Bez Çanta

 • Fil Desenli Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Yılbaşı Temalı Bez Çanta No:1
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Yılbaşı Temalı Bez Çanta No:2
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Helen Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Girl Power Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Mavi Astronot Tasarım Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Papatya Desenli Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Yoga Saati Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Alışveriş Motto Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Heykel Tasarım Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Kedi Figürlü Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Renkli Astronot Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi
 • Kadın Figürlü Tasarım Bez Çanta
  %18 İndirim!
  Original price was: 109,90 TL.Current price is: 89,90 TL.
  Tükendi

Bez çanta, yazın en çok tercih ettiğimiz pratik çanta modelleri arasında yer alıyor. Giyim tarzımıza renk katan bu çanta modellerini siz de kullanmaktan vazgeçemiyorsanız Muhiku’nun bez çanta modellerine mutlaka göz gezdirmelisiniz. Her tarza özel üretilen bez çanta modelleri renkli yapıları ve tasarımları ile ön plana çıkıyor.Bez çanta modelleri hem kendiniz için tercih edebileceğiniz hem de arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Kullanışlı yapıları ile günlük hayatta da sıkça tercih edilen bez çantalar, Muhiku’nun hediye kutularını süsleyen en renkli ürünler arasında yer alıyor. Eğer siz de bir yakınınıza renkli bir hediye kutusu armağan etmek istiyorsanız içine mutlaka tarzınızı yansıtacak bir bez çanta koymalısınız!

Renkli bir hediye arayışı içinde misiniz? Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz tasarım hediyeler Muhiku’dan geliyor. Farklı ilgi alanlarına göre tasarlanan bez çanta modelleri sevdiklerinizin tarzını yansıtacak!

Hediyelik Bez Çanta Modelleri Nelerdir?

Bez çanta modelleri, gündelik kullanıma uygun olduğu gibi hediyelik eşya seçiminde de tercih edilmektedir. Çünkü burada yer alan her ürün farklı bir tasarım çizgisine sahip. Sevdiğiniz kişilere maliyeti yüksek olmayan, ince bir hediye vermek istiyorsanız bez çanta modellerini keşfedebilirsiniz.

Muhiku’nun bez çanta modelleri arasında;

 • Narin çizgileri ile dikkat çeken papatya desenli,
 • Estetik yapısı ile Helen tasarım,
 • Kadın figürlü,
 • Mavi Astronot tasarımlı,
 • Yoga zamanı gibi gibi farklı bez çanta modelleri yer almaktadır.

Hediyelik bez çanta modellerini sevdiklerinizin ilgisini çekebilecek farklı konseptlerde tasarlandı. Böylece herkes kendine uygun bez çantayı bulabilecek. Örneğin hediye vereceğiniz kişi uzaya meraklı biriyse ona renkli astronot bez çantadan oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Herkes ilgi duyduğu alana yönelik bir hediye ile mutlu olur. Gün içerisinde tatlı bir sürpriz yapmanızı sağlayacak bez çanta modellerini Muhiku’da yer alan diğer hediyelik ürünler ile tamamlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz bez çantanın yanına;

 • Anahtarlık,
 • Kitap,
 • El yapımı şeker,
 • Tasarım fincan,
 • Dünya kahvelerinden birini ekleyerek bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Muhiku’nun bez çanta modellerinden faydalanarak hediye kutunuza farklı bir yorum katabilirsiniz. Böylece hediyenizi geleneksel hediyelerden uzaklaştırarak, yenilikçi bir hava yakalayabilirsiniz. İnce bir çanta fikri sevdiklerinizi mutlu edecek detaylar arasında yer almaktadır. Dolayısıyla bu fikirden yola çıkarak sevdiklerinize anlamı bir hediye verebilirsiniz.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Bez Çantalar

Yılbaşı, sevdiklerimize hediye aldığımız, hediyeleşme rutinin en yoğun zamanlardan biridir. Yeni yıla girerken ince düşünülmüş özel hediyelikler ile sevdiklerimizi mutlu etmek isteriz. Yeni yılı bugüne özel hediyelikler ile anlamlandırabilirsiniz. 

Geçmişe el salladığımız bu dönemde yeni yılı kırmızı ve yeşilin hakim olduğu yılbaşı temalı ürünler ile karşılarız. İşte tam bu zamanda Muhiku’nun yılbaşı hediyeleri ile yeni yıla özel bir giriş yapacaksınız! Yılbaşının tüm enerjisini ürünlerine yansıtan Muhiku, sevdiklerinize ve kendinize hediye edebileceğiniz ürünler ile işinizi kolaylaştırıyor.

Yılbaşında tercih edebileceğiniz ürünlerimiz arasında  yılbaşı temalı hediyelik bez çantalarda bulunuyor. Yılbaşı ruhunu kolunuza takacağınız zengin çanta modellerini Muhiku ile keşfedebilir ayrıca hediyelerinizi diğer ürünler ile tamamlayabilirsiniz.

Yılbaşı temalı hediye kutusunun içine;

 • Kuru çiçek,
 • Dekoratif çam ağacı,
 • Çam ağacı temalı lolipop,
 • Noel Baba şapkalı lolipop,
 • Lezzetli çikolatalar,
 • Yılbaşı temalı kupa,
 • Farklı ülkelerden çay & kahve çeşitleri ekleyebilirsiniz.

Ayrıca sadece sevdikleriniz için değil kendiniz için de özel bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Yılbaşı temalı bez çantalar ile birlikte değerlendirebileceğiniz zengin ürünleri Muhiku ile keşfedebilirsiniz.

Kız Arkadaşa Hediye Bez Çantalar

Hayatımızın her döneminde yanımızda olan kız arkadaşlarımızla bazen hiçbir sebep olmadan hediyeleşiriz. Çünkü bizler için önemli bir yerde olan kız arkadaşlarımızı ansızın mutlu etmek bizleri de mutlu eder. Fakat böyle bir durumda kız arkadaşa hediye ne alacağınızı bilmiyorsanız bez çantaların yaydığı renkli enerjiden faydalanabilirsiniz. Arkadaşınızın ilgi alanına göre tercih edebileceğiniz hediyelik bez çantalar Muhiku’da yer alıyor.

 • Yoga,
 • Kedi figürlü,
 • Alışveriş,
 • Astronot,
 • Papatya veya Girl Power temalı bez çantalara Muhiku ile ulaşabilirsiniz.

En güzel hediye, ansızın gelen ve sevdiklerinize yüzünde tebessüm oluşturan hediyelerdir. Dolayısıyla kız arkadaşınıza beklemediği bir anda vereceğiniz hediye ile dostluğunuz pekişecek ve ona özel bir hediye vermiş olacaksınız. Bundan dolayı tasarım bez çantalardan faydalanarak hediyenizi sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Hayvansever Arkadaşa Hediye Bez Çantalar

Eğer hayvansever bir arkadaşınız varsa bu fikirden yola çıkarak aldığınız her bir ürün onları çok mutlu edecektir. Çünkü hayvansever olan kişilerin mutlaka kedi baskılı bir kupası, anahtarlığı veya ajandası vardır. Tabii ki bez çantalarda bunlar arasında yer alıyor. Muhiku’da yer alan kedi figürlü veya fil detaylı bir bez çanta ile arkadaşınıza ince düşünülmüş bir hediye verebilirsiniz.

Bez çantalar pratik bir kullanıma sahip olduğu kadar kişilerin tarzlarını yansıtmalarına da yardımcı olur. Bundan dolayı arkadaşınızın ilgi alanını ve sevdikleri şeyleri temel alarak bir hediye verebilirsiniz. Böylece hem mutlu olurlar hem de her zaman kullanabilecekleri sizden bir hediyeye sahip olurlar.

Alışveriş Tutkunlarına Özel Bez Çantalar

Alışveriş tutkunları sevdirecek, keşiflerine eşlik edecek çanta modeli Muhiku’dan geliyor. En sevdiğiniz arkadaşız alışveriş yapmadan duramayan bir alışveriş çılgını ise bu çanta fikri ince düşünülmüş bir hediye olacaktır. Yanından ayırmayacağı alışveriş motto çanta modeli ile her zaman yanında olacaksınız. Dilerseniz bez çantanın yanı sıra diğer hediyelik ürünleri keşfederek özel bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Örneğin arkadaşınız için hazırlayacağınız çantalı hediye kutusu içine;

 • El yapımı seramik fincan,
 • Özel aromalı kahve çeşitleri,
 • Klasikleşmiş kitaplar,
 • Sağlıklı atıştırmalıklar,
 • %100 doğal mumlar ekleyebilirsiniz.

Muhiku’nun hediye kutuları arasında arkadaşınıza armağan edebileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Çünkü Muhiku, sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını en ince detaylar ile işliyor.

Tasarım Bez Çanta Modelleri ile Tarzınızı Tamamlayın!

Biliyoruz ki çantalar, günlük hayatta vazgeçemediğimiz aksesuarlar arasında yer alıyor. Bu aksesuarlar ile tarzınızı tamamlayabilir, dış görünüşünüze farklı bir hava katabilirsiniz. Muhiku’da yer alan bez çantalar hem istediğiniz stili yakalamanıza yardım ediyor hem de sevdiklerinize özel bir hediye vermenize aracı oluyor. Bez çantaları ister kendiniz kullanın isterseniz de hediye etmek için değerlendirin!

Heykel tasarım veya kadın figür tasarımlı bez çanta modellerimizi keşfettiniz mi? Stilinize farklı bir hava katacak, en özel aksesuarlarınızdan bir olacak tasarım çanta modellerine Muhiku ile ulaşın! Web sitemizi inceleyerek kendinize en uygun bez çanta modeline karar verebilir ve sevdikleriniz için hazırladığımız özel hediyelikleri keşfedebilirsiniz.

En Renkli Bez Çanta Modellerine  Muhiku ile Ulaşın!

Renkli ve mutlu hediyelerin adresi olan Muhiku, bez çanta yardımı ile tarzınızı tamamlamanıza yardımcı oluyor. Farklı ilgi alanlarına göre seçilmiş çanta modellerinden her biri tarzınıza renk katacak! Çünkü burada yer alan ürünlerin hepsi ilgi alanlarınıza yönelik, ince fikirler ile tasarladı.

Yoga, kedi figürlü, astronot veya narin desenleri ile işlenmiş papatyalar hangi çanta size daha çok hitap ediyor? Muhiku’nun bez çanta kategorisinde yer alan ürünlere göz atarak stilinizi tamamlayan ürünü bulabilir ayrıca bu ürünlerden oluşan bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu edebilmeniz için çalışan Muhiku, yeni fikirler ile gelişmeye, mutlu yollar döşemeye devam ediyor.

S: 🤔 Sevdiklerimiz için hangi bez çantaları tercih etmeliyiz?
C: Bez çanta alırken kime ve hangi amaçla alacağınıza dikkat etmelisiniz. Örneğin hediye vereceğiniz kişi yakın bir kız arkadaşınız ise girl power baskılı bez çanta modelini tercih edebilirsiniz. Eğer hediye alacağınız kişi erkek bir yakınınız ise renkli baskılı astronot çanta daha doğru bir seçim olacaktır.

En güzel hediyelik bez çanta modelleri için Muhiku'yu ziyaret edebilirsiniz.

S: 🎁 Hediye olarak neden bez çanta almalıyız?
C: Bez çantalar pratik kullanımdan dolayı pek çok kişinin tercih ettiği kolay kullanımlı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında kullanılan bez çantalar, geniş ve rahat kullanımdan dolayı bizlere kolaylık sağlamaktadır. Bundan dolayı hediye olarak bez çantaları tercih edebilir, tasarım ürünler ile sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz.
S: 🤔 Hediyelik bez çanta alırken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Hediye olarak bez çanta almaya karar verdiyseniz sevdiğiniz kişilerin ilgi alanlarına yönelmelisiniz. Muhiku’da yer alan bez çanta modelleri farklı zevklere uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Örneğin yılbaşı için yeni yıla merhaba hediyesi arıyorsanız yılbaşı temalı bez çanta modellerimiz konseptinize uygun olacaktır.