Cüzdan & Kartlık

 • El Yapımı Süet Deri Cüzdan - Taba
  %23 İndirim!
  Original price was: 130,00 TL.Current price is: 99,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Deri Kartlık - Bordo
  %23 İndirim!
  Original price was: 129,90 TL.Current price is: 99,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Deri Kartlık - Yeşil
  %23 İndirim!
  Original price was: 129,90 TL.Current price is: 99,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Kapaklı Deri Kartlık - Taba
  %22 İndirim!
  Original price was: 179,90 TL.Current price is: 139,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Taba Rengi Tek Bölmeli Deri Kartlık
  %27 İndirim!
  Original price was: 245,00 TL.Current price is: 179,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Kahverengi Deri Kartlık Cüzdan
  %17 İndirim!
  Original price was: 240,00 TL.Current price is: 199,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Bordo Deri Kartlık Cüzdan
  %17 İndirim!
  Original price was: 240,00 TL.Current price is: 199,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Koyu Kahverengi Deri Kartlık
  %17 İndirim!
  Original price was: 300,00 TL.Current price is: 249,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Taba Rengi Deri Kartlık
  %17 İndirim!
  Original price was: 300,00 TL.Current price is: 249,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Bordo Deri Cüzdan
  %29 İndirim!
  Original price was: 410,00 TL.Current price is: 290,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Terakota Deri Cüzdan
  %29 İndirim!
  Original price was: 410,00 TL.Current price is: 290,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Yeşil Deri Cüzdan
  %29 İndirim!
  Original price was: 410,00 TL.Current price is: 290,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Kahverengi Deri Pasaport Kılıfı
  %9 İndirim!
  Original price was: 360,00 TL.Current price is: 329,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Bordo Deri Pasaport Kılıfı
  %9 İndirim!
  Original price was: 360,00 TL.Current price is: 329,00 TL.
  Tükendi
 • Yade Minimal Deri Kartlık
  %22 İndirim!
  Original price was: 229,90 TL.Current price is: 179,90 TL.
  Tükendi
 • El Yapımı Süet Deri Cüzdan - Kahverengi
  %23 İndirim!
  Original price was: 130,00 TL.Current price is: 99,90 TL.
  Tükendi
 • El Yapımı Süet Deri Cüzdan - Yeşil
  %23 İndirim!
  Original price was: 130,00 TL.Current price is: 99,90 TL.
  Tükendi
 • Yade Kahverengi Deri Cüzdan
  %8 İndirim!
  Original price was: 270,00 TL.Current price is: 249,00 TL.
  Tükendi

Cüzdanlar, günlük yaşamın vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Yaşamımızı kolaylaştıran aynı zaman da stilimizi tamamlamamıza yardımcı olan cüzdan ve kartlık modellerine Muhiku ile ulaşabilir hatta sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz.

Olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alan cüzdan modelleri Muhiku’da! Bu ürünler günlük yaşamanıza şıklık katacak aynı zaman da kullanım kolaylığı ile en sevdiğiniz eşyanız olacak!

Cüzdan çeşitleri çok olsa da kullanışlı aynı zaman da şık bir model bulmak çok kolay olmuyor! Dolayısıyla cüzdan seçimi yaparken pek çok kriterimiz olabiliyor.

Şık görünüyor diye satın aldığımız fakat kullanmadığımız cüzdan modelleri açılmayan çekmecelerde daha da eskiyebiliyor. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız size cazip bir önerimiz var!

Muhiku’da yer alan cüzdan ve kartlık modellerini inceleyerek kendi tarzınıza uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Üstelik bu ürünleri hediye fikri olarak da değerlendirebilirsiniz.

Muhiku’da yer alan aksesuar modelleri arasında yer alan cüzdanlar, en kullanışlı hediyeleri vermenize aracı oluyor. Şık ve estetik görünümleri ile dikkat çeken cüzdan modellerini bakmadan hediyenizi seçmeyin deriz. Üstelik hediyenizi farklı kategorilerde yer alan ürünlerle de zenginleştirebilirsiniz.

En Kullanışlı Cüzdan Modelleri Muhiku’da!

Bir cüzdan satın alınırken ilk aranılan başlık tabii ki kullanışlı olmasıdır. Cüzdan satın almadan önce ürünün uzun süre kullanılabilmesini aynı zamanda da hoş bir tasarıma sahip olmasını isteriz. Fakat tüm istediklerimizi bir arada bulmak bazen mümkün olmuyor. Tercih ettiğimiz cüzdan bazen göze hitap ederken kısa zamanda eskiyebiliyor. Böyle bir durum ile karşılaşmak istemiyorsanız Muhiku’nun kullanışlı ve şık cüzdan modellerine göz atmalısınız!

Cüzdanlar günlük yaşamın vazgeçilmezi olduğu gibi iyi bir hediye fikirdir. Tercih ettiğiniz şık bir cüzdan modeli ile doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Hatta özel günler için anlamlı bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Muhiku, sevdiklerinize anlamlı hediyeler vermenize olanak tanıyor. Çünkü burada herkesin zevkine göre pek çok hediye fikri bulunuyor. Dilerseniz siz de bu fikirlerden faydalanarak yenilikçi hediyelere sahip olabilirsiniz.

Kartlık Cüzdan Modelleri

Günlük yaşamın en pratik aksesuarlarından biri olan kartlık cüzdanlar  herkesin kullanmaktan keyif aldığı ürünlerdendir. Özellikle küçük çanta kullananların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan kartlık modellerine Muhiku ile ulaşabilirsiniz.

Kartlık çeşitleri klasik gibi görünse de Muhiku’da zevkinize göre tercih edebileceğiniz modeller bulunuyor. Ayrıca kalitesinden yana şüphe etmenize de gerek yok! Çünkü tüm modeller uzun zaman kullanabileceğiniz kalitede tasarlanmaktadır.

Deri kartlık cüzdan modellerini hem kendimiz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Çünkü kartlık, hediye olarak verilebilecek ürünlerden biridir. Özellikle erkek arkadaşına hediye arayanların tercih edebileceği kartlık cüzdanları doğum günü hediyesi veya yılbaşı hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Hediyeler, her dönem sevdiklerimizi mutlu etmemize aracı olan detaylardan biridir. Bu detayı Muhiku’nun kartlık cüzdan modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu hediyeler bütçenize uygun ve kullanışlıdır.

Kartlık cüzdan çeşitlerini inceleyerek siz de bir yakınınıza kullanışlı bir hediye verebilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak tercih ettiğiniz deri kartlık cüzdanları Muhiku’da yer alan diğer hediyelikler ile tamamlayabilirsiniz.

Üstelik verdiğiniz bu hediye sizden bir anı olarak hediye verdiğiniz kişinin her daim yanında olacaktır. Dolayısıyla unutulmaz bir hediye seçiminde bulunmak istiyorsanız cüzdan ve kartlık modelleri tam size göre!

Yade Kahverengi Deri Kartlık Cüzdan

Muhiku’dan alacağınız deri kartlık cüzdanlar tamamen el yapı olarak üretilmektedir. Dolayısıyla özenli bir hediye seçiminde bulunmak istiyorsanız bu cüzdanları tercih edebilirsiniz. Kahverengi deri kartlık özellikle eskitme görünümünden hoşlananların ilgisini çekecek!

Farklı renk alternatifleri sayesinde herkesin beğenisini kazanacak bu cüzdanlar aynı zamanda güzel bir hediye fikri. Çünkü deri kartlık cüzdanlar estetik yapısı  ve el yapımı olmasından dolayı uzun süre kullanılabilmektedir. Bu hediye ile sevdiklerinize beğenebilecekleri bir hediye verebilirsiniz.

Cüzdanlar, hayatımızın vazgeçilmez parçasından biridir. Her nereye gidersek gidelim yanımızda olan yani bize eşlik eden yardımcı aksesuarlardan biridir. Bundan dolayı seçim yaparken işinizi kolaylaştıracak ve uzun süre kullanabileceğiniz cüzdan modellerini seçeriz.

Fakat seçim yaparken bazen hataya düşebiliriz. Eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız mutlaka Muhiku’nun deri kartlık modellerini incelemelisiniz. %100 el yapı olan bu ürünler farklı renk alternatifleri ile beğeninize sunuluyor.

Yade Bordo Deri Kartlık Cüzdan

El yapımı doğal ürünler son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Doğal ürün kullanımı sadece beslenme de değil, kıyafet ve aksesuar seçimlerinde de ön plana çıkmaktadır.

Dolayısıyla kendimize veya yakınlarımıza bir şey alamadan önce ilk olarak el yapımı ürünleri araştırırız. Eğer siz de böyle bir seçim ile kendinizi şımartmak veya sevdiklerinize özel bir hediye vermek istiyorsanız Muhiku’nun kartlık çeşitlerini incelemelisiniz.

Bordo deri kartlık cüzdan rengi ile en sevdiğiniz cüzdanınız olacak! Çünkü bu ürün şık tasarımı ve doğal yapısı ile günlük yaşamımızı kolaylaştırıyor. İsterseniz bu kart modellerini doğum günü hediyesi veya özel gün hediyesi olarak da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Yade Pasaport Kılıfı

Pasaport, kaybolmasından en çok korktuğumuz ve özenle sakladığımız belgedir. Dolayısıyla böyle bir durumla karşılaşmamak ve belgemizi özenle saklamak için pasaport kılıflarından faydalanırız.

Muhiku’dan  satın alacağınız pasaport kılıflar %100 deri ve el yapımı olarak üretilmektedir. Bu kılıf sayesinde pasaportunuzu özenle saklayabilirsiniz. Pasaport kılıfı hiç şüphesiz hayatınızı kolaylaştıracak ürünlerden biri olacaktır.

Belgeler,  yaşamımızın en özel araçlarından biridir. Kimlik, pasaport, ehliyet gibi belgeleri saklarken özel aksesuarlara ihtiyaç duyabiliriz. Çünkü kaybolmasından ve eskimesinden rahatsız oluruz.

Haliyle  pasaport kılıfı da en özel belgemizi kullanmamıza yardımcı olacak aksesuarlar arasında yer almaktadır. Muhiku, el yapı seçeneği ve estetik görüntüsü ile herkesin beğenebileceği pasaport kılıfına sahip olmanızı sağlıyor. Bu ürünü hem kendiniz hem bir yakınınız için tercih edebilirsiniz.

El Yapımı Süet Deri Cüzdanlar ile Şıklığı Yakalayın!

Cüzdanlar, günlük yaşamda vazgeçemediğimiz aksesuarlardan biridir. Üstelik bu aksesuarların şık ve kullanışlı olmasını özen gösterir, seçimlerimizi ona göre yaparız.

Detay ve incelik sevenler için özenle hazırlanan cüzdan modellerine Muhiku ile sahip olabilirsiniz. Üstelik bu ürünleri özel gün hediyesi olarak da yakınlarınız için seçebilirsiniz. Çünkü cüzdan, herkesin kullandığı hayatı kolaylaştıran pratik ürünlerdendir. 

Bir aksesuardan daha fazlası olan cüzdanlar, özellikle erkeklerin en çok kullandığı ürünlerden biridir. Muhiku farklı ile sahip olacağınız el yapımı süet deri cüzdanlar ile sevdiğiniz birine anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Çünkü bu cüzdanlar hakiki süet ve el yapımıdır.

Pratik bir kullanım sunan süet deri cüzdanların içerisinde 2 ayrı geniş cep, kartlık bölümü ve fermuarlı bir bölüm bulunmaktadır.  Kahverengi, yeşil, taba gibi farklı renklerde beğeninize sunan el yapımı süet deri cüzdanlar kullanmaktan keyif alacağınız eşyalarından biri olacak! Ayrıca cüzdan fiyatları her bütçeye uygun.

Kart, para gibi nesneleri özenli bir şekilde saklamamıza yardımcı olan cüzdan modellerine Muhiku ile sahip olun! Üstelik el yapı olarak üretilen bu ürünler hem kadın hem erkek için tercih edilebilmektedir.

Farklı model alternatifleri ile seçim sürecini kolaylaştıran Muhiku en özel hediyeler vermenize de aracı oluyor. Dilerseniz bu ürünler hem kendiniz hem yakınlarınız için tercih edebilirsiniz. 

S: Cüzdan ve kartlık modelleri nelerdir?
C: Sevdikleriniz veya kendiniz için alacağınız cüzdan ve kartlık modellerine Muhiku ile ulaşabilirsiniz. Deri, süet ve el yapımı olarak beğeninize sunulan cüzdan ve kartlık modelleri ile şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Günlük yaşamın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan cüzdan ve kartlık modelleri için Muhiku’yu ziyaret etmeyi unutumayın!
S: Cüzdan ve kartlık seçimi nasıl yapılır?
C: Cüzdan ve kartlık seçimi yapmadan önce hangi amaç ile kime alınacağını belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin; erkek birine hediye alacaksanız kartlık daha uygun bir seçim olacaktır. Çünkü kartlık, daha minimal ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Erkekler genelde çanta kullanımını tercih etmedikleri için kartlık daha doğru bir seçim olacaktır.
S: Hediyelik cüzdan alırken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Hediye seçimi yapmadan önce karşımızdaki kişiyi iyice tanımalıyız. Örneğin; doğal ürünlerden hoşlanan biri için el yapı süet deri cüzdan alabilirsiniz. Eskitme yani daha çok vintage ürünleri sevenler için Muhiku’nun cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla hediye seçiminizi zevklere, ilgi alanlarına yönelik yapmalısınız.
S: Sevdiklerimize cüzdan ya da kartlık hediye etmenin avantajları nelerdir?
C: Cüzdan veya kartlık günlük yaşamda hepimizin kullandığı aksesuarlardan biridir. Dolayısıyla bu ürünü hediye olarak tercih ediyorsanız mutlaka değerlendirilecektir. Üstüne bir de hoş ve kullanışlı bir seçim yaparsanız karşınızdaki kişiye özel bir hediye vermiş olursunuz. Kaliteli ve bütçenize uygun cüzdan ve kartlık modelleri için Muhiku’ya göz atabilirsiniz.