Abiye Doğum Günü Hediyesi

İlgi Alanı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Dünya Kahveleri Kutusu

   Dünya Kahveleri Kutusu

   (263)
   %9 indirim

   235.00 TL 215.00 TL

   %24 indirim 179.00 TL
   179.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

   İyi ki Doğdun Hediye Kutusu

   (15)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Favori Urun Ribbon
  • Erkeğe Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkeğe Doğum Günü Hediye Kutusu

   (5)
   %23 indirim
   465.00 TL
  • Yeni Yaş Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Hediye Kutusu

   (5)
   %18 indirim
   139.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Best Age Ever Hediye Kutusu

   Best Age Ever Hediye Kutusu

   %22 indirim
   285.00 TL
  • Okyanus Rüzgarı Hediye Kutusu

   Okyanus Rüzgarı Hediye Kutusu

   %24 indirim
   255.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • İkizler Erkeğine Hediye Kutusu

   İkizler Erkeğine Hediye Kutusu

   %23 indirim
   265.00 TL
  • Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   Erkeğe Fotoğraflı Doğum Günü Hediye Kutusu

   339.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
  • Gülümseten Doğum Günü Hediye Kutusu

   Gülümseten Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   199.00 TL
   Fotoğraflı Hediyeler
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
  • Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   Yeni Yaş Tebrik Hediye Kutusu

   (1)
   %22 indirim
   289.00 TL
   Çok Satan
   Muhiku En Çok Tercih Edilen Hediyeler
  • Eğlenceli Yaş Hediye Kutusu

   Eğlenceli Yaş Hediye Kutusu

   (5)
   %22 indirim
   245.00 TL
   Ucretsiz Teslimat Ribbon
  • Happy and Fun Doğum Günü Hediye Kutusu

   Happy and Fun Doğum Günü Hediye Kutusu

   (4)
   %23 indirim
   355.00 TL
   Cok Satan Ribbon
   Yüksek Talep Görüyor!
  1

  En yenilikçi abiye doğum günü hediyesi seçenekleri Muhiku’da! Aile demek her bireyin birbirine sarsılmaz bağlarla bağlı olduğu, her koşulda karşılıksız sevgi ve özveri bulunan yer demektir. Bu bireylerden en yakın olduklarımız elbette abiler, ablalar ve kardeşlerdir. Onlara olan sevgimiz tarif edilemez.

  İşte bu kavi bağın en güzel meyvesi olan abiler, hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Onlara olan sevginizi özel anlarını kutlayarak gösterebilirsiniz. Örneğin abiye doğum günü hediyesi alarak ona olan hislerinizi dile getirebilirsiniz.

  Her yıl abime doğum günü hediyesi almak zorunda mıyım diye düşünebilirsiniz. Bazı doğum günlerini bir kucaklaşmayla geçirebilirsiniz elbette. Ama yaşamınızda kıymet verdiğiniz kişileri düşündüğünüzde her sene abime doğum günü hediyesi almalıyım diyeceksiniz. Çünkü zaman ilerledikçe, yaş aldıkça ayrılıklara şahit olacaksınız.

  Evlilik, okul, iş vb. sebeplerden dolayı ayrı kaldığınızda bu özel anların kıymetini daha iyi anlayacaksınız. O halde abilere doğum günü hediyesi olarak neler alınabilir sizler için ufak fikirler verelim. Bu fikirler ışığında abiye doğum gününde alınacak hediyeler içerisinden ideal seçimler yapabilirsiniz.

  Abiye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  Yeri geldiğinde her şeye karışan ve baş belası olan abiler aslında kardeşlerini korumak için çabalarlar. Kardeşlerinden daha önce deneyimledikleri kötü şeyleri yaşamamaları için bazı yasaklar koyarlar. Ya da tüm konularda katı davranırlar. Bunun yanında daha anlayışlı ve yumuşak davranan abiler de elbette vardır. Fakat ne olursa olsun onların tüm tutumlarının sevgiden ve koruma içgüdüsünden olduğunu anlamalıyız.

  Özellikle kız kardeşlerine düşkün olan abiler bu tarz tavırlar sergiler. Sizi sizden çok düşünen abiniz için en özel gününde anlamlı bir abiye doğum günü hediyesi alabilirsiniz. Ancak abime doğum günü hediyesi için ne almalıyım diye kararsızlıklar yaşıyorsanız sizin için abiye doğum günü hediyesi fikirleri verebiliriz.

  Abiye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

  • Kravat
  • Çiçek
  • Kutu oyunları
  • Koleksiyon ürünleri
  • Kitap
  • Kahve
  • Fotoğraf baskılı ürünler

  Muhiku’da abilere doğum günü hediyesi olarak seçebileceğiniz birçok konsept kutu mevcut. Abinizin beğenilerine uygun içerikte hediye kutusu oluşturmak için ise Kendi Kutunu Yap hizmeti tam size göre. Aynı zamanda erkek kardeşe h ediye kategorisinden abiler için doğum günü hediyeleri seçebilirsiniz. Bu doğum gününde abinizi mutlu etmek için Muhiku’nun mutlu hissettiren kutularından birini hediye edebilirsiniz.

  Abiye Alınacak En Güzel Doğum Günü Hediyeleri

  O ilk çocukluk evresi atlatılıp aynı dili konuşmaya başladığınızda abilerle ne kadar güzel anlaşılabileceğini görürsünüz. Birlikte izlenen keyifli filmler, beraber planlanıp çıkılan eşsiz seyahatler, ebeveynleriniz olmadan da idare edebildiğiniz ev işleri ve bir kahve eşliğinde saatlerce dertleşmeler abinize olan bağlılığınızı arttıracaktır. Tüm bu özel anları kullanarak abi için doğum günü hediyesi hazırlarken manevi bir şeyler yapabilirsiniz.

  Örneğin seyahatlerinizde çektiğiniz fotoğrafları, çocukluğunuzdan fotoğraflarınızı ve abinizin mezuniyet fotoğraflarını bastırıp sevdiği bir film ya da dizinin karakterlerini taşıyan ajandaya yapıştırarak koca bir anılar albümü oluşturabilir ve bu albümü abiye doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz. Hazırladığınız bu en güzel doğum günü hediyesi abiye duygusal anlar yaşatacak ve onu çok mutlu edecektir.

  Veya abinizin sevdiği süper kahramanlardan birinin ürünlerini bir kutuda toplayıp ona hediye edebilirsiniz. Erkekler yetmiş yaşına gelse dahi çocukluğunda hayranı olduğu şeyleri o ilk günkü heyecanla sevmeye devam eder. Bu sebeple koleksiyon ürünlerini ağabeye doğum günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

  Abiye alınacak en güzel doğum günü hediyeleri Muhiku’da! Haftalarca abime dogum günü hediyesi olarak ne alacağım diye düşünmüş ve aradığınızı bulamadıysanız Erkeğe Doğum Günü Hediyesi kategorisinden en güzel armağanı seçebilirsiniz.

  Abiye Hediye Ne Alınır?

  Aranızdaki yaş farkı çok değilse abiniz için alabileceğiniz şeyler oldukça fazladır. Çünkü benzer yaşlarda aynı şeylerden hoşlanmanız çok olasıdır. Fakat yaş farkı fazla ise abiye alınacak doğum günü hediyesi konusunda destek almanız gerekebilir. Annenize, babanıza ya da abinizin kız arkadaşına danışabilir ve ilgi duyduğu şeyleri hediye edebilirsiniz.

  Damağında güzel tatlar bırakabileceğiniz bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz. İçerisine dünya kahveleri ya da dünya çaylarından ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kutunuzu özel çikolatalarla tamamlayabilirsiniz.

  Günlük hayatta kullanabileceği ofis ürünlerini de abiye doğum günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Çeşitli desen ve baskıda not defterleri, bardak altlıkları ve kupalardan oluşan bir hediye kutusu abiye hediye için güzel bir seçenektir.

  Siyahın asaleti ve zerafetini kullanarak siyah renkte bir kravat, kupa, not defteri, mug termos vb. ürünü bir araya getirerek şık bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Tüm bu hediyelere kardeşliğinizin önemini ve sevginizi yansıttığınız anlamlı bir not yazabilirsiniz.

  Doğum Günü Hediyesi Abiye Ne Alınır?

  Abiniz için bir buket taze çiçeği doğum gününde hediye edebilirsiniz. Ya da saksıda çiçeklerden de tercih edebilirsiniz. Orkide çiçeği baharı anımsattığı ve oldukça hassas yapıda bir çiçek olduğu için çok özel kişilere hediye edebilirsiniz. Hayatınızda çok özel bir yere sahip olan abinize orkide hediye edip sizin için ne kadar değerli olduğunu anlatabilirsiniz.

  Kendine özen göstermeyi seven bir abiye sahipseniz, cilt bakım ürünleri, kokulu el yapımı sabunlar ve eşsiz kokulu kolonyaları da abiniz için doğum gününde hediye olarak tercih edebilirsiniz.

  Çocuksu yapıdaki abinize kutu oyunları alabilirsiniz. Bu oyunları birlikte de oynayıp kaliteli vakitler geçirebilirsiniz. Ya da şans kurabiyelerinden hediye ederek onun çocuksu yanına hitap edebilirsiniz.

  Abiye Alınacak Hediye Önerileri Muhiku’da!

  Abiye alınacak en özel hediyeler Muhiku’da!

  Babanızdan sonra sırtınızı dayadığınız abiniz için özel günlerinde alabileceğiniz en anlamlı ve kaliteli hediyelerle Muhiku size hizmet vermekten mutluluk duyar.

  Farklı kategorilerden seçim yapabileceğiniz birçok hediye kutusu ile arayışınıza tatlı bir mola verebilirsiniz. Çünkü Muhiku, erkeğe hediye kategorisinde tasarladığı hediye kutularıyla en güzel önerileri sizler için sıralamaktadır. Hediye bahanesidir sevginin, sevginizi en güzel yolla dile getirmek için Muhiku’ya göz atabilirsiniz.

  S: Abiye doğum günü hediyesi ne alınır?
  C: Abiye doğum günlerinde hoşuna gidebileceğini düşündüğünüz ürünleri hediye edebilirsiniz. Sevdiği tatlarda çikolatalardan oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Ya da biricik abiniz için kullanışlı, işine yarayacak hediyeleri tercih edebilirsiniz. Muhiku’da bulunan kupa, çikolata, anahtarlık, ajanda, fotoğraf baskı, kalem gibi anlamlı hediyeleri değerlendirebilirsiniz.
  S: Abiye doğum günü hediyesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Abiye doğum günü hediyesi seçerken başkaları tarafından da alınmayacağına emin olduğunuz ürünleri seçmelisiniz. Kullanışlı ve kaliteli şeyler olmasına da dikkat etmelisiniz. Çünkü en yakınınıza alacağınız hediyenin özenli ve kaliteli olması gerekir. Aynı zamanda hediyelerinizin manevi değerinin olması ve anlamlı şeyler olması daha iyi olacaktır.
  S: Uygun fiyatlı abiye hediye fikirleri nelerdir?
  C: Abiniz için hediye arıyor ve bütçenize uygun şeyler bulamıyorsanız Muhiku yardımınıza koşuyor. Mini Muhiku seçeneği ile ufak hediye kutularından oluşan kategoride abiniz için en uygun fiyatlı hediyeyi bulabilirsiniz. Ayrıca hediyeler sıradan ürünlerden oluşmamaktadır. Abinizin beğenilerine ve ilgi alanlarına da hitap edecek en güzel hediyeler için Muhiku’ya uğrayabilirsiniz.
  S: Abiye özel doğum günü hediyeleri nelerdir?
  C: Abiye özel bir doğum günü hediyesi almak istiyorsanız onun karakterini, sevdiği ve ilgi duyduğu şeyleri iyi bilmelisiniz. Bu bilgiler ışığında oluşturacağınız hediyede her alanına hitap eden bir ürün ekleyebilirsiniz. Örneğin entelektüel yanı için sevdiği yazarlardan bir kitap, özel günlerde kullanabileceği şık bir kravat, eğlenceli yanı için ise kutu oyunları, renkli-desenli çoraplardan hediye edebilirsiniz. Böylece abiniz için en özel hediyeyi oluşturmuş olacaksınız.