PHP Developer Stajyeri

Muhiku olarak hedeflediğimiz kitlelere yenilikçi hediye fikirlerini ulaştırmak için her geçen gün daha da hızlı yol katediyoruz. Bu şüphesiz bir takım çalışmasının sonucunda oluyor. Birçok yazılım şirketinin ve ajansın çok iyi bütçeler ve ekip derinliği ile ulaşmak istediği hedefe kısa sürede çok küçük bir ekip, makul bir bütçe ile ulaşmayı nispeten başardık. Çok şey öğrendik, öğrenmeye devam ediyoruz.

Bu kadar kısa sürede geldiğimiz noktaya ulaşmayı özverili çalışmaya ve fırtınalı havalarda pes etmemeye borçluyuz. Sizin de yeni şeyler tecrübe ederken çalışmaktan da keyif alacağınız bir iş imkanını size sunacağız. Bize katılın ve 2 senede öğreneceklerinizi birlikte 1 senede yaşayarak öğrenelim.

İş Tanımı

Günden güne özveri ile çalışıp geliştirdiğimiz girişimimizde, bizimle birlikte büyümek isteyecek arkadaşlarımızdan beklentimiz;
 • WordPress altyapısı ile hazırlanmış sitelerimizin geliştirilmesi ve bakımı,
 • PHP ile web uygulamaları geliştirilmesi ve bakımı,
 • Hazırlanmış tasarımların WordPress’e entegre edilmesi
 • WordPress için sitemizde kullanılacak eklentilerin ve temaların geliştirilmesi,
 • Hali hazırda geliştirilmiş eklentiler üzerinde bakımlarının yapılması,
 • Geliştirme ve revizyonların gitlab üzerinde tutulması ve güncellenmesi,

Özetle, ekibimize katılacak arkadaşımızdan web sitemizde ve uygulamalarımızda gerekli olan geliştirmelerin ve bakımların yapılması konusunda çalışmak istiyoruz.

Gereklilikler

 • Hafta içi en az 3 gün çalışabilecek,
 • Uzun dönemli çalışmaya müsait,
 • Yabancı dil sorunu olmayan,
 • Yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli, sorumluluk sahibi, hızlı öğrenen ve kendini geliştirmeye her zaman açık,
 • Mevcut bir karmaşık sistemin yapısını hızla kavrayabilecek ve iyileştirme önerilerinde bulunabilecek,
 • Tercihen temel PHP ve MySQL Bilgisine sahip / proje geliştirmiş,
 • WordPress / Woocommerce hakkında bilgi sahibi,
 • HTML, CSS ve jQuery ile sıfırdan, tekrar kullanılabilir ve geliştirilebilir kod yazabilen / yazmaya çalışan,
 • Responsive web siteleri geliştirebilen / geliştirmeye çalışan

Güncel teknolojileri etkili bir şekilde kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için ölçeklenebilir ve yüksek performanslı platformlar geliştiriyoruz. Hepimiz aynı amaç için çalışıyoruz: “Müşterilerimize mükemmel bir deneyim yaşatmak.”

Muhiku’da insanların yetenek ve çalışmalarına göre çok daha geniş çalışma alanları sunuyoruz. İlk maddede belirttiğimiz gibi aramıza yeni katılacak ekip arkadaşımıza asla gelip geçici gözüyle bakmıyoruz. Aksine birlikte yürümek ve gelişmek istediğimiz bir ekip arkadaşı istiyoruz.

Birlikte bir kahve içmeye ne dersiniz? 🙂

Nasıl Bir Ortam Sizi Bekliyor?

Muhiku ekibi yaptığı işi gerçekten seven ve tutkuyla çalışan kişilerden oluşuyor. Muhiku’da yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz bir çalışma ortamı tasarladık. Unvanınızın ne olduğu hiç fark etmeksizin Muhiku’da kendinizi yönetme özerkliğine sahipsiniz. Herkesin birbirine yardım ettiği, birlikte öğrendiği ve işlerini geliştirdiği bir ortam sunuyoruz.

Sizi bunaltan iş hayatındaki vizyonsuzlukların hiçbirisine Muhiku’da yer vermiyoruz. Kafanızın rahat, işte huzurlu olduğunuz, aynı zamanda sosyal ve aile hayatınıza da önem veren bir şirket kültürümüz var. Yaratıcılığınızın ölmemesi, günlerinizin enerjik ve verimli geçmesi için bunun gerekliliğine inanıyoruz.

Bir girişim olarak yaşanabilecek tüm zorlukları iliklerimize kadar yaşıyor ve üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Kulağa garip gelebilir ancak tüm bunlar olurken karşılaştığımız zorluklar bizim için öğretici olduğu için mutlu oluyoruz. Hatalar yapıyor, öğreniyor ve keyif alıyoruz. Çalıştığımız her anın tadını çıkartıyoruz. Muhiku ekibinde bugüne kadar herkes birbirinin hayatına değer kattı ve katmaya devam ediyor. Sizden öğreneceğimiz şeyler ve size katacağımız şeyler olacağı için çok heyecanlıyız. Aşağıdaki butona tıklayarak tanışmamızın ilk adımını atabilirsiniz. 🙂