartlık

  Siyah kartlık Cüzdan

  69.00 TL
  Tükendi

S: 👨 Erkek aksesuar çeşitleri nelerdir?
C: Erkekler aksesuar yönünden kadınlar kadar şanslı olmasalar da onlar için tasarlanan ürün sayısı da oldukça fazla. Gümüş ve çelik takı modelleri, kartlık ve cüzdan çeşitleri, bere gibi ürünler erkek aksesuar çeşitleri arasında yer alıyor.
S: 👨 Erkek aksesuar seçimi nasıl yapılır?
C: Değer verdiğiniz bir erkeğe aksesuar seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey hediyeyi vereceğiniz kişinin stili olmalı. Onun stiline uygun seçimler yapmalısınız. Aksi takdirde aldığınız hediyelik yalnızca bir defa kullanılacak ve bir köşede unutulup gidecektir.
S: 👨 Hediyelik erkek aksesuarı alırken nelere dikkat edilmeli?
C: Hediyelik erkek aksesuar seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken üç farklı husus var. Bunlar; hediye alacağınız kişinin stili ve ürün kalitesi. Özellikle takı gibi çabuk kararabilen ve yıpranan ürünlerde gümüş ve çelik tarzı madenlerden yana seçim yapmanızı tavsiye ederiz.
S: 👨 Erkeğe hediye olarak aksesuar almanın avantajları nelerdir?
C: Aksesuar hem erkeklerin hem de kadınların günlük hayatta en çok kullandıkları ürünler arasında yer alıyorlar. Dolayısıyla erkeğe hediye olarak aksesuar vermenin avantajlarını; erkeğin tarzına şıklık katması, en sade kombinlere bile havalı bir görünüm kazandırması ve hayatı kolaylaştırması -özellikle kartlık gibi aksesuarlar- şeklinde sıralayabiliriz.